תיראו איזה רעיון יש לי

../images/Emo70.gifתיראו איזה רעיון יש לי../images/Emo70.gif

ראיתם מה מעריצי בריטני הכינו..?! אז אני החלטתי להקים את אגודת תפסיקו להיות כאילה מושפעים
האגודה נילחמת במעריצי בריטני אשר טוענים כי אבריל לא מקורית וכו וכו.. ובמעריצי המורדים אשר טוענים שסדרות וסירטי אקשן זה לא בישבילם וגם מוסיפים קללות שלא אפרט פה.. אגב, אים מעריצי המורדים,ברטני לוקחים את הדבר הזה לפורום אז שלא יכתבו: תיראו מה מעריצי לאבין הכינו(!) שיכתבו: תיראו מה המלאכית השחורה של פורום אבריל לאבין הכינה, כי אני דורשת קרדיט
אגב, אני לא נגד אנשים שלא אוהבים סדרות וסירטי אקשן או את אבריל מכל סיבה שהיא.. אבל אוהבים בריטני או המורדים, ולא מקללים או יורדים על אבריל.. אני נורא מכבדת אתכם.. אגב, בלי ששמתי לב יצא לי חרוז

frikin shin

New member
../images/Emo31.gif

אני ועוד הרבה ילדים אוהבים בפורום את המורדים ואני לא חושבת שצריך לעשות את השרשור המפגר הזה! קודם כל זה לא קשור לאבריל לאבין. אני אישית שונאת את בריטני אבל זה פורום אבריל ולא אמורים לדבר על הזונות של בריטני! קאפיש?! יופי כי זה סתם שרשור שלא קשור.. אם את רוצה את יכולה להיכנס לפורום המורדים ולרדת עליהם שם אבל אז תיהיי בדיוק כמו sft המגעיל ואת לא אז די!

go avril

New member
שיאו עזבו יש כאלה שאוהבים..

תמורדים ויש כאלה שלא בפורום! אז אני מסכימה אם מה שעשית!! כי בעיקרון היא צודקת!

היה לי משעמם..

אז סתם פתחתי את האגודה.. אבל אים אתם לא רוצים, אז ממש לא צריך.. אני כניראה בין היחידים שאיכפת להם שלא ירדו על אבריל ועל הסדרות שאני אוהבת..

DreamS_HunteR

New member
אני נגד.

מהסיבה הפשוטה שאין לי שום דבר נגד בריטני ספירס, מה שהיא עושה זה מה שהיא אוהבת ואם המעריצים שלה אוהבים אותה בגלל מה שהיא מייצגת, יבושם להם, שיהנו.. מי שחושב שאבריל היא דבר לא איכותי וסתם דפוק זו כניראה דעתו ואי אפשר לשנות את זה כל הזמן, אז אני נגד. מה גם שאני אוהב את המורדים
נו טוב, אני לא גרופי שלהם ורץ אחריהם אבל אני רואה את הסדרה והייתי בהופעה.. לכן אני נגד.

frikin shin

New member
מה יש לכם אנשים?!

זה פורום אבריל לא המורדים ולא בריטני אז די! אני מסכימה עם אדם ב100% ומורן... מה יש לך? אני לא מבינה אותכם... תמיד אתם כותבים שילדים נכנסים ואומרים שהם לא אוהבים את אבריל שאתם לא שמים ל מה שהם כותבים שזה לא נחמד מה שהם עושים... אני לא אוהבת את בריטני אבל אני לא נכנסת לפורום ומקללת אותה וגם לא בפורום שמכירים אותי אני לא כותבת שרשור במיוחד לשונאים שלה. אז די כבר. אדם אוהב את המורדים אנשים בעולם אוהבים את המורדים את בריטני את כריסטינה את ג'סטין לא יודעת מי! תתמודדו עם זה ודי!

אני לא יודעת א זה לא קשור לאבריל וב

יש כאלו שאוהבים את המורדים פה ולא בא לי להעליב למרות שמדי פעם אני משימצה אני אומנן בשבוז של ענבל ואירית אבל זה בגלל שאני שונאת אותם ו-אין כאן אוהבי בריטני אז אין לי בעיה בזה אם היו כאן אוהבי בריטני(ואין!) אז היתי מתנגדת לאגודה אבל אין אז זכותי להביע פה את דעתי בלי שמישהו יעלב.......... חשוב לי מה אתם תרגישו מזה גם

frikin shin

New member
גם אני חברה גאה בשבוז!

אבל אני ועוד כמה אוהבים את המורדים אז אני לא מבינה למה לעשות את זה?! ובכלל לפתוח שרשור מיוחד בשביל זה?! באמת?! מוגזם... גם בשביל שבוז זה מוגזם... בלי להעליב...

ברודי

New member
בואנה שביזות מה שהולך כאן!!!

בההה איזה משחק מילים משעשע לי...
*חוזרת לקבור את עצמי במתמטיקה*

popit

New member
צודקת!

בריטני היא כזאת מפגרת והמורדים בכללללללללל!!!! כל הכבוד תשנאי את המורדים!!!

frikin shin

New member
הלו?!?

מה אמרתי כרגע?!? יש פה אנשים שאוהבים את המורדים כמו נאי אדם ועוד.... אז מה הקטע שלכם?! למה לקלל את המורדים! מצדי תקללו את בריטני אבל רק אם אין פה אנשים שאוהבים אותה! אבל יש אנשושים שאוהבים את המורדים אז... אל תקללו כי אז אני יסקול אתכם!
קאפיש?! יופי!
ומי את popit? או אתה?

OrdinaryDay

New member
../images/Emo3.gif

דווקא...<!!!> אנשים, אתם ממש מגעילים שככה אתם מקללים אנשים שאתם אפילו לא מכירים... אתם שופטים אותם על פי מה שאתם רואים/שומעים בטלוויזיה, לא על פי מה שהם באמת... זה ממש מגעיל מצידכם! הייתי צריכה להביא לכם את אחד הכתבות שאבריל אומרת למעריצים שלה להפסיק לרדת על בריטני
<ולא, אני לא מעריצה של בריטני, אני רק חושבת שזה מגעיל שאתם יורדים עליה רק בגלל העבודה שלה...>

OrdinaryDay

New member
הנה מצאתי את הכתבה...

תלמדו מהמודל לחיקוי שלכם... Avril sticks up for Britney Popdirt.com: Anonymous writes "I'm in Avril Lavigne's fan club and someone who went to the Boston concert yesterday posted this. "Someone was holding a 'Spear Britney' shirt and Avril jumped off the stage and was like, 'I have to do somthing because it's necessary," and she grabed a kids shirt that said 'Spear Britney' and she was like, 'I think this is uncalled for, Britney is human, I'm human. The media causes me to look like I hate her and I dont and stuff.' Everyone cheered for her because she was being down to earth and honest about how the media screws everyone over."

sk8er grrl

New member
לא יפה מצידם...

נעלבתי... וחוץ מזה אבריל היא זמרת איכותית כמו אלאניס. יש לה שירים שאפשר להזדהות איתם... אני מרגישה שהשירים של אבריל נכתבו עלי ....

למעלה