שרשור שאלות לטלי שרון

האם סיימת "בגרות"

שאלה אישית: 1. האם סיימת "בגרות"? 2. מה היה הציון שלך בעברית (בהודעותייך בפורום יש הרבה שגיאות-כתיב, האם זה בגלל העייפות או בגלל רמת ההשכלה) ותודה ל"תפוז" שלא ישאלו את השאלה החשובה הזאת.

אפילו שתפוז לא ישאלו, כדאי לכתוב ..

כי מטרת השרשור היא שהשחקנים יגלשו לפני הראיון ויכינו את עצמם היטב לראיון ולשאלות - כך שטלי שרון תראה את השאלה גם אם לא ישאלו אותה את השאלה בראיון? אי לכך אני חוזר על שאלתי: "למה יש לך כל-כך הרבה שגיאות כתיב ואיך זה שבכל ראיון את נבוכה ונתקעת ומלבד הברות סתמיות ורדודות כמו "כאילו", "די", "נורא, נורא", לא שומעים ממך משהו הגון ואיכותי? שאל השאלות: למה בכל סצינה עצובה או מתוחה וכעוסה בורחים לך צחוקים מטופשים שהורסים את האלמנט?

danit1234

New member
שאלות לטלי שרון

1.האם הרגשת עליה בהערצה ובתגובות מצד הקהל במעבר בין מיכאלה לטלנובלה בע"מ? 2.מי השחקנים שהכי התחברת אליהם ואת שומרת איתם על קשר חוץ מיחסי עבודה? 3.אם היית יכולה לגלם דמות אחרת את מי היית רוצה לגלם? ואם היו אומרים לך שאת צריכה לבחור שחקנית מתוך הסט שתגלם את רננה במי היית בוחרת? 4. מה המקרה הכי מוזר \מצחיק\מטורף שקרה לך עם מעריץ\ה? 5. איזה התרחשות שקרתה עם הדמות שלך במשך כל העלילה היית רוצה לשנות אם בכלל? שאלתי את השאלות שהיה חשוב לי למסור.. יש לי עוד הרבה:p מקווה שתקראו אחת מהן ואם אתם קוראים את זה תמסרו לטלי שאני אוהבת אותה ושהיא מדהימה

danit1234

New member
יש לי שאלה לא קשורה

להלן שאלה שאינה קשורה לראיון עם טלי סתם שאלה לגולשים: באמת שאני מאוד מעריכה את הטלנבולה ואני מעריצה וצופה הדוקה של הוט יש לי בבית הוט כבר מעל ל3 שנים.. וראיתי את כל הטלנבולות אבל מה הקטע בטלנבולה שבכל מקום תקוע כריות וכל שנייה מישו אוכל כריות חחח ? כאילו זה טעים באמת אבל כמה ?חח בטח שמתם לב לא?

danit1234

New member
אנשים..!

אנשים אם טלי ועפר לא רוצים להגיד אם יש משו או אין כנראה שהם מעדיפים לשמור לעצמם טלי ועפר לא אומרים לעיתונות ובספיישל ויש שמועות נכון אבל נראה לכם שרק לכם היא תענה אל תעיקיו אנשים ביושינג אוהבת אותכם ואת טליחחח

moosh moosh

New member
../images/Emo25.gifשאלות למלכה ../images/Emo47.gif ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

טוב, אז גם לי יש כמה שאלות לטלי שרון המוכשרת והמקסימה.....
1. איך היה לשחק עם אחיך התאום בסצינה של פרק 119- עם משפחת המתנחלים...? 2. מהו הספר האהוב עלייך? 3. מהו הסרט האהוב עלייך? 4. מיהם השחקנים האהובים עלייך- שהיית רוצה לשחק איתם? 5. מהי הסצינה הכי מצחיקה שצילמת? 6. מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לך על הסט? 7. איך זה לעבוד עם שי קפון- והאם דרך העבודה היא שונה? יותר קל לעבוד איתו כי הוא היה שחקן? 8. מה הדבר הכי רומנטי שעשית והדבר הכי רומנטי שעשו בשבילך? 9. מהי התגובה הכי קיצונית שקיבלת ברחוב? 10. ספרי חוויות מפסטיבל קאן.... 11. האם התחברת עם שחקנים מהסט? (כמו עפר ה-
) 12. האם תרצי לשחק בטלנובלה נוספת אם יציעו לך? 13. האם הוספת לעצמך קעקוע חדש (מאז האחרון שראינו..)? 14. איזו דמות הכי היית רוצה לשחק בטלנובלה מלבד רננה? 15. לאיזו דמות את יותר מתחברת- דורין או רננה? 16. מהו עולם מושלם בשבילך? 17. איך היה לשחק עיוורת באחד הסרטים האחרונים שלך? 18. האם היו סצינות של רננה שהזכירו לך את דורין? (למשל- כשאפרת מתה רננה הגיבה בצורה דומה לדורין כשמשה מת....) 19. האם יש לך במציאות חברה טובה במיוחד כמו שאפרת ורננה חברות? 20. אילו פרטים נוספים התסריטאים לקחו ממך והכניסו לתסריט לרננה (כמו למשל העובדה ששיחקת בעבר כדורסל....) זהו, הסתיימו החפירות ונאי מאוד מאוד מאוד מאוד מקווה שתשאלו אותה לפחות חלק מהשאלות שלי
תודה...

moosh moosh

New member
אהההה...נזכרתי בעוד...חחחח ../images/Emo27.gif

עוד קצת...... * בסצינה שניסית להתאבד, עופר ניסה להעיר אותך והחטיף לך כאלה סטירות של החיים, ואת פשוט נשארת עם עיניים סגורות ולא הגבת.... איך לעזאזל הצלחת לא לזוז עם כאלו סטירות, והאם לקח זמן לצלם את הסצינה הכואבת הזאת? * ואיך היה לחטוף סטירה נוספת משרון מלכי שמש הלוא היא טליה....?

tair 1994

New member
לטלי

היי טלי שמי תאיר בן-דניאל ורציתי לשאול אותך כמ השאלות: 1) איך את מתמודדת אם הסצנות הקשות של רננה? 2) אם רננה לא הייתה בסידרה איזה דמות היית בוחרת? 3) מה את אוהבת לעשות בזמן הפנוי שלך אם יש בכלל???חחחחח 4) האם יש לך פרטים על הספר של הטלנובלה כי אני לא מצליחה להשיג אותו... 5) האם את יכולה להיפגש איתי כי אני חייבת לשאול עוד וגם אני מתה אלייך אני מבטיחה בלי התנפלויות! אם תרצי להיפגש או להיות בקשר הנה כמה אפשרויות: אימייל וואלה: [email protected] שם משתמש בתפוז: tair 1994 פלאפון: 0547898646 אם את מתקשרת אז במספר חסוי בבקשה כי אני לא רוצה להיות נודניקית.... אני אוהבת אותך! ממני: תאיר בן-דניאל

משחק הסיטואציות והשלמת משפטים../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

הי מותק. אז ככה, משחק סיטואציות :מה עולה לך בראש שאת שומעת: 1. עפר שכטר 2. שי קפון 3. תמר קינן 4. שרון אלכסנדר 5. דני סירקין ועכשיו תשלימי את המשפטים: 1. מה שאתם לא יודעיםעלי ואני מתה שתדעו זה..... 2. עפר שכטר בשבילי הוא.... 3. הדבר שאני הכי אוהבת לעשות זה... 4. האוכל האהוב עלי הוא כמובן... 5.החברים הכי טובים שלי על הסט הם... 6. הטלנובלה שבה שיחקתי ויותר אהבתי היטא...(מיכאלה/טב"ע) עד כאן.להתראות מותק.

avi3012

New member
טלנובלה

באיזה טלנובלה היה יותר כיף במיכאלה או בטלנובלה בע"מ?

טלי../images/Emo9.gif

1. איך היה לשחק את הסצינות של ה"התפרצויות"
ובגלל ששאלו כבר הכל- 2. מה את חושבת על הפרסומות ה"סמויות" לכריות? [
] טוב אין לי מה לשאול מה תעשו לי

טוב...אחרי שחשבתי

הרבה זמן מה לשאול את טלי החלטתי....שאני לא יודעת...אז אני פשוט ישאל מה שעולה לי ..
1.מה את מעדיפה מיכאלה טב"ע או משהו אחר...?
2.איך היה לצלם את המוות של אפרת?
3.מה את חושבת על זה שתמיד הורגים לך (בסדרות)את החברים הכי טובים?
4.איך היה בקאן (לא יודעת מה קשור אבל בכל זאת...)?
5.מה את חושבת על הדמות רננה?
6.מה היית משנה ברננה?
7.איזה תפקיד היית רוצה לשחק אם לא רננה?
8.האם גם לך היית אהבה נכזבת כמו לרננה?
9.האם חשבת פעם להיות באמת תסריטאית?
10.מה את חושבת על כל ההערצה אלייך?
11.מה את חושבת על דרור ושי (התסריטאי והבמאי)?
12.האם מתישהו נמאס לך לשחק בט"ע (או במשהו אחר)?
13.האם קרה לך פעם מקרה שאיבדת חברה קרובה (כמו אפרת)?
14.דבר שנורא מעניין עכשיו...מה היחיסים שלך עם עפר שכטר (למרות שבטוח לא ישאלו את זה והיא בטוח לא תענה אבל שווה לנסות...)?
15.יש מישהו שאת מעריצה?
16.מה את חושבת על העבודה עם קוקו?
היה לך קשה לעבוד איתו בהתחלה?
17.מה הדבר הכי מטורף שעשית בחיים שלך?
היית רוצה לעשות את זה שוב?
18.מי השחקנים שהכי התלהבת לעבוד איתם כשנכסת לתפיקד בט"ע?
19.מה את חושבת על הקטע שבו "ירית" בג'ודי?
20.יש לך חיה כלשהיא?
טוב סימתיי מקווה שלא הצפתי בשאלות
...ועוד משהו אני מתננת שתמסרי ד"ש למעיין בבקשה!!!!!!!!

mor2241

New member
שאלה

איך רננה מתמודדת עם המוות של משה.....
ואם היא וכפיר יחזרו

למעלה