מזמן לא היה שרשור טיפים והמלצות

מאז

New member
אז אתחיל - לשמור את מספר תעודת

הזהות של הבעל, הילדים וגם שלך (אם את לא זוכרת) בזכרונות של הסלולארי! לא זוכרת איפה קראתי את העצה הזו, אבל זה כל כך נוח, כשצריך למלא איזשהו טופס, ולא בא להוציא את תעודת הזהות שלנו מאיפה שהיא לא נמצאת ולהחפש את המספרים האלו

מעיןבר

New member
אין לי הסבר...

זה פשוט נשאר שם. של האיש - מתקופת הלימודים כשהיינו צריכים צס' ת.ז. כדי לברר ציון. של הילדה - כי צריך לתת בכל מיני מוסדות ובעיקר בקופ"ח כשמזמינים תור לרופא...

1טלינה

New member
../images/Emo6.gif התכוונתי - למה השתמשת באייקון

של טמבל - זו היתה השאלה

חן123

New member
למה מטופשת?

חוץ מאת של הדר שטרם הס]קתי להפנים גמני זוכרת

מאז

New member
ברור לך שבאחת הוצאת את עצמך

מהגדרת "נשים אחרי לידה"- שכידוע אחד הסימפטומים שלהן הוא אובדן מוחלט של הזיכרון...

sipi1

New member
ואני ב-../images/Emo56.gif

את ארבעת הראשונים אני זוכרת בע"פ, אח"כ החורים בזיכרון גדלו יותר מדי
באמת רעיון מעולה.

Arfilit

New member
מגבונים להסרת כתמים מבגדים

של ד"ר פישר. מוצר חדש, למיטב ידיעתי - וככל שניסיתי אותו עד עכשיו - הברקה. לשמור חבילה בבית
וחבילה באוטו
- על כל צרה...

מאז

New member
אני משתמשת במגבונים רגילים

וגם זה עובד. אגב- באוטו זה לא מתייבש?

Arfilit

New member
הרגילים לא הורידו

דברים שירדו לי עם אלה ב"וויש" אחד...

Rplus1

New member
../images/Emo63.gif מיתוס גידול הילדים

של ג'ודית האריס. קצת דמגוגי, קצת קיצוני ומגמתי באופן הצגת המחקרים והתיאוריה ובכל זאת, יש משהו במה שהיא אומרת וזו תרופה מצויינת לאמהות פולניות מתוסבכות (לא פותר את הבעיה, אבל בהחלט מקל על הסימפטומים
).

מעיןבר

New member
איך לנקות את המיקרוגל

כל הזכויות שמורות לאינה של יערה ואלה (שסיפרה לנו היום בערב): מכניסים ספל (מאג) עם מים למיקרו ומחממים במשך 12 דקות בעוצמה גבוהה. המיים מתאדים וממיסים את הג'יפה מהדפנות. כשמסתיים הזמן - להוציא את הספל בזהירות מהמיקרו ולנגב את הדפנות.

27חומד

New member
../images/Emo18.gifרק אזהרה קטנה

המים שבכוס רותחים ולולים גם להשפריץ אם מכניסים כפית. לא מזמן קיבלתי סרטון שמראה איש שחימם לעצמו מים לקפה במיקרו וכשעירבב הם קפצו לו לעין. אפשר להעלות סירטונים? אני יכולה לחפש אותו...

למעלה