שרשור שנה טובה!!

טלימה

New member
../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif שרשור שנה טובה!! ../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

והנה ממני - שנה טובה ומתוקה מדבש!
מאחלת לנו לא להתחרפן יותר מידי מהחגים וליהנות מכל רגע.

תודה. נהנה, אני מתה על החגים. כיף

וכדאי שאני אתחיל להזיז את עצמי כי יש פה חג רב משתתפים והבן שלי השאיר את המחשב דולק על angry birds וזה מה שאני עושה משמונה בבוקר

rayshlomi

New member
שנה טובה ומתוקה כדבש איכותי

תודה על הקישור- החכמתי. ולגבי ה"לא להתחרפן" אשתדל לזכור את זה רגע לפני שאתחרפן

../images/Emo45.gif טור מעולה השבוע!

למדתי הרבה ממנו, אז תודה! ובמקפיא כבר יושבת קופסה גדולה מלאה פלחי תפוחים, בשביל הסורבה
חוצמיזה תגידי לאורי שגבי מעריץ נלהב של הטור שלו. הוא קורא כל פעם ומשאיר לי פתוח כדי שאקרא גם...
חג שמח!

טלימה

New member
תודה רבה!

אני מקווה שיצא לך טעים. סורבה תפוחים זה בעיקר בשביל החג, אני חושבת שיוצא הרבה יותר טעים עם פירות אחרים
(בגלל זה תוספת השקדים) אבל כל השכנים שלנו שטעמו מאוד נהנו, אז...
אני אמסור לאורי. הבית שלכם נראה עצום מימדים! אני חושבת שזה אומר שתצטרכו לארח אותנו מתישהו (הממ... כשיום אחד יהיה לי כסף לטיול בחו"ל) שנה טובה.

בטח הכי טעים יוצא עם פירות יער...

או עם אבטיח/מלון. יש לך רעיונות לעוד דברים שיוצאים טעים כסורבה? אני זוכרת שבעבר היינו מכינים סורבה מאננס קפוא - זה היה בסיבוב הקודם שלנו כאן, כשהאננס היה טרי וזמין לכל (אבל מקומי? לא נראה לי
) חייבים שקדים? חשבתי לנסות בלי... אני תוהה איך זה ייצא. אפשר גם קשיו? ולגבי הבית והאירוח - את יודעת, לא מאיימים על יונה ביין.... קדימה! הבית הזה בנוי לאירוחים, והחצר שלו עוד יותר. אז יאללה, עלו על מטוס ובואו! אם תעשו גם איזה סיבובון בקנדה, נראה לי ישתלם לכם

swann

New member
יש לך לינק למתכון של הסורבה?

קטפנו תפוחים, וכמובן שיש עכשיו יותר מדי מהם. ואני לא סובלת אותם אפויים או מבושלים.

swann

New member
כמה מוזר

גם לפני וגם אחרי ששאלתי אותך, לא ראיתי את המתכון בכתבה. ובחיי שחשבתי שהתבלבלת. זה פשוט הלך לי לאיבוד בין המתכונים האחרים ולא ראיתי. תודה!! זה נשמע מעולה. מה קורה אם מחליפים שקדים בקשיו? (הגדולה שלי רגישה לשקדים. אין בעיה עם שאר האגוזים)

טלימה

New member
אפשר בלי שקדים, זה רק בשביל הקרמיות

בלי שקדים יוצא סורבה. אני חושבת שכדאי להוסיף בננות. אבל מה זה חשוב - את יכולה לנסות, זה לא כאילו שזה מתכון מורכב. אפשר לנסות, ואח"כ לשנות. לגבי קנדה

mini mili

New member
שנה טובה נשים יקרות

שתהיה שנה טובה, מתוקה ונהדרה (כמו שפיצית אומרת חחח) ועוד תוספת שלה: שתהיה שנה מלאה פרפרים :) שנזכה לכל מה שנרצה ונצטרך, ושנזכה לחוכמה לדעת שכל דבר קרה בזמן ובמקום המתאימים. המון אושר, אהבה ובריאות, וכל הדברים הטובים שאפשר :)

liat76

New member
שנה טובה ../images/Emo74.gif

שנה של יופי ואהבה והמון המון בריאות (כרגע הכי מעסיק אותי עם שני ילדים חולים ושני מבוגרים מצוננים
)

your simba

New member
../images/Emo140.gifחג שמח לכל באי הפורום../images/Emo24.gif

שתהיה לכולנו שנה טובה מתוקה בריאה וטבעית
וסתם טיפ שבא לי לשתף - אני קוראת ספר על JUCING וקראתי שם שכתרופה לצינון\שפעת מומלץ לקחת שן שום ולחתוך לחתיכות קטנות ולבלוע עם מים (ממש כמו תרופה) וללכת לישון. חייבת לומר שהייתי בספק רב אבל התוצאות לא איחרו, הרגשתי שהתקררתי והתחלתי מייד לטפל בשום, בלילה לפני השינה ובצהריים לפני השינה עם הקטן. אומנם הייתי חולה אבל בקושי הרגשתי את זה. ממליצה בחום.

שנה טובה ומבורכת

שנה שלווה ושמחה שנת בריאות ורוגע שנה פוריה ומבורכת ותודה על השירשור המבורך.

dolly2

New member
אויש! לתרגם לאנגלית ולתלות בקפיטריה

מעל סלסלת מיכלי הדבש שהאמריקאים ממתיקים איתם את התה
והמלצה לדבש הדרים איכותי וזול: אמץ לך קיבוצניק. הרבה קיבוצים מחזיקים דבורים לצורכי האבקה ועל הדרך מיצרים דבש, שהם מוכרים יחסית מאוד בזול, בחנות של הקיבוץ, מי שיש לו קיבוצניק מחמד, יכול לשים ידו על הדבש השווה הזה. ובהקשר המחאתי: הדבש בישראל יקר

למעלה