צרות של עשירים

*שיר

New member
../images/Emo46.gifמסוכנים מסוכנים

במקום מגורינו לשעבר היו כמה וכמה רכבים ממונעים כאלה, ולא פעם אחת קרה שנאלצתי לקפוץ ולהציל את הילדים שלי (או של אחרים) מדריסה מזעזעת ע"י הנ"ל שננהגו בידי ילדים אחרים חסרי אחריות. מאז נשבעתי שהילדים שלי לא יתקרבו לדבר כזה.

והרעש שזה עושה../images/Emo124.gif

יש אצלנו בשכונה ילד עם ג'יפ ממונע ויש כמה שכנים רווקים שמתאפקים לא לפגוע בילד או בג'יפ. דווקא במקומות שקטים כמו מושב או קיבוץ זה ממש בלתי נסבל (במיוחד בשישי בצהריים...) גם הרעש וכמובן סכנת הדריסה במקומות שילדים לא רגילים להיזהר בהם.

זה עוד מילא

לנו יש שכן בן 13 או משהו כזה, שההורים שלו נותנים לו לעשות מה שהוא רוצה. גם כשהוא דוהר על אופניים ואני עוברת עם הרכב אני מתה מפחד שלא יעשה לי איזה לוליינות לתוך הגלגלים, אבל הוא נוהג על שלל כלי רכב - החל במכסחת דשא, דרך מכונית קארטינג (רק לפני כמה ימים כמעט דרסנו אותו בחושך - זה משהו נמוך ובלי שום אור), וכמובן גם טרקטור אמיתי. לפעמים בצירוף אחותו או חבר טרמפיסטים. פחד אלוהים! הרעש כבר מילא (כן, ברור שבשישי בצהריים זה הזמן המועדף).

שי99

New member
מותק, אפרופו לרחם...

למי יש חצר
בשביל מה יש חצר
בדיוק בשביל הפלסטיקים האלו. אגב לנו יש אופנוע חשמלי שמיקה מסרבת לסוע בו (זו מפלצת שנוסעת נורא מהר. אני ממש שמחה שהיא מסרבת). בנתיים יובל יושב עליו כל הזמן. אולי נלמד אותו לסוע ישר על האופנוע

*שיר

New member
נכון, בדיוק בשביל הפלסטיקים האלה

קנינו את החצר
... כבר עכשיו רחבת הכניסה לבית נראית כמו מוסך מרכזי לתאומים ()וזה עוד לפני האופניים) ושוב - התכוונתי לטרקטור לא ממונע!

נעמיא

New member
ראיתי את זה בטוייס אר אס.

עולה כמה מאות רציניות. אל תבני להכניס את זה לאוטו והביתה.....????? בקיבוץ שהיינו היה את זה למשפחה עם 4 ילדים,אחד היה לוקח את השני.... אם את בונה על זה במושב-אולי.......,אני אישית הייתי מוותרת.

נעמיא

New member
שירקל'ה -הם אוהבים את הבימבות

את צריכה גוון????? יש מלא דברים בטוייס אר-אס. תעברי בשפיים-בסוף-יש לך את כל המגוון.

micadi

New member
על קורס נהיגה מונעת כבר חשבת?

אנחנו קנינו לבנות תלת אופן בקיץ, היה איזה סייל מיוחד וזה עלה 270 ש"ח, הוא מאלה שמתאימים כבר מגיל שנה, עם מוט, חגורה, מושב גבוה, אפשרות להרחקת המושב מהכידון, שלד ברזל וכו', אנחנו מאוד מרוצים, הבנות מאוד אוהבות לשבת וכמובן אנחנו מסיעים אותם, בתורות, נראה לי שיש עוד זמן עד שהם ידעו לפדל לבד, בינתיים דרך אגב- האופניים ירדו למחסן, בגלל החורף לא יוצא לנו כמעט להשתמש בהם. אני הייתי מציעה לחכות עם קניית האופניים מכמה סיבות- באביב/קיץ יהיו בוודאי מבצעים, סיבה נוספת- הילדים כבר יהיו גדולים יותר ותוכלי לקנות להם את האופניים של הגדולים יותר שהם הרבה יותר זולות- בסביבות ה130 ש"ח (משענת פחות גבוהה וכו') ואז גם תוכלי לקנות 2 זוגות. (אלא אם כן אתם עשירים כמו שכתבת... בכל אופן בית פרטי עם גינה...)

למעלה