חתול על 4 ...גלגלים

Cat hy

New member
../images/Emo73.gifחתול על 4 ...גלגלים../images/Emo163.gif

החתול שבתמונה חיי מתחת לבית שלנו. לאחרונה הוא החליט שהטנדר שלנו שייך לו. כל בוקר כאשר בעלי יוצא לעבודה, הוא מוצא אותו על גג המכונית. למרות שהוא מתחיל לנסוע, החתול לא זז משם. אז אין ברירה, בעלי יוצא מהאוטו ומגרש אותו. רק שהחתול לא ממש משתף פעולה. מתעקש שזה האוטו שלו ושהוא לא יזוז משם. בסוף יורד, בחוסר רצון מובהק. אני צריכה לציין שלפני חדשיים בעלי לא שם לב שהחתול הזה היה על האוטו שלו והוא נסע איתו על הגג כקילומטר. החתול אז הלך לאיבוד ומצאנו אותו אחרי 3 ימים. והבוקר זה קרה שוב אך הסתיים יותר טוב: בעלי לא שם לב שהחתול על האוטו, נסע איתו כמה רחובות עד הרמזור. שם מישהי אמרה לו - צוחקת - שיש לו נוסע סמוי על האוטו. בעלי חזר לכיוון הבית. באמצע הדרך החתול כבר היה על מכסה המנוע. בכול אופן, שניהם היגיעו בשלום לחניה. אבל מה יש ל
ה
הזה מהאוטו שלנו ?????

kita1000

New member
ומשהו קצת יותר מפחיד :(

כבר הזכרתי בעבר את הוד כלבתולותו- הטולוז הראשון. החתול אוהב נסיעות. כן, לא התבלבלתי :) בכל פעם שאני פותחת את האוטו, הוא הראשון להכנס, לבדוק מה התחדש במכונית, אולי יש קניות מהמכולת? ומה עשה רעש לפני שנייה?? ומה אני חושבת באותו הרגע? מה יקרה ביום שבו לא אראה אותו נכנס, ובטעות אסגור את הדלת? ומה יקרה אם זה יהיה ביום שמש קייצי ובהיר? טולוז שלי ימות. אני חושבת לקנות לו פעמון. שונאת את הרעיון הזה. אני חושבת שזה הכרחי.. הוא נכנס גם למחסנים של השכנים, לבתים אחרים. יום אחד הגיעה משכירה להראות את הדירה הריקה שלצידנו לדיירים פוטנציאלים. ומי היה הראשון שנכנס? שלושה ניחושים.. השבעתי אותה שתחפש בכל הבית לפני שהיא נועלת (לשבוע נוסף). אבל יום אחד לא אשמור עליו מספיק. הוא תמצית הביטוי הסקרנות שהרגה את החתול. הוא פשוט המתאבד המדהים שלי, טולוז

אייקו1

New member
רוצה לשתף אתכם במעשי חתולים 4X4

ובכן, עוד מימים ימימה היה סיפור של אבא שלי שנסע ברכב של העבודה כיברת דרך די ארוכה (בחיפה מהכרמל עד העיר). כשעמד ליד רמזור, העיר לו נהג מרכב סמוך שחתול מיילל לו מתוך המנוע (השמיעה של אבא שלי לא ממש אבסולוטית). אבא שלי עצר את הרכב בצד, פתח את מכסה המנוע וחתול מסכן מבוהל אימים זינק ופרץ בריצת אמוק החוצה ולא נראו עקבותיו. כמה שנים אח"כ, כשאני הייתי נהגת חדשה וצעירה, נסעתי רברס בחניה ואני רואה שחתולה רצה לצד המכונית. זה נראה תמוה בעיני שהיא רצה אחרי במקום לברוח וישר הבנתי שיש דברים בגו. עצרתי, דוממתי את המנוע וחכיתי. החתולה ייללה וגור קטן וחמוד יצא ממתחת למכונית. ראיתי שהיא עדיין לא זזה וממשיכה ליילל. עוד גור יצא. וכך הלאה והלאה עד שהיו 4 במספר מדדים להם החוצה. אחרי הרביעי, היא פנתה והלכה עם כל הפמליה אחריה. הבנתי שאפשר שוב להדליק את האוטו ולנסוע לשלום. לפני כמה שנים, שוב נסעתי ושמעתי יללות מכוון המנוע. הפעם היו שני גורים במנוע. למזלם, לצידי המנוע, שם שכבו מפוחדים וקפואים. גם כשהרמתי את המכסה הם חששו לזוז משם, ורק לבסוף יצאו. אז ככה זה, יש גם סיפורים עם סוף טוב, לצד הסכנות.

maybesure

New member
ושבו בנות לביתן

אופייני מאוד, המנוע החם אחרי נסיעה מהווה להם משיכה, וכך גם מקום המסתור. חתולה שלנו נסעה כך בהיותה גורה, מרחק של שעה ורבע נסיעה (מסלול יומיומי לעבודה של האיש שלי, מחדרה לאריאל). באותו יום הבת נסעה לבלות איתו יום בעבודה, רק בסופו של יום העבודה, לאחר כ-14 שעות, הם גילו שהחתולה בתוך המנוע. מובן שהיא הייתה מותשת, רעבה וצמאה. את הדרך חזרה היא עשתה כבר בתוך המכונית. כרגע כל החתולים שלנו נזהרים מהרכבים, למדו כנראה שזה כלי מסוכן.

spark lite

New member
../images/Emo6.gif

מקסים!! איזה אמיץ יחסית לחתול.. זה כל כך מצחיק רק כי זה ברור שאתם אוהבי חתולים

למעלה