שרשור סופ"ש

STU XD

New member
../images/Emo72.gifשרשור סופ"ש../images/Emo70.gif../images/Emo72.gif

שיר השבוע של סיסטם:
שיר השבוע לא של סיסטם:
קליפ השבוע:
דבר נחמד שקרה השבוע:
דבר לא נחמד שקרה השבוע:
משו טעים שאכלתי:
אלבום השבוע:
להקת השבוע:
תמונת השבוע:
השאלה המתחלפת:יש לכם מטריה? אם כן, איזה?

STU XD

New member
אני ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סיסטם: toxicity
שיר השבוע לא של סיסטם:וואו היו מלא.. אבל בעיקר: הבנות נחמה-Ever, הכל כשורה, זה מה שיש היהודים-לעולם מצידי, לא יכול אחרת ג'ף באקלי
-הללויה, the other woman פורטיסחרוף-חדשות מהירח sex pistols-Anarchy in the u.k כן, היה לי שבוע מוזיקלי במיוחד
קליפ השבוע: אין
דבר נחמד שקרה השבוע:סטלה בסילבסטר
, סטלה אתמול
, סושי
, מצאתי עבודה, היה כיף בבצפר לשם שינוי.
דבר לא נחמד שקרה השבוע: התגעגעתי לאבא, אתמול היה די מסריח, איש אחד ממש ממש עיצבן אותי.
משו טעים שאכלתי: סושיייי
אלבום השבוע:הבנות נחמה, פורטה, never mind the bollocks heres the sex pistols
להקת השבוע:סקס פיסטולס, הבנות נחמה, היהודים, פורטיסחרוף, הסטוג'ס, פרל ג'ם וקצת סיסטם האמת
תמונת השבוע:אנוכי ביום קיצי מהרגיל
השאלה המתחלפת:יש לכם מטריה? אם כן, איזה?יש לי מטריה שקופה ומגניבה ביותר !!!

Evil Pig

New member
שלי

שיר השבוע של סיסטם: אין שיר השבוע לא של סיסטם: מלחמת פופ- קוואמי קליפ השבוע: אין דבר נחמד שקרה השבוע: סילבסטר דבר לא נחמד שקרה השבוע: סילבסטר משו טעים שאכלתי: מרק עגבניות אלבום השבוע: אין להקת השבוע: אין תמונת השבוע: אין לי כח השאלה המתחלפת:יש לכם מטריה? אם כן, איזה? אין לי מטריה, יש לי מעיל צבאי איכותי!

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifמחר ראשון../images/Emo10.gif

שיר השבוע של סיסטם: Lie Lie Lie של סרג' שיר השבוע לא של סיסטם: Queen - Killer Queen קליפ השבוע: אין דבר נחמד שקרה השבוע: הטלפון הזה ונפתחה קומונה ל-Three Days Grace דבר לא נחמד שקרה השבוע: אמממ לא יודעת זאת שאלה פסימית ויש לבטלה! משו טעים שאכלתי: חמין
אלבום השבוע: Three Days Grace- One-X ואלבומו של סרג' להקת השבוע: Three Days Grace תמונת השבוע: בא לי סרג'
השאלה המתחלפת:יש לכם מטריה? אם כן, איזה? אין.. זה סתם הסחבות
הודגש באמצעות מדגישומטיק

dusa1

New member
{:

שיר השבוע של סיסטם: אין שיר השבוע לא של סיסטם: הנך יפה- עידן רייכל קליפ השבוע: משו של שון קינגסטון XD דבר נחמד שקרה השבוע: היה לקומונר יומולדת, הבאנו לו ליצן מזמר לחווה. הפרצוף שהיה לו שווה מליונים XD דבר לא נחמד שקרה השבוע: המבחנים המזדיינים משו טעים שאכלתי: אוכל ^^ אלבום השבוע: וול אין להקת השבוע: רייכל, בהחלט תמונת השבוע: נופ השאלה המתחלפת:יש לכם מטריה? אם כן, איזה? כן, כוסית בצורת כוכב עם נקודות ^^

למעלה