מעב"ר

../images/Emo28.gif../images/Emo33.gifהיה כיפיייי

היה שיעור קפיצות הייתי על שבת..
עבדנו על קאנטר בישיבה קלה ואז על קורות קרקע.. אחרי זה קפצנו איקס בטרוט, רוני קצת הגביהה וקפצנו בקאנטר חחחחח היה לי סירוב
היה נחמד

מורי5

New member
פפפפ....~תחרות פנימית~../images/Emo67.gif

הגעתי לחווה בשמונה וחצי בבוקר... ואז הברשנו את הסוסים ונסענו ליגור.. אז הייתה שם תחרות פנימית שלנו ושל יגור ועוד איזה חווה.. ולי זו הייתה תחרות ר-א-ש-ו-נ-ה.. קיצר היתחרתי במקצה של ה- 70 ס"מ ולקחתי מקום שישי.. היה ממש כיףף ואני שמיחה שעברתי את התחרות הראשונה... אחר כך חזרנו לחווה והייתי שמה קצת והלכתי הבייתההההה

גם החווה שלנו הייתה אמורה להיות שם,

אתמול. אבל כולם העדיפו תחרות דרסז':| רק אני ודורון

מורי5

New member
חח...../images/Emo6.gif

לא היתחרו הרבה בגלל התחרויות שיש היום ברמת גן וביגור

היה אחלה חח

רכבתי על ונוס, וגיליתי מה זה סוס קל. וגיליתי גם כמה הישיבה שלי נוראית. כי כל הזמן התייחסתי לאיך להעיף את שינץ' קדימה (בטטה לשילטון
) ואיך לשלוט בו ויעדה יעדה ולא שמתי לב בכלל איך הישיבה שלי נהיית נוראית. הכתפיים שלי פשוט "תקועות" וסגורות ואפילו כשאני פותחת אותם הם סגורות (חח), והרגליים בחיים לא מקום (זה בסדר, הם במילא לא היו).הממ... מה עוד? אה כן! במקום לשבת על הישבן אני דוחפת את כל עמוד השדרה אל תוך האוכף, ואם לא מזכירים לי לשבת על הישבן אני יושבת על... על איפה? לוידעת! על הישבן השני! חח. עבדנו על ריבועים ואז ביססנו את זה על מעגלים ואז קאנטר בריבועים (הזוי חח). והיה די נחמד.

לאאאאא
לא עושים משיינינג נקניק!!

רעההה!!! חחח הוא מושלמי! _חח היי! רגע, אני בטרוט?! זנות..._ חחחח חח היה כזה גדול היום! אני מחכה שגלעד יקח את התמונות מחמוטל ויעלה אותם למחשב חחחח

גחצי

New member
"שיעור גמילה ממושכה ישירה"

נוגה עשתה לי ולרותם שיעור רגיל כזה (טרוט - טרוט ישיבה - קנטר - מעברים עם סוס אסוף - מעגלים - שנויי כיוון וכו'), אבל היה אסור לנו להשתמש במושכה רגילה - רק במושכת צוואר... זה כאילו הכנה לרייניג שרוכבים רק עם יד אחת. ובגלל פורים לא רכבתי דרסז' או קפיצות השבוע!!!!

stary1

New member
../images/Emo183.gif../images/Emo55.gifחופש פורים זה דבר

שולט
הסבר בבלוג

Saint Marko

New member
דרסז' רווולז

זה כל כך כיף לעבוד על דרסז' ועוד עם רסן bitless, זה הכי מספק שיש.

S H I L G I

New member
היה טוב

בד"כ ככה זה השיעורים עם נולי-מתחיל גרוע כי אני תקועה ותפוסה, וזה משפיע עליה. אח"כ אני משתחררת וגם היא משתחררת ובאמת רואים שהיא נותנת מעצמה ועובדת טוב.. היה טוב

S H I L G I

New member
חחח זה כי../images/Emo113.gif

הסוסה קטנהההההה זה פשוט טירוף לרכב עליה..כל הישיבה שלי משתנה..לטובה ולרעה.. אבל עובדים על זה

למעלה