שאלון אסוציאציות

../images/Emo75.gif שאלון אסוציאציות

פשוט להעתיק את המילים כמו שהן ולהוסיף את המילה או המחשבה הראשונה שעולה לכם לראש :) עדיף לא להסתכל מה אחרים ענו לפני שאתם עונים..
תפוח:
חג:
משפחה:
אמא:
אבא:
אהבה:
סבתא:
שוקולד:
אטרף:
תפוז:
ב"ב:
אוויטה:
פופרינג:
מסיבות:
גייז:
שמש:
קיץ:
חורף:
חיים:
מוות:
אודטה:
ים:
גלידה:

LoveMyLife

New member
אז ככה:

תפוח: חמוץ חג: אין הרבה כאלה משפחה: הכי חשוב אמא: ממנה יצאתי אבא: הוא עשה אותי אהבה: הרגשה מדהימה סבתא: שתזכה לחיים ארוכים שוקולד: הכי טעים אטרף: הכי כיף תפוז: המיץ טעים ב"ב: מעניין אוויטה: לא מכיר פופרינג: לא מכיר מסיבות: אטרףףףףףףףףףף גייז: חמודים שמש: שלא תהיה חמה מדי קיץ: נו כיף חורף: מוי כיף חיים: מכלול של הכל מוות: פחד אינסופי אודטה: זוועה ים: לא נכנס גלידה: משמין יא זהו...

../images/Emo210.gif תשובות

תפוח: מתוק... או בעצם תולעת?
חג: דגל משפחה: בית אמא: מאמא אבא: טובבבב אהבה: יופי וקסם סבתא: גרמסי שוקולד: מתוק אטרף: שרלילות תפוז: תפוח ב"ב: נייס אוויטה: תמימות פופרינג: אוחצ'ות מסיבות: אלכוהול גייז: שרלילות שמש: ים קיץ: ים חורף: ים אה.. שמיכת פוך חיים: חיייייייייייייים שליייייייייי מוות: ממנטו מורי אודטה: שמנה ים: ים-יבשה (המשחק) גלידה: גלידה סיציליאנה (המקום באיבן גבירול) שרשור חביב.. אוהב משחקי אסוציאציות!

smily boy

New member
חחח מגניב ../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif

תפוח: ראש השנה חג: שמחה משפחה: אימא אמא: אבא אבא: אימא אהבה: חבר סבתא: קמטים
שוקולד: פרה אטרף: סטוצים תפוז: כתום ב"ב: חיבה אוויטה: זה מצחיק כי ישר קפץ לי הלוגו עם הידיים
פופרינג: אוחצ'ות מסיבות: אלכוהול גייז: סקס שמש: ים קיץ: חוף חורף: גשם |טיפה| חיים: מחזוריות מוות: קבר חושך אודטה: שפתיים ים: גלים גלידה: תות בננה

בסדר

תפוח: נקודות חמודות על ירוק חג: לבד על הגג, שבתות וחגים משפחה: דודה אורה אמא: אילו יכולתי הייתי רוצה להודות לך עכשיו אבא: אדם מאוד מיוחד אהבה: סוף שבוע בודד סבתא: מעריץ. גאה בה שוקולד: מריר אטרף: כאב מתוק תפוז: מסורבל ב"ב: לא סופי אוויטה: ברירת מחדל פופרינג: תייר אנגלי בטרינדד וטובגו מסיבות: התגמשות גייז: סטרייטים שמש: טיול בים קיץ: אין גשם חורף: חיבוק חיים: ורסטילי מוות: מדבר על זה אודטה: פשיטת רגל מוסרית ים: אהבה גדולה גלידה: פיתרון

ArchangelD

New member
D=

תפוח: עכבר.
חג: גלידה.
משפחה: גלשן.
אמא: אמאאא!
אבא: אבארלרלרלרלר.
אהבה:
סבתא: סבתא.
שוקולד: הממ.
אטרף: זבל.
תפוז: יאמ
ב"ב: בית.
אוויטה: מוזר.
פופרינג: פופקורן.
מסיבות: בסדר.
גייז: פףףף.
שמש: חום.
קיץ: שמש.
חורף: ריח של גשם.
חיים: ללמוד.
מוות: לדעת.
אודטה: פון.
ים: יבשה.
גלידה: בררררר. כן, טוב, מלא דברים לא קשורים בכלל XD אבל אלה באמת היו הדברים הראשונים שקפצו לי לראש אחרי שקראתי כל מילה ^^

featherhead

New member
כל כך משעמם לי רבאק!!!

תפוח: תולעת חג: שמלה (אופס?) משפחה: שמיכה אמא: תינוק אבא: עבודה (כמה מרובע מצידי) אהבה:
סבתא: פיליפינים שוקולד: צ'יפס אטרף: כחח, עאלק. תפוז: קליפה ב"ב: בשעות מצוקה
(
) אוויטה: מה? לא הייתי שם.. מה אסוציאציות מה! פופרינג:
מסיבות: קיבוץ! גייז: מצעד שמש: קיץ קיץ: נו באמת חורף: מוזיקה! חיים: מדרכה מוות: ארון מתים אודטה: טיפים ים: חופש גלידה: קיץ משעמם: תחת

W a n n a B e

New member
המממפף ../images/Emo13.gif

תפוח: דבש חג: משפחה משפחה: נצח אמא: אהבת חיי אבא: בעלה של אהבת חיי אהבה: משאלה. סבתא: ואי כפרה עליה הנשמה שלייייי שוקולד: עושה לי רע מתישהו אטרף: כמו שוקולד תפוז: פורומים ב"ב: מעין בית. אוויטה: בית קפה. פופרינג: תרימיייייי מסיבות: הנאה גייז: סבל שמש: חם קיץ: חם חורף: רכות חיים: שמחה מוות: לא שמחה אודטה: בוקר טוב ים: שקט גלידה: פרידה

M KO

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo75.gif ../images/Emo15.gif ../images/Emo75.gif ../images/Emo15.gif

תפוח: ירוק. חג: חופש לתלמידים. משפחה: - אמא: - אבא: - אהבה: סוג של אושר. סבתא: 'מבצע סבתא'. שוקולד: לבן עם עוגיות. אטרף: אתר הכרויות?! תפוז: אנשים מודיע...
ב"ב: פורום נהדרת |מבטא שוודי|. אוויטה: תפריט די דל. פופרינג: לא התלהבתי... מסיבות: 'פורום' גייז: מילה שנתפסת כיותר מועדנת למילה הומואים. שמש: קרם הגנה. קיץ: מכנס 3/4 וסניקרס. חורף: בעע חיים: שם של ערס?! מוות: מקווה שלא יגיע לסביבתי. אודטה: מזעזעת! ים: חופש. גלידה: משמין. מיכאל: מת עליך!
M _ KO

CRaZzZzZzY

New member
../images/Emo221.gifאני עונה../images/Emo221.gif

תפוח:---ראש השנה חג:---פסח משפחה:---אהבה אמא:---אישה לוויתן אבא:---כדורגל אהבה:---טעם החיים סבתא:---חיים שלי שוקולד:---התמכרות אטרף:---התמכרות תפוז:---כתום ב"ב:---מפגש אוויטה:---בית קפה פופרינג:---מסיבה מסיבות:---פופרינג גייז: ---כאב ראש טוב שמש:---חום קיץ---:ים חורף:---גשם חיים:---אלוהים מוות:---סוף העולם אודטה:----בוקר טוב נשמות ים:---הסם שלי גלידה:---מילקשייק

Save Me

New member
האייי

תפוח: לא טעים חג: פורים! משפחה: מה אמא: חיים קשים אבא: סבתא P: אהבה: בכי סבתא: כפרעליהן אוכל נשיקות שישי שבת שוקולד: פצעים, לא אוכל! אטרף: בע תפוז: יאמ ב"ב: שאלונים! אוויטה: אנסו אותי פופרינג: שיכור ובוכה כיף מסיבות: כיף כיף גייז: יאמ איפה שמש: חם איכ קיץ: חם איכ חורף: יאי בגדיםיפים חיים: לא משו מוות: לארוצה ): אודטה: שיער ים: שחור גלידה: משמין

HIPHOP1

New member
הנני כאן

תפוח: אישה חג:משפחה משפחה:אהבה ללא תנאי אמא:אין כמוה בעולם אבא:אבא בורא עולם אבא שמים פתח ללירון את העיניים (-" אהבה:וואו סבתא:תלוי איזה צד שוקולד:רגעים קטנים של אושר אטרף:זונות תפוז:בנים בלבד ב"ב:מה זה? אוויטה:אחלה מקום פופרינג:מה זה? פופרס?? מסיבות:לא אני גייז:למה לא? שמש:חופש קיץ:חם חורף:יחד חיים:לנצל ולהנות מוות:סוף של חים אודטה:הסתבכתי.... ים:חופש גלידה:אנדריי

yakozo

New member
עונה ..

תפוח: ראש השנה חג: משפחה משפחה: מקום מבטחים אמא: קשה לפיצוח אבא: חבר אהבה: הלוואי סבתא: תומכת שוקולד: נוטלה .. אטרף: אתר היכרויות תפוז: גם ב"ב: בית בושת .. חח סתם, מפלט :) אוויטה: סרט של מדונה לא ? פופרינג: מועדון ? מסיבות: וואי איך בא לי מסיבה .. גייז: מילה נרדפת להומואים (יותר אוהב אותה) שמש: ים קיץ: חם חורף: גשם חיים: חידה מוות: אולי הפיתרון (חח סתם אני לא כזה פסימי) אודטה: סתם דבה ים: גלים גלידה: בן אנד ג'ריס

Pure Frost

New member
מגניב , אני עונה (=

תפוח:אדם וחוה חג: משפחה משפחה:ארוחת חג אמא:עייפות אבא:חוסר אהבה:פרפרים בבטן סבתא:אבק שוקולד:כאב בטן אטרף:גועל תפוז:קרקע ב"ב:חום אוויטה:זקנים פופרינג:שיגעון מסיבות:אקשן גייז:נשיקות שמש:חיים קיץ:זיעה חורף:שינה חיים:אור מוות:אדמה אודטה:חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה היא קשורה?!? טמטום ים:חופש גלידה:לירן

Saint Marco

New member
לה לה.. שבוע טוב שיהיה לכולם!

תפוח: פאי תפוחים. חג: חופש. משפחה: אחותי. אמא: מריבות. אבא: עצבים. אהבה: שוקולד. סבתא: כוח. שוקולד: שמיימי. אטרף: זוועה תפוז: אנשים טובים. ב"ב: ? אוויטה: טעים פופרינג: שחרור מסיבות: אנרגיה גייז: סטוצים שמש: חום קיץ: פיכס חורף: חיות חיים: קושי מוות: בריחה אודטה: קוקסינל ים: תקווה גלידה: לכלוך

למעלה