שרשור מתכונים של צלחת הפסח....

../images/Emo71.gif../images/Emo71.gifשרשור מתכונים של צלחת הפסח....

איך תכינו את החרוסת שלכם? מה תכינו מעלי הסלק? והכי מסובך...כיצד תבשלו את הביצה הקשה שלכם...

מה שמים בכלל על הצלחת? ../images/Emo13.gif רות?

בד"כ אמא של הצמוד היתה מכינה........לצערי היא מקורקעת............. כל קשר ביני ובין פסח הוא מקרי בהחלט. אם לא הבת שלי, מין הסתם הייתי נשארת בפיג'מתי וצופה בסרט טוב..............חחחח, אז מי יעזור לי מה שמים בצלחת? רות וידאל, דרושה עזרה מהירה!! חרוסת אצלנו זה מאד פשוט. רסק תפוחי עץ ופירות יבשים מרוסקים.

אני עסוקה לכבוד שבת קדושה רושמת על חרוסת

בס"ד חרוסת של מצרי בעלי עבר חמתי היא לימדה אותי היא נפטרה לפני חצי שנה הכל לטובה 1 חביילה תמרים צימוקים כהה בערך 300 גרם חצי סוכר סוכר 200 אגוזים חצי כוס יין מתוק לקחת תמרים להוצאי גרעינים צימוקים לשים בסיר כוס מים 5 דקות להרתיח להוציא תמרים וצימוקים לשים בתוך מקסר לערבב טוב טוב בלנדר שלים בתוך הסיר על הגז לשפוך חצי כוס סוכר חצי כוס יין לערבב טוב טוב בעדינות לבשל עד 5 דקות בערך על הגז להוציא את סיר עד יתקרר האגוזים קצוצים בנוני וגם להוסיף על הצלחת אגוזים לקשט בהצלחה בעיה אצלי על כתיב לא טובה כל לטובה תן לנו חיוך מרשמים של חרוסת

shahf11

New member
אנחנו מגלגלים אותם כמו כדורי שוקולד וטובלים ב

קוקוס...

ליאור המקורית8 ,תשובה לצלחת הברכות לפסח ,,,,

מסדרים על צלחת הפסח: מצה מרור זרוע ביצה חרוסת (למרור=עלי חסה חסה) זרוע -כנף עוף ,(שמבושל ומסונן מהמרק). ביצה קשה -מבושלת חרוסת-מתמרים ואגוזים מעורבלים מעט ביין .(יש עדות שמערבבים לחרוסת גם תפוח.-מגורר). ף

כשסבתי סידרה את הצלחת.......

היא אף פעם לא שמה עוף............???? תמיד רק ירקות המסמלים משהוא..........לך תדע

smady a

New member
רגעעעעעעעעע אני הולכת לרחוץ ידיים קודם וחוזרת

חחחחחחחחחחחחחח

למעלה