אירוח בפורום יום א' 20.12.09

Tal_Ya_Tal

New member
חחחחחחה../images/Emo6.gif מקלטים לא יעזרו כאן

השינוי החל מזמן. כמובן שהיום המצויין הזה הוא יום המקודד בתודעה האנושית. אך כמו שתמיד נאמר, הכל צפוי והרשות נתונה. אין הכרח שהשינוי ברמה הפיזית יתרחש דוקא ביום הספציפי הזה. אך מבחינה אנרגטית זהו יום השינוי. כלומר, זהו היום בו התוצאה של מה שאנו יוצרים עכשיו תתבטא במלוא העצמה והמשמעות. מה שקורה כאן הוא בעיקר הצורך לשנות את רגשותינו, להפוך לאוהבים ולחמלתיים יותר כלפי כל הישויות וההוויות החשות ביקום וכמובן לאחינו בני האדם ולשותפינו על פני הפלנטה הזאת, בעלי החיים. כל עוד לא נוכל לחוות את האהבה והשיתוף, לא תעלה תודעתינו לרמה שבה נוכל לתדר בהרמוניה עם התדר החדש של הפלנטה ונצטרך לעזוב אותה לטובת פלנטה בעלת תודעה יותר נמוכה, שתתפוש את מקומה-....ה...
א-כ-ן
L&L TALYA

טליה Talya

New member
טליה טל היקרה,../images/Emo23.gif

שופעת את ידע כרימון!!! תודה רבה על שהקדשת מזמנך והיית כאן. לי באופן אישי היה מאוד מעניין ותשובותייך העלו הרבה חומר למחשבה. את האירוח אצרף ל"טגליינס" חבל שלא נכנסו עוד שואלים. ערב נעים ושנעבור את התקופה הזו בשלום
טליה

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo51.gif גם לך טליה../images/Emo24.gif על ההזדמנות

מקווה שהגולשים יחקרו יותר באיזה אופן הם יוכלו לעזור לעצמם ולאחרים לעשות את השינוי ויממשו את 'חוק קוף המאה' ובברכה זו אני נפרדת מכם כעת, ליל מנוחה וחלומות נעימים
L&L TALYA

מגי 336

New member
זו היתה השאלה הבאה שלי ../images/Emo13.gif

באיזה אופן ניתן לעזור לעצמי ולאחרים לעשות את השינוי?
המשך ערב נעים, אשמח לתשובה גם אם תגיע בזמן אחר

Tal_Ya_Tal

New member
כדאי להציץ בתכניות המשודרות בערוץ הטלויזיה

הבינלאומי SMTV שאני מגיהה בו את הכתוביות לעברית
(כן, לחלק מן התכניות יש תרגום גם לעברית) במיוחד בתכניות הקשורות במצב הפלנטה ובפתרון היעיל ביותר (בטבלה מימין מופיעים מס' המצביעים על פי ארץ המוצא. אם תלחצי על ISRAEL- תיפתח לך גירסא בעברית של ההסבר על הפתרון
)
L&L TALYA

טליה Talya

New member
ככל שאני קוראת עוד ועוד את תשובותייך

אני מרגישה שאפיקים חדשים נפתחים לי... תודה

Tal_Ya_Tal

New member
רשימת ../images/Emo63.gifים מומלצים להעמקת המידע על הנושא

מבשרי השחר/ ברברה מרסיניאק- הוצאת מרקם אדמה/ ברברה מרסיניאק- הוצאת מרקם התכנית הפליאדית/ ברברה הנד-קלו גם כן בהוצאת מרקם. כדי להוסיף קישורים, אמשיך את רשימת הספרים בהודעה נוספת
L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
עוד ../images/Emo63.gifים

כוכב הבחירה היחיד/ פיליס וו. שלימר- הוצאת גל (בשל עוביו, המהדורה העברית יצאה בשני כרכים). ארץ חדשה / אקהרט טולה- הוצאת אופוס המארג/ דר' ליאון ליברכט-הוצ' אסטרולוג כדאי לחפש גם את ה
למורנטיס מאת ורדית בר-אילן בהוצאת גל
בהצלחה בשינוי. L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
ועוד../images/Emo91.gif../images/Emo23.gif../images/Emo63.gif../images/Emo240.gif-ריפוי אשמה ונשמה

מעניין לעניין באותו עניין הדגש|אשמה הוא רגש שאינו מאפשר לנו להצליח
אשמה הוא 'החטא הקדמון'. זהו הרגש שנוצר כאשר חווינו נפרדות כבר בסיפור גן העדן כאשר אנו חשים אשמה, אנו יוצרים מעגל קסמים שמחזיר את הסיטואציה שבגינה אנו חשים אשמה שוב ושוב ושוב. כי כאשר אנו חשים אשמה, אנו מלקים את עצמינו. אנו מענישים את עצמינו. בדיוק כמו בסיפור גן העדן: "בעצב תלדי בנים"; "בזיעת אפיך תאכל לחם" וכד'. כאשר אנו חשים אשמה, איננו מפרגנים לעצמינו להצליח. אשמה הוא בעצם כעס חבוי. כעס שאנו חשים שאין לנו זכות לכעוס. ואנו מדחיקים אותו פנימה כך שהוא מחבל בכל חלקה טובה של גופינו ונשמתינו לכן כל כך חשוב קודם כל להבין את מהותו ומקורו של רגש האשמה ולרפא אותו. מרגלית זהר אילון המקסימה והנפלאה מביאה את כל הטכניקות, הרעיונות, התרגילים והטיפולים העצמיים לריפוי רגש האשמה כפי שנתקבלו בתקשור ממדריכיה ומן הבורא. זהו ספרה השלישי של מרגלית , שקדמו לו רב המכר ריפוי של מלאכים וריפוי בזהר האור. מרגלית, אישיות מקסימה ואוהבת, זוהרת בזוהר האור המלווה את עבודתה ועזרתה לאנשים, עושה עבודה אישית עם כל ספר שהיא 'יולדת' על אף שנראה שעבודתה היתה כלל לא קלה, התוצאה בספר, היא תרגילים פשוטים למדיי וטכניקות לא מסובכות שנועדו לפתור בעיות סבוכות. זה מה שאני אוהבת אצל מרגלית. הכל מוסבר בצורה ברורה ובהירה , באופן שכל אחד יכול להבין זאת מגובה העיניים שלו. זוהי גדולתה. זוהי מתנה מסימה לאנושות, מתנה מקסימה לעצמיכם ולכל חבר שהייתם רוצים לעזור לו להתפתח, להצליח ולהגשים את עצמו.
מרגלית יקירה, המשיכי להעביר את האור הלאה ולהמשיך ממך קרני זהר אוהבות לכל הסובבים אותך במעגלים מתרחבים וגדלים וצומחים. כה לחי. ריפוי אשמה ונשמה הוא
מומלץ לכל אחד
ות L&L TALYA

מגי 336

New member
מסכימה עם כל מילה שלך על מרגלית ../images/Emo23.gif

ושמחה לשמוע שספרה החדש יצא לאור !! תודה !

טליה Talya

New member
תודה טליה על המלצותייך!!../images/Emo45.gif

אני מכירה את מרגלית ואת ספריה ותמיד יש לי תחושה שהכל פשוט ,ברור וקל כשאני קוראת את ספריה כאילו היא ממיסה את הספקות הקיימים בתוכינו ליכולות המדהימות שלנו. לגבי האשמה בשל חטא גן העדן שמעתי על כך כבר בעבר מפסכולוגית מדהימה (מקווה לארח אותה כאן) מאסכולת ה"נאו-פסיכולוגיה".

למעלה