שרשור שאלות לטלי שרון

reni n

New member
שאלות לטלי../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif

קודם כל את שחקנית מדהימה. השאלות: לאיזו דמות יותר התחברת, רננה או דורין? אם היו מציעים לך לשחק את שרית או בטי היית לוקחת את התפקיד? מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו בשבילך? ספרי קצת על העבר שלך במשחק ובכלל

שאלות

יש לך צלקות? תספרי איך קיבלת אותן ואיפה? את תבואי פעם להתארח באקזיט?
ורק שתדעי שאת השחקנית הכי טובה בטלנובלה הזאת ושרק בגללך אני רואה את זה

../images/Emo27.gif|* שאלות!!../images/Emo27.gif../images/Emo41.gif../images/Emo27.gif

האם תעשי עוד טלנובלות בעתיד? נהנית לעשות את הטלנובלה?

reni n

New member
שאלות לטלי שרון../images/Emo109.gif

את משחקת מדהים דבר ראשון איזה דמות היית רוצה לשחק במקום רננה?

שאלות לטלי שרון המלכהההה../images/Emo70.gif

טוב טלי: 1.זה קשה לשחק את רננה
דמות שרוצה להתאבד כל כך הרבה פעמים
2.את דומה לה
[לא בקשר להתאבדויות]בקשר לשמחת חיים..ועוד.. 3.אם לא היית רננה איזו דמות היית רוצה להיות
4.איפה היה קאסט יותר טוב ב"מיכאלה" או ב"טלנובלה בע"מ"
5.את עוד בקשר עם שחקנים מ"מיכאלה"

אקזיטית

New member
שלי >> בבקשה להתייחס לזה.

טלי, כבר המון המון זמן חשוב לי להגיד לך כמה את שחקנית מדהימה. אין לך מושג בכלל כמה את מדהימה וכמה את משפיעה עלי. אני לומדת משחק בתיכון, ואת פשוט אחת ההשראות הגדולות שלי. לא נשארו הרבה שחקנים כמוך, גרמת לי לבכות כמו מטורפת בסצנות מסויימות שהייתי פשוט בהלם מעצמי. אני ממש מקווה שבשלב מסויים אני יוכל להגיע לרמת משחק המדהימה שלך. עכשיו כמה שאלות: 1. מאיזה דמות נהנת יותר לשחק- דורין או רננה? איזה דמות יותר קרובה אלייך מבחינת אופי? 2. האם בתור טלי, את חושבת שהיית סולחת לכפיר? 3. האם קרה לך פעם אחרי סצנה או כל דבר ששחקת שהיית מופתעת ממה שעשית ולאן שהגעת- מבחינה רגשית, משחקנית... 4. מה הדבר שאת הכי אוהבת והכי פחות אוהבת בתור שחקנית? 5. אם לא היית רננה, איזה דמות היית רוצה לשחק? 6. ועם מי מהשחקנים את בקשר הכי טוב?

ADIERENTAL

New member
../images/Emo45.gifשלחתי את זה לטלי בדואר..../images/Emo9.gif

היא בטח עדיין לא ראתה את זה או שכן אז היה נחמד אם היא הייתה רואה. תודה רבה.. אני ממש מתחננת שתראו לה את זה.. לא חייבים בשידור אבל תראו לה

herebaby3

New member
טל טל :)

טלי איך פיתחת את קריירת המשחק שלך במשך השנים? איך ידעת שאת רוצה להיות שחקנית? :)אוהבת אותך מאד דניאל

גייייא

New member
היי טלי !

אני רוצה לשאול אותך 2 שאלות : 1. האם גם את חווית אהבה נכזבת כמו של רננה?? 2.האם את מזדהה עם רננה בדרך כולשהי ?? ויש לי גם 2 שאלות לרוני: 1. רוני האם כשהיית קטנה חשבת להיות זמרת ? ואם לא מה חשבת להיות ? 2.יש איזה זמרת או זמרת ישראליים שאת מעריצה ??

כדית

New member
שירשור לטלי../images/Emo23.gif

לטלי קודם כל את שחקנית גדולה,דבר שני איך את מתכוננת לתפקידים שלך{שאת משתוללת}? ביי כדית

../images/Emo25.gifטלי!!!אני מתה עליך!!!../images/Emo25.gif

טלי רק רציתי להגיד לך שאני פשוט חולה עליך מתה עליך ו.....אין לי מה לומר.... את כל כך מוכשרת!!!!!!!!!! טוב ושאלות לשאול אותך...אין לי!!!! כי כולם כבר שאלו הכול!!!!!

shaiarm

New member
שאלה לטלילונת ../images/Emo13.gif

1. את ועפר שכטר ביחד? נפרדתם? 2. איזו תלמידה היית? מה זכור לך מלימודייך בבית הספר? 3. אם לא היית שחקנית, מה היית בוחרת להיות? 4. מה המעלה הגדולה שלך לדעתך? 5. מה החיסרון הכי גדול שלך לדעתך? 6. מתי ידעת שאת רוצה להיות שחקנית? 7. מתי התחלת ללמוד משחק? 8. מה המאכל האהוב עלייך ? 9. את צמחונית? 10. מה התחביבים שלך [חוץ ממשחק] ? 11. זו לא בדיוק שאלה אבל ---> טלי, העם דורש שתעשי תיאטרון!

girl love you

New member
3 שאלות שמאוד מסקרנות אותי לטלי!!!

איך זה היה לשחק את הסצנות שאת צועקת על כולם שיעזבו אותך? איך הייתה הסצנה שהיית צריכה לנשוך את עופר שכטר? ואיך היה לשחק עם קוקו החמוד? דרך אגב את משחקת מצויןן

במקום לפתוח סתם הודעה יכלת לרשום

בשרשור שאלות לטלי.. ככה שיהיה מצב שישאלו את השאלות שלך אבל את בחרת סתם לפתוח הודעה.. לא חשיבה נכונה.. וטלי באמת משחקת מצויין צודקת ב100%

למעלה