לוח מודעות

טלימה

New member
../images/Emo20.gif וואו איזה יופי ../images/Emo13.gif

אני שמחה לשמוע ותמיד שמחה לדעת שכשהוא לא בבית יש מי שנהנה ממנו.

hagit e

New member
סדנת אפיית פיתות שאור מחר בבוקר בתל אביב

מקום אחרון לספונטניים :)

ranibe

New member
בייביסיטר/מטפל/מטפלת לילד בן 3

שלום רב, אנחנו מחפשים מטפלת/בייבי סיטר ליואב ילד מקסים בן 3. עקב לידה צפויה (וחוסר עזרה מההורים...) אנחנו מבקשים להעזר בין פעמיים לשלוש בשבוע במישהי שתוציא את יואב הבן שלנו מהגן ותשהה איתו כמה שעות , בבית או בגינה. אנחנו גרים ברמת גן, באזור גן הקופים למי שמכיר. בבקשה להעביר למי שעשוי להיות מתאים. תודה מראש רני

oggi2

New member
את מנס ציונה וצריכה המלצות למטפלת?

יש לנו אחת מעולה מעולה שטיפלה בביתי שנה (וגם בנו :)) אנחנו עדיין בקשר, והשנה היא פנויה לדעתי, אם זה רלוונטי, אשלח לך במסר טלפון

נעה59

New member
מוכרת מון קאפ

כמעט ולא היה בשימוש. לי זה לא מתאים. 120 ש"ח למי שרוצה פרטים במסר. אני בתל אביב.

אמנם קניתי את שלי לפני מליון שנה,

אבל בזמנו אם ניסית אותו ולא אהבת בתקופה שלא עולה על שלושה מחזורים - יכולת לקבל את כספך בחזרה.

סדנת "קשב" בפתח תקווה

שלום לכולם! אני מעבירה סדנאות "קשב" - איך לגדל תינוקות בלי חיתולים? למי שרוצה לגדל תינוק/ת בלי חיתול וזקוק/ה להכוונה, תמיכה וליווי הסדנא הבאה תתקיים ביום רביעי ה-24.11 בשעה 16:00 בפתח תקווה לפרטים: [email protected] או 052-434663

../images/Emo41.gif קורס שיווק באינטרנט לעסקים קטנים-בראשל"צ

אם את בעלת עסק משלך, הינך מוזמנת לקורס מעשי וייחודי לנשים בעלות עסקים קטנים, בו תקבלי מידע שימושי רב שיסייע לך לשווק את עצמך ברשת. בקורס נלמד: • מהם היתרונות הייחודיים של האינטרנט כפלטפורמה שיווקית מנצחת לעסקים קטנים. • מהם ערוצי השיווק השונים באינטרנט ומה מידת ההתאמה של כל אחד מהם לעסקים שלנו. • איך להקים אתר אינטרנט מוצלח ושיווקי, ואיך לבחור לאילו ספקים לפנות? • איך לקדם את העסק ע"י רשתות חברתיות, פורומים, בלוגים, אתרי ווב 2.0 ועוד. • איך עובד קידום אתרים בגוגל, כולל טיפים וכלים לשימוש עצמי וחסכון בהוצאות. • איך להתגבר על חסמים אישיים ולהשתמש בחוזקות הטבעיות בתהליך השיווק. • איך למתג את העסק ע"י התבוננות פנימה והחוצה וע"י חשיבה יצירתית. איך, מתי, איפה, מי וכמה? הקורס כולל 3 מפגשים בני 4 שעות כל אחד, כאשר ביניהם יקבלו המשתתפות סיכומים כתובים של החומר, משימות לתרגול בבית וליווי אישי צמוד במייל. איפה ומתי: המפגשים ייערכו בראשל"צ, בימי חמישי בערב בין השעות 18:00-22:00, החל מה- 16.12 כמה: העלות הינה 600 ש"ח לכל סדרת המפגשים. מנחה: תמר ענבר - בעלת סטודיו ענבר אתרים לבנייה, עיצוב, תוכן וקידום של אתרי אינטרנט, מלוות תהליכי התפתחות אישיים, מנחת קבוצות ומעגלי נשים, מפיקה ומנהלת התוכן והאתר של פסטיבל הנשים שאקטי. לפרטים נוספים והרשמה: התקשרו ל- 054-4260456, או כתבו למייל [email protected]

למעלה