המירוץ לפיג'מה

3yuval3

New member
../images/Emo73.gifהמירוץ לפיג'מה../images/Emo70.gif

בוקר טוב לכולם! משתתפי המשחק הם: s u s h i m i גרי 541 בובספוג8 go goldi CrazyPenguin קרלו איזה מ ל ך פיגמיסט אופק צח זאתי בפיגמה slee4 כדור רגל לנית hagaymi26 pijamist חסה יבשה צינצילה2 יובל94 the whole shebang Superboi אנא מכם, הגיעו במהירות האפשרית לנקודת המוצא הבאה, תמצאו אותה בכך שתמצאו את הפורום המוחבא בחידה שלפניכם:
הם לא כל כך יפים, אני יודע, ואין שום טעם לרוק, שאף אחד לא שומע, אבל הם באו מרחוק, בדרכים עקלקלות, ככה נתניה, הכל בכיכרות. כל ערב הופעה, אני מגיע, בדרך כלל לבד, את אף אחד זה לא מפתיע, אצל הדודה בהיכל, חולמים על כסף וקהל, מה זה משנה, שאין שירים בכלל. אז אם רע ואין כבר כוח, ונמאס לכם לברוח, אפשר להרגע ולרגע רק לשכוח, את השקט של הלילה, השתיקה שמסביב, המסיבה של הפיג'מות מקפיצה את תל אביב!
המתמודד האחרון להגיע, יודח. אנא המנעו מהודעות מיותרות, כדי לא להפריע להלך היום והרוח בפורומים האחרים, שרשרו לנקודת המוצא
בלבד. לחוקים והסבר על המשחק. בהצלחה

hagaymi26

New member
יש הגעתי

סוף סוף לא דופקים את אלה שמתעוררים מוקדם... ושאין להם שביתה!

3yuval3

New member
הקפצה../images/Emo12.gif

כי העלתי את השרשור של יום לפני למעלה. ;[

3yuval3

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo128.gif מוהאהאהאהא../images/Emo128.gif../images/Emo18.gif

כמה משתתפים עוד לא הגיעו. גרי 541 the whole shebang באפשרותכם להגיע עד 12 בלילה בלבד, במידה ולא, תשלח אליכם שאלה הקשורה בפיג'מות. האחרון לענות עליה/ מי שלא יענה עליה, עד מחר, בארבע אחר הצהריים יודח מהמשחק. מהרו

3yuval3

New member
../images/Emo73.gif המירוץ לפיג'מה- יום ביניים../images/Emo41.gif

סורי על האיחור. ישנתי כל היום. השניים שלא הגיעו לנקודת הסיום הם: גרי 541 the whole shebang ונשלחה להן שאלה במסר. גרי 541 היה ראשון לענות עליה, כך שיוצא שהמודחת של הפעם היא the whole shebang. לא נורא
-המודחים של היום יתארחו בפורום הפיג'מות ותוכלו לשאול אותם שאלות.
----------------------------------------------------------------- הניקוד [ללא המודחים]: s u s h i m i י [32] גרי 541 [38] בובספוג8 [31] go goldi י [44] CrazyPenguin י [43] קרלו איזה מ ל ך [36] פיגמיסט [34] אופק צח [43] זאתי בפיגמה [20] slee4 י [28] כדור רגל לנית [36] hagaymi26 י [40] pijamist י [17] חסה יבשה [34] צינצילה2 [23] יובל94 [52] Superboi י [30] השבוע נפרדנו מחמישה מתמודדים אם אני לא טועה. בהצלחה בשבוע הבא, יום ראשון
יש שאלות בקשר למשחק? מוזמנים לשאול

למעלה