חשוב ביותר

nora האחת

New member
../images/Emo70.gifחשוב ביותר../images/Emo70.gif

http://www.worldbrit.org/ חברים, שימו לב זה בכל השפות (במקרה שמשהו לא מבין עברית) מחכים לבניכם. בהצלחה!

אבא גאה

New member
ובמקרה ומישהו פיספס

אז הנה אחד הפרקים שם: תיקוני ברית בברית מילה צריך, שהעטרה כולה שהוא הבשר הגבוה שבראש הגיד, עד החריץ שבין הגיד לעטרה, תהיה נקיה לגמרי בלי עורות כלל. לפעמים רואים אצל ילדים או מבוגרים, עור ערלה המכסה את העטרה או את חוט הסובב את העטרה. הגורמים לכך : כריתה בלתי מספקת של עור הערלה, שנגרם מקושי בתפיסתה. (חוסר מיומנות או חשש של המוהל למתיחת העור). צורת חיתוך לא נכונה. זיהום בקצוות העור החתוך, העלול לגרום להידבקויות ולסירכות על העטרה. לפעמים באדם שמן תתכן שתתכסה חלק מהעטרה מחמת שומנו. בכל מקרה שהעטרה לא גלויה לגמרי, מצריכה בדיקת מוהל על מנת לקבוע האם הברית כמו שצריך או שצריך לתקנו.

האם מישהו יודע? מהו החוט הסובב את..

מהו חוט הסובב את העטרה? יש לי השערה שזהו מין קו תפר עוברי שנמצא על העורלה (לא זוכרת האם מלמעלה או מלמטה) כמו שאתם מתארים לעצמכם, למען הגלריה ראיתי המון דברים...

דיאנה1

New member
יש שם את רשימת המקומות בעולם

אליהם הגיעו חברי האגודה הזו כדי למול את יהודי העולם... מקום מגורי לא מופיע ברשימה.

ואללה דיאנה את מתוחכמת מידי בשבילי.

בכל מקרה אם הם באים אז תסתגרו ב-
ותכבו את ה-
...שלא יחזירו אתכם בתשובה...שמעתי שבגיל מבוגר זה יותר כואב. מה עוד קראת שם? זה רופא? זה עם הרדמה? (למבוגרים?) ידיד שלי מרוסיה אמר לי שהיו לו תפרים (הוא עלה לישראל בגיל 6 ואז נימול)

למעלה