לא קל כמו שחשבתי

ChilD SouL

New member
הלו../images/Emo70.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo46.gif עד לקלאץ../images/Emo70.gif ../images/Emo99.gif

ChilD SouL

New member
אתה רוצה שבכוונה אהיה עצובה../images/Emo35.gif ../images/Emo10.gif

אתה לא אוהב אותי יותר

ChilD SouL

New member
פוכסה.. ../images/Emo4.gif

מתי אגב אתה מתחיל לנהוג עם האוטו
אתה תראה עד כמה הוא לא נוח.

N1ce guy

New member
אתמול הרגשתי ככה פעם ראשונה

אתמול היה לי שיעור 16, וסופסוף הרגשתי שאני יכול להסתדר בלי המורה, עשיתי עקיפה מוצלחת.. ועברתי נתיבים יפה וגם בכלל יש לי שליטה טובה באוטו... אבל עד עכשיו כל הזמן הרגשתי שאני עוד צריך לתקן דברים ושזה לא קל בכלל

m G m

New member
עד שיעור 20

את לא אמורה להרגיש שאת ממש "נוהגת". משיעור 20 +- זה משתפר.......

L i T a L 1

New member
תראי אני היה לי חרא של התחלה!

עד שיעור 6 הייתי נלחצת בצמתים עושה שטויות אח"כ התחלתי להרגע אבל עדיין לא הרגשתי שאני נוהגת כי הוא עדיין אמר לי מה לעשות. בשיעורים האחרונים אני מרגישה ממש עצמאית (אני שיעור 21...) למרות שהקלאץ הזה ** ****!!! בכל מקרה אל תדאגי גם אני הרגשתי אבודה ואז קלטתי שאף אחד לא נולד עם הגה ביד יש כאלה שלוקח להם יותר זמן לקלוט ויש כאלה שפחות אבל בסופו של דבר לכולם יהיה רישיון! בהצלחה!

hodaya151

New member
לכל העולם יש רישיון!!!

גם למפגרים הכי גדולים!!! תעצרו בצומת ותספרו לכמה אנשים לא הייתם נותנים לנהוג...

cryptic Nina

New member
זה מעודד :) אני בטוחה שיום אחד יהיה

אומנם איני מפגרת :) אני חושבת =)

LadySpeedStick

New member
אני רק בשיעור שישי או שביעי

אבל אני יכולה להגיד לך שזה משתפר משיעור לשיעור, ומפעם לפעם את שולטת יותר באוטו. בהתחלה (שהייתה ממש לא מזמן), כשהייתי צריכה להחליף הילוך המורה היה אומר מתי ומפרט על כל הפעולות (להוריד רגל מהגז, ללחוץ על הקלאץ', להחליף הילוך וכל השטויות) וזה היה די מסובך שחשבתי שיקח לי המון זמן לשלוט בזה לבד. אבל כבר מהשיעור החמישי אני מחליפה הילוכים בלי שום מילה והתערבות מצידו ואני אפילו לא מסתכלת על המחוג כדי לדעת באיזו מהירות אני נוסעת עכשיו. פשוט מרגישים את זה.

האמתי גמאני הרגשתי ככה בשלושת

הראשונים שלי.. לא הסתדרתי עם הכל ביחד חחח אבל לאט לאט התרגלתי ובלה בלה ובקיצור בסביבות השיעור ה8 כבר הרגשתי פחות או יותר את האוטו... אבל לנהוג בצורה של להרגיש שאני נוהגת לבד זה כבר בשיעורים ממש ממש אחרונים חחח בסביבות ה26 חחח בכל מקרה, יהיה טוב :]] תהני מחר! ד"א הבגרות הייתה קלה רצחחח :))

למעלה