כמה שאלות.

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif כמה שאלות.

נמ, קודם כל.. הייתי רוצה לדעת קצת פרטים על היחסים בין פרדי למרי אוסטין. אני יודעת שהם היו ביחד, אבל מה הסיבה שהם נפרדו? כי אחר כך פרדי אמר שהוא אהב אותה יותר מכל גבר אחר שהוא אהב. אז אני לא מבינה את זה O: גם הם נשארו חברים קרובים והוא היה עם הילדים שלה והכל.. אז בבקשה תענו לי? :O ועוד משהו.. מי האיש האמצעי בתמונה שבצד? אני רואה אותו הרבה בתמונות עם פרדי וסרטונים.

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif אני בשוקקק.

אז הוא הדביק אותו באיידס?: O אההההה. :( והוא מת?

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif צודקת.. בכל מקרה יש לך מידע קצת

על היחסים בניהם? אה ועוד שאלה שבאה לי, מה היה השיר הראשון של קווין, כאילו שהם שרו אותו, לא שנכתב.. יש מצב שזה קיפ יורסלף אלייב?

Great Pretender

New member
אמממ. מידע . . .

פעם, ממזמן, צפיתי בתוכנית מגעילה לאללה על האהבות של פרדי. והראו שם מיליון ואחת כאלה. אז לא זוכרת בדיוק מי זה. . . XP את בטח מתכוונת לסינגל הראשון שלהם, אז - זה היה קיפ יורסלף אלייב. השני היה LIAR, ואם את רוצה עוד . . . http://en.wikipedia.org/wiki/Queen_discography/Single#Singles

Great Pretender

New member
. . .

לא, לא ראיתי בYOUTUBE. הייתה את התוכנית הזאת ממזמן בטלוויזיה, ואמא שלי הקליטה אותה. אז ראיתי אותה. והתוכנית הזאת מגעילה. ממש מגעילה.

איזה יפה מארי=]]

חשבתם על זה שזה קצת מוזר שפרדי היה חבר שלה 7 שנים ורק אז הבין מהו כיוון הרוח המנשבת..?

Great Pretender

New member
לא מוזר.

ככה זה. אולי גם אני בעוד 10, 20 או 200 שנה כבר לא יהיה סטרייטית.

shiratel

New member
אבל הוא בכלל ביסקסואל!

היו לו שתי חברות בין כל החברים בנים האלה... וככה אמרו, שהוא ביסקסואל. מה לא?!
(חוצמזה שמלא הומואים יצאו עם בנות או כי הם לא ידעו שהם הומואים, או כי הם הסתירו את זה מאנשים כמו ההורים שלהם או שבעצם הם ניסו לשקר לעצמם)

זאת שיר במחשב של חברה שלה ו..אין לי אימיול..

אם זה היה מכוון אלי- אם כן, אין לי אימיול. פעם היה לי, שנה שעברה. נממ..עכשיו כבר לא.

ketas

New member
אגב, כשאת במחשב של מישהו אחר

בעיקר כשזה קורה כ"כ הרבה, פשוט תכנסי דרך השם משתמש שלך...זה לא כ"כ קשה...

ketas

New member
לשניה הייתי בטוחה שפרדי זה האמצעי

אגב, מאיפה הציטוט בחתימה? LOL

למעלה