דימיטרי
שאלה לי עליך ולכול מי שהתנסה

../images/Emo71.gifדימיטרי../images/Emo47.gif שאלה לי עליך ולכול מי שהתנסה

ומבין - באוכל של חתולים (תחל'ס אני יודעת שאתה ה-טוטח בזה) לגורים האוכל פרו פק. אני רוצה להעביר אותם מהרוייל ביבי- וחשוב לי לבחור אוכל טוב בשבילם. אז מודה מראש -
34.00% Crude Protein, not less than 22.00% Crude Fat, not less than 3.00% Crude Fiber, not more than 10.00% Moisture, not more than 7.00% Ash, not more than 0.100% Magnesium, not more than Chicken Meal, Rice Flour, Ground Yellow Corn, Chicken Fat (preserved with mixed Tocopherols, a source of natural Vitamin E), Dried Egg Product, Dried Beet Pulp, Fish Meal, Dried Whey, Natural Flavoring, Brewers Dried Yeast, Yeast Culture, Salt, Potassium Chloride, DL-Methionine Hydroxy Analogue, L-lysine, Wheat Germ Meal, Choline Chloride, Vitamin E Supplement, D-activated Animal Sterol (source of Vitamin D3), Taurine, Vitamin A Acetate, Niacin Supplement, D-Calcium Pantothenate, Vitamin B12 Supplement, Riboflavin Supplement, Thiamine Mononitrate, Ascorbic Acid, Biotin, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Inositol, Folic Acid, Manganous Oxide, Ferrous Sulfate, Copper Sulfate, Zinc Oxide, Calcium Iodate, Zinc Proteinate, Manganese Proteinate, Iron Proteinate, Magnesium Proteinate, Copper Proteinate.

dimitrygo

Active member
מנהל
אם את חושבת שאני ה-טוטח בזה, למה את לא

בודקת במסמך שלי
בכל מקרה תודה על אימון
לפי המרכיבים וכו' המזון די איכותי, הוא קיבל אצלי ציון 8 מתוך 10. אבל כל הציונים שאני נותן מבוססים אך ורק על נתונים יבשים ולא על תוצאות שטח. היתי ממליץ לך בכל זאת לחכות לתגובות של אנשים שהתנסו במזון הזה.

../images/Emo141.gifתודה../images/Emo141.gif

אני בהחלט ישמח לשמוע מבחן שטח ומי שניסה זאת על חתולו (מי שהשתטף בניסוי) שלא יהיה בונקר - וישטף
בנתיים נראה לי שהמגעילים הקטנים שלי מקבלים הרבה פורטאין מג'וקים שהם מנשנשים להם להנה
ומביאים לי הביתה, להחריד אותי. (וזה לא שאני מחסירה מהם אוכל) תודה.

smiri

New member
וגם מהאתר שלנו..../images/Emo8.gif לכבוד לנו שהמסמך שלך

מופיע אצלנו.... אני מסתכלת עליו מידי פעם שעולים בי תהיות חייבת להודות שקשה לי להבין וקשה לי עם האנגלית.. אז יותר פשוט לשאול אותך פה.. ואתה אכן תותח בתחום! מסכימה עם האימרה

dimitrygo

Active member
מנהל
תודה מירי. האנגלית אינה ספת אם שלי, גם העברית

לא ובאמת בחירת השפה למסמך לא היתה קלה. אבל מכיוון שגם כך על הרוב המכריעה של המזונות גם מרכיבים וגם אנליזה תזונתית כתובים באנגלית וכל החומר שקראתי באינטרנט גם היה באנגלית בסופו של דבר בחרתי בשפה הזו. אני בטוח שמה שכתבתי שם יכול להיות לא ברור ואשמח אם מישהו יתקן אותי. לחילופין אם יש דרישה אני יכול לנסות לתגם לעיברית לפחות את החלק שמסביר את השיטה עצמה.

smiri

New member
אני מאמינה שלחלק מהאנשים יהיה קל יותר עם

העברית.. אני כבר דורשת!!!! וכמו כן אני דורשת שתצא ממעגל האבטלה... תדפדף קצת באתר שלנו יש חתולים חדשים...שמחכים לתרגום לרוסית... בסוף עוד יגידו שאנחנו מפלים חתולים על גזע עדתי.. בגללך!!! סתם צוחקת.. אבל כשיהיה לך זמן נישמח אם תתרגם לנו את הלא מתורגמים... לא מעט פונים אלינו מהמגזר הרוסי וחשוב לנו גם ניסוח ברוסית. שתהיה אחלה שבת... הולכת לנוח קצת אחרי שגיליתי שאני לא הולכת למות מהרעלה... (שמתי רבולושיין לחתולים ושכחתי לשים כפפות עד שירד לי האסימון.. אז עשיתי טלפון למחלקת רעלים של רמבם לראות אם צריך להתחיל לכתוב צוואה למי מורישים את החתולים והכלבים)

dimitrygo

Active member
מנהל
טוב, נו, אני אתחיל לעבוד על תרגום של המסמך

לגבי האתר שלכם - אני באמת לא עוקב על המתרחש בו, לכן לעדכנו אותי כשאתם צריכים עזרה עם תרגום. מבטיח לעשות את זה כמה שיותר מהר. לא הבנתי לגבי רבוליושן - למה חשבת שזה רעיל? הרי שמים את זה על העור של חתולים ועור של חתולים נחשב יותר רגיש משלנו.

ofczen

New member
תיקון טעות קטנה במסמך שלך...

קודם כל סחתיין על ההשקעה ועל היסודיות! אני מתאר לעצמי שזאת הייתה עבודת נמלים לכתוב את המסמך הזה... כל הכבוד! בעמוד 78 תחת ProPlan Adult מופיע ברשימת המרכיבים עצמה Chicken במקום הראשון אבל בניקוד התייחסת כאילו האורז הוא ראשון... נעלם לך העוף

ofczen

New member
ועוד משהו קטן...

הייתי שמח לראות גם ניקוד של NutroChoice Complete והכי היה עוזר אם היית מוסיף בהתחלה או בסוף טבלה קצרה שמסכמת את הציונים או כממוצע ליצרן או אפילו לכל סוג אבל בלי כל הפרטים כך שאפשר יהיה לראות במבט אחד את סיכום התוצאות. אמנם הציונים מופיעים בתוכן העניינים אבל אני חושב שיהיה הרבה יותר נוח בטבלה
ושוב - כל הכבוד!!!

dimitrygo

Active member
מנהל
הוא מופיע אצלי תחת שם Nutro Natural Choice

Complete Care אם אני מבין נכון זה שם של סידרת המזון שלהם.

dimitrygo

Active member
מנהל
הציון עצמו שאני נותן הוא מאוד סובייקטיבי לכן

חשוב לי הברה יותר שאנשים יראו את רשימת הדברים בגינם אני מוריד את הציון ואולי יחליטו בעצמם עם מה הם מסכימים ועם מה לא. טבלה מסכמת כזאת תעשה את כל הציונים יותר "רשמיים" ומוחלטים.

dimitrygo

Active member
מנהל
לצערי אין במקרה הספציפי הזה שום טעות

תרקא את ההערה מס' 2 של פרק 1. וה"בעיה" הזאת אינה יחודית רק לפרו פלאן.

ofczen

New member
זה מה שקורה שלא קוראים ביסודיות ../images/Emo13.gif

עכשיו הבנתי. הרבה שנים שאני מאכיל את החתולים שלי בבית ב Pro Plan למרות מחירו הגבוה ובעצת הוטרינרים והמוכרים. חוץ מזה אני מאכיל כ 10 חתולי רחוב ב NutroChoice... האמנתי שאני מעניק להם את המזון הטוב ביותר שכסף יכול לקנות. עכשיו גרמת לי בזכות עבודתך לשקול את כל העניין... המון תודה!

dimitrygo

Active member
מנהל
אני מקווה שקראת ביסודיות גם פרק 4

שמסביר למה השיטה שלי לא אמינה
בכל מקרה לא צריך להתייחס אליה כאל תורה מסיני.

ofczen

New member
אחרי הפשלה הראשונה...

קראתי הכל...
ואני מבטיח לא להתייחס לזה כ"תורה מסיני" ולכן אמרתי ש"אשקול שוב".. מה שכן, זה בהחלט העיר אצלי שאלות ותהיות ואלך לחפש חומר נוסף ברשת וללמוד עוד בנושא גם באמצעות אוסף הלינקים המצויין שסיפקת. ובפעם השלישית, המון תודה
דרך אגב, אם כבר הזכרת "תורה מסיני"... קבלו המלצה חמה על הסרט בקישור המצורף לסופ"ש גשום

למעלה