שירשור תמונות מרסלמניה 24

rshamir

New member
תמונות מעולות

נראה שהיה לך מקום ישיבה מצוין, מקנא בך.

melechbabar

New member
../images/Emo45.gif

וואו... אחלה תמונות ונראה שהיה לך אחלה מקום....! מגניב לך! RC

pufpuf

New member
אחלה תמונות

התמונה מהמאני אין דה באנק עם מוריסון והסולם מדהימה. ולמי שתהה, יש איזשהו תקלה, לרועי יש עוד תמונות, הוא לא הפסיק באמצע, ומחר הוא ימשיך לפרסם אותן.

F a d i

New member
כל הכבוד על התמונות ובעיקר על המיקום

הנהדר שהיה לך ופשוט ואו-מישהו כמוך יהיה נוכח באירוע כזה ובעיקר בגלל העובדה שטייקר זכה בחגורה!! (קשה לי אפילו לחלום שזה קורה לי!)

Taker4ever

New member
../images/Emo41.gifהודעה חשובה בנוגע לתמונות../images/Emo41.gif.

הסיבה שהפסקתי להעלות את התמונות באמצע היא מפני שקיבלתי באן אוטומטי מהנהלת תפוז על שפיצצתי את השירשור בפוסטים, מה שנחשב בלא ידיעתי כעברה על הכללים של התפוז (ואין לי כמובן שום כוונה לעבור על הכללים), אבל שלומי כבר סידר את זה והעלתי את שאר התמונות. אז מי שעוד לא ראה, או מי שראה את התמונות הקודמות ולא ראה את התמונות האחרונות, מוזמן להסתכל בהן. ושימו לב, הייתה לי כמה טעויות בשירשור, כך שחלק מהתמונות לא מופיעות לפי הסדר.

Sid

New member
../images/Emo45.gif אחלה תמונות, במיוחד זאת של מוריסון.

Rated RKO

New member
אחלה תמונות, כל הכבוד, שמח שנהנת!../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

איך אבל CB4REAL(אבירן) ידע שתהיה במניה?

Break The Wall

New member
../images/Emo45.gif נחמד מאוד

נראה שממש נהנית וזכית להגשים חלום. הלוואי עליי..

תיקון ../images/Emo185.gif

לסיכום: תמונות מדהימות וPPV ענק של WWE,הטופ ארגון. משום מה פקששתי את התמונות מדהימות ודווקא היה חשוב לי לציין. אחלה מקום תפסת,פעם הבאה שלא תעז להסתיר

נשמע כאילו ממש נהנת

אני בטוחה שהיה מאוד מרגש לראות את טייקר עם האליפות. ותודה על הרקע החדש שסיפקת לי

yauli747

New member
../images/Emo45.gif שמח שנהנת

אשמח לקרוא את הדיווח שלך (אפשר לינק?)

yauli747

New member
../images/Emo45.gif נחמד אבל...

היתי רוצה לשמוע על החוויות שלך לפני ואחרי האירוע... את הקרבות כולנו ראינו (חלק במחשב,חלק באור יהודה ואתה במקום הרבה יותר טוב) אבל החוויות שלך של הטיסות,ההכונות, הכניסה לאולם,המקומות האחרים אליהם הלכת וכו זה החוויות הכי טובות ואני היתי רוצה לשמוע עליהם... אני יודע מהניסיון שלי שכל נסיעה כזאת מלווה במלא התרגשויות ודברים כיפים ועל זה היה מענין אותי לקרוא... שוב אני שמח שיצא לך להיות במניה!

למעלה