צרות של עשירים

*שיר

New member
../images/Emo73.gifצרות של עשירים../images/Emo73.gif

או - כלי רכב לילדים הילדים נוסעים כמו שדים על הבימבות. כולל רברס, הקפצת הבימבה כדי לעבור מכשולים וכו'. לאור ההתמקצעות בנהיגה, חשבנו לעבור לתלת אופן. איכשהו, זה נראה לנו פעילות קצת יותר בריאה ותנועה יותר נכונה של הגוף. מה אתם אומרים, האם בגיל שנה וחצי הם יידעו לנסוע על תלת אופן
(אני בשום אופן לא מוכנה להסיע שני ילדים!!!)

נעמיא

New member
שיר! זה ממש ראי של אופיר ועדי

פניות חדות רגע לפני עמוד/קיר,הקפצות וכו' אז אני קניתי תלת אופן בדיוק בגיל שנה וחצי,וזה היה קצת מוקדם-עדיין לא יודעים לפדל....אבל אם נורא בא לך לנסות אז תתני לנסות-כמוני,תראי שעוד מוקדם,שימי במחסן לעוד חודש..ושוב. היום הילדים כבר נוסעים על אופניים עם גלגלי עזר-ועדיין לא מוותרים על הבימבות

michal66

New member
ילדים בגיל שנה וחצי עוד לא יודעים

לסובב פדלים. אולי הילדים שלך יוצאי דופן, אם יש מישהו אצלכם שיש לו תלת אופן כזה, תני לילדים לנסות לפני שאת הולכת וקונה. אצלי למדו רק גיל 4 לפדל , מור אפילו מאוחר יותר. בהצלחה מיכל

נעמיא

New member
אצלנו פידלו בגיל שנתיים פלוס,אבל מא

מאוד אהבו לעשות עם הרגליים בתלת אופן.

*שיר

New member
מה זאת אומרת "לעשות עם הרגליים"../images/Emo35.gif

הכוונה לדחוף עם הרגליים? אם כך אז נחכה עוד קצת, כי לא נראה לי שהרגליים הקצרצרות שלהם מגיעות עכשיו לרצפה

נעמיא

New member
הייתי מחכה-בהחלט!!!!

וחבל כי את התלת אופנים שלנו-העברתי כבר לגן ילדים. ואחד לחברה (היו 3)

שי99

New member
../images/Emo73.gif../images/Emo73.gif../images/Emo73.gif

אצלנו התלת אופן בשימוש הרבה דווקא. יש לנו אחד של פישר פרייס ושני של charton. ה-charton הרבה יותר נוח. הוא ממש משמש במקום עגלה (הם מזמן הפסיקו לשבת בעגלה כמו בני אדם
). יש לו ידית גבוה (לא כמו בפישר פרייס שצריך להתכופף כדי לדחוף אותו) ותיק עגלה גדול ונוח, שנקשר לתלת אופן מאחור. אפשר לנעול את הכידון והפדלים כך שהם לא יפריעו לך כשאת דוחפת. וד"א, יקירתי, את תדחפי אותם עוד די הרבה זמן לדעתי... אבל יחי האופטימיות
אני רוצה לקנות עוד אחד כזה, ולקנות מחבר לעגלות (המחברים האוניברסלים שמחברים שתי עגלות) כדי שאוכל ללהצמיד שניים כאלו יחד. מה דעתכן?!? למישהו יש רעיון אחר? ראיתי באינטרנט גם תלת אופן לתאומים, אבל אחד נראה לי תמיד מקופח, לא? וגם לא מבינה איך דוחפים את זה (חוץ מלזחול מאחורי זה ולדחוף עם הראש).

*שיר

New member
מותר לשאול כמה עלה התענוג?

(ואיפה הוא נרכש)- נראה סטייליסטי לאללללה. המחבר נראה לי קצת בעייתי כי בגלל הפדלים צריך מרווח בין שני תלתי האופן, לא?

שי99

New member
נרכש בטויס אר אס לפני שנתיים

ואכן עלה המון יחסית לאחרים. נדמה לי שעלה 500, אבל אפשר היה לשלם חצי בנקודות. מה דעתך לפנות לזה שמארגן את המכירות הקבוצתיות? אני גם רוצה עוד אחת. אולי את צודקת בקשר למחבר, אבל אני חייבת למצוא דרך לחבר אותם!!! אפילו כשאבא בסביבה, הוא רץ אחרי המפדלת הגדולה, ולא יכול לדחוף תלת אופן. בעיות...בעיות...

*שיר

New member
500 שקל ../images/Emo12.gifהי, אני אמא לתאומים!!

טוב, בואי ננסה את הרעיון של המכירה הקבוצתית. אני אשלח לו מסר.

שירוק

New member
לעשירים בלבד?

עד איזה גיל אפשר להנות מהלוקסוס הזה? אם ליותר משנה שווה להשקיע. שיר, מחכה לשמוע על מחיר קבוצתי, סומכת עליך

שי99

New member
אז לא הייתי אמא לתאומים ../images/Emo3.gif

שאני לא אספר לך איזה הוצאות היו על הילדה הזו.... אח |שי נאנחת| ילד יחיד
ילד ראשון

*שיר

New member
שאני אתחיל לרחם עליך?

{שואלת זו שלא היתה בחו"ל כבר שנתיים לעומת זו שקופצת לפריז כל סופשבוע שני}

שי99

New member
מאד קלים, ונכנס לרכב בקלות

כי הידית מתקפלת. אבל... לא ניסיתי להכניס 2 ברכב רגיל
זו שאלה טובה...

ליהיS

New member
תשתעי, יש כאלו שיכולים וכאלו שלא...

זה לא נורא יקר וברגע שהם ילמדו זה ממש נחמד. תקני להם, מקסימום זה ישב חודשיים שלושה בלי שימוש עד שהם יהיו בשלים. דווקא עכשיו המחירים יותר זולים והם בטח יעלו לקראת האביב.

*שיר

New member
ואגב, מישהו מכיר את הטרקטור הזה?

ראינו את זה אצל מישהו בשכונה, הילדים התלהבו בטירוף ושיחקו בלי הפסקה אלא מה - זו מפלצת להכניס הביתה! שווה

michal66

New member
שווה אם............................

1. יש את התקציב לזה!!! 2. אם יש מקום בבית? אבל אם זכור לי טוב אתם גרים במושב אז לא צריכה להיות בעייה עם זה, אפשר להשאיר בחות (קשור כמובן...) או אם יש מחסן ליד הבית, אז במחסן). 3. ואם את יודעת בוודאות שיהיה לך את הכוח להתמודד עם וויכוחים מי עכשיו ומי אח"כ, או מי יישב ראשון ליד ההגה. 4. הכי חשוב, מי ידאג לתחזוקה? דבר כזה מצריך תחזוקה נאותה אחרת מתקלקל מהר. ניקיון, הטענת/החלפת מצבר וכדומה. זה לא נעים לגלות שהמצבר נגמר בדיוק כשרוצים לשחק!! אם יש לך את כל התנאים אז זה שווה ואם אתם קונים, אני רוצה סיבוב!!!! יום נעים
מיכל מיכל

*שיר

New member
רגע רגע רגע הבהרה חשובה

לא מדובר על טרקטור ממונע. אני שונאת את הממונעים
שלא לדבר על זה שהם מסוכנים בטירוף. מדובר על טרקטור שהוא מעין אופניים עם עגלה מחוברת מאחור.

michal66

New member
o.k , אז בעיית הפידול נשארת בעינה!

ואני לא חושבת שהם מסוכנים בטירוף, הם לא נוסעים מהר. אבל בכל מקרה לא מתאים לילדים בני שנה וחצי.

למעלה