אחרי מלא זמן שלא הייתי כאן,חוזרת לאחל

איולי

New member
../images/Emo75.gifאחרי מלא זמן שלא הייתי כאן,חוזרת לאחל

שנה טובה לכולם, וכמה שזה נשמע בנאלי- המון המון בריאות כל השאר כבר יסתדר....... ולמי שעוד רוצה לרקוד...מצרפת תמונה

איולי

New member
נעלי בלט מיוחדות לחורף-כמובן מלובדות ממרינו

הכי רך, מה שכיף שאין בהן תפרים בפנים וזה הכי הכי חשוב לשיעורי בלט קלאסי... גם לא עבות מדי ולא דקות מדי, עלו לי בהרבה נסיונות והרבה צמר נסיוני אבל היה שווה

איולי

New member
../images/Emo103.gifפטריות על נעליים מתוקות כפליים

מי אמר שרק לקטנטנים מגיעות נעליים כאלה? הן אפילו במידה גדולה משלי.... (טוב נו, זה לא חוכמה....)

shukpuck

New member
יה!!! את רצינית? הן גדולות? וואוו!

איזה גדולה את! אני בטוחה שהן יהיו להיט!

aliner

New member
איולי!!!!! כמה יפות הנעליים. מלאכיות ממש!

התגעגעתי לעבודות שלך. תגידי לאן אתם עוברים ומתי? אני עדיין עם החבילה שלי עבורך...רוצה לתת לך לפני שאתם עוברים. תתקשרי אליי כשאת יכולה.

juspan

New member
שנה טובה גם לך (ולכולם)

ובכלל לא בנאלי, חמסה חמסה. נעלי הבלט מדהימות, בכלל התמוגגתי שוב מכל אוסף הנעליים הכ"כ מתוקות בפליקר שלך השבוע.

carmelita2

New member
דייי!!!!! זה מדהים!!!!

אני לא יכולה עם כל הליבודים המטריפים האלו!! אבל אין ספק שהעבודות שלך מדהימות ביותר!!! אגב, באמת שמתי לב שלא הייתי ותהיתי למה... אבל טוב שחזרת ומקווה שתשארי

ofrarm

New member
איזה יופי של דברים../images/Emo23.gif

שתיהיה לך שנה נהדרת .

BarBima

New member
מקסים!!! כמה זמן לוקח להכין נעליים כאלה יפות?

יש סיכוי שתעשי לנו סדנא כזו?

איולי שנה מצויינת גם לך בהצלחה בהעברת הדירה

והנעלים המתוקות ביותר שראיתי. כל הכבוד

איולי

New member
../images/Emo140.gifתודה לכולן!!!!!!! ואנחנו

עוברים לעיר הכי צפונית בארץ, העיר הקטנה בה נולדתי מול הים והשדה קרוב למקלט קרוב להר קרוב למשפחה, או יותר נכון, למה שממנה נשאר........

udel

New member
וואהו , כ"כ כ"כ כ"כ יפות !!!!

שלום רב איולי , אני לא מכירה אותך אישית רק קצת מהפורום : אז בהצלחה במקומך החדש ישן ובריאות כ"כ חשובה , כולנו יודעות, מי יותר מי פחות .... מאחלת לך שנה ניפלאה ומלאת מחשבות ואנרגיות טובות וחזקות כל מה שאת עושה נראה כמו סוג של קסם לקוח מהאגדות כנ"ל הנעליים הללו ! מאחלת לך את כל הטוב בשנה החדשה !

למעלה