הופעה

אריאל לא מסופחת לישראל.

גם הגולן נכבש ב-67' אבל הוא סופח לישראל וכל תושביו הם אזרחים שווי זכויות. אריאל נמצאת בשטח כבוש ולא מסופח לישראל והחוק הישראלי לא חל בה. לכן אריאל היא לא ישראל אלא שטח שישראל כובשת.

לכלל השמאלנים: קבלתם כזהההה גדול

אפילו אביב האב הרוחני שלכם לעניני שמאל וערבים התפקח הגיע הזמן שגם אתם, שמאלני זה כבר מזמן לא in הטיעונים שלכם לא רצניים מתחנפנים לערבים וקצנו בזה כבר זה כבר לא עובד... תשנו סיסמה לא יודע מה תחשבו על משו אתם כבר לא רלוונטים.. כיבוש... איזה קטע מצחיק זה... צריך לכבוש זה בסדר... בלי כיבוש לא היינו פה היום... כלללללל המדינה הזותי כבושה.... זה לא משנה אם תל אביב נכבשה בתחילת המאה ואריאל באמצע המאה...

אתה זה שמציג טיעונים מטופשים

שעונים להגדרה "in". ותפסיק להסתכל על אחרים בשביל לבסס דעות וטיעונים. מה בדיוק אביב גפן עשה שאני צריך להשתנות? ולמה אני צריך להשתנות בגלל דברים שהוא עשה? אולי אביב גפן הוא "האב הרוחני" שלך, אבל לי אין אב רוחני. אתה אוכל כל דבר שהוא מוציא מהפה. תבין שישראל כובשת אוכלוסיה ולא רק שטחים.

כמה עובדות לגביי

אני האחרון שהוא שפוט של אביב הוא לא האב הרוחני שלי וכעובדה תדע שאני מתגייס אנלא שמאלני ואנלא שונא תהורים שלי... ואנלא אומר שאתה צריך להשתנות בגללו... אני רק אומר שאפילו הוא התפכח שהוא (ככה אני משער) השריש בך\ם את השמאלניות האנטי ציונית הזותי... והטיעונים שלי נשמעים מטופשים כי טחננו את הנושא הזה וגיליתי משו מאוד מחשיד... שזה אביב אחראי לזה! לפחות לגביי הבני נוער... בלי להכליל כמובן... וככה אנשים לא ישתנו כשהם עושיי דברו של איזה מניאק שמנצל את מעמדו לשטיפות מח... אז עכשיו כשאביב התמתן (אוליי הוא לא מודה בזה אבל העובדות מדברות בעד עצמן) אז אני אומר אוליי המעריצים העוורים (שוב.. לא אתה ספציפית) ועושי דברו ירגעו קצת משנאת היהודים שנטמעה בהם עם השנים וההופעות... הרי "כל מה שאביב עושה אנחנו אחריו לא"? לא אתה תרגע

גילוי מרעיש: גם אנשי שמאל

מתגייסים לצה"ל. ושמאלנים, כן כן, החלאות האלו, יש כאלו שלא שונאים את ההורים שלהם! לא לימדו אותך את הדברים האלו בישיבה? הוא לא השריש בי שום שמאלנות "אנטי-ציונית". ולא הכל שחור ולבן. ורבנים אחראיים לסרבנות מהימין. מה תגיד על זה? יש גם רבנים שמנצלים את המעמד שלהם לשטיפת מוח. אז הקהל של אביב הוא שונא יהודים? מה אתה עושה בין שונאי יהודים?

אתה רוצה לדבר בסטטיסטיקות

לגבי משתמטים? בציבור הדתי לאומי יש יותר משטמטים מאשר בציבור שלך?? דבר דוגרי כי זה קצת מרגיז שמכפישים עובדות... ודבר שני כל הכבוד לך שאתה לא מושפע מאביב... ודבר שלישי- אני חייב להסביר את העמדה שלי (לא של הרבנים שלי- אני זה אני לא הם זה אני) זה לא משנה אם אתה\ם צודקים לגבי זה שיש כיבוש או שיש גזענות כלפי ערבים ודברים כאלה... נגיד שאתם צודקים... אנחנו עם כובש... נגיד... שתדע שעם המוסריות הזותי כלפי עמים אחרים לא היינו איפה שהיינו היום... אתה צריך לדאוג לאנטרסים שלך ושל העם שלך וגם אם זה פוגע בעם אחר- אתה צריך לדאוג לך ולאחיך היהודים אל תדאג להם יש מספיק קרציות בעולם שיגנו עליהם... אז אנחנו צריכים גם קרציות מבית?? תחשוב על זה אחי ואל תשנא דתיים אין לך מושג לגביהם... אין לך שמץ קמוץ של מושג... אני אומר לך... השד לא נורא כמו שהאכילו אותך וגם אותי... תנסה להכנס בראש טוב ולא בגישה נגחנית לראש שלהם, ותראה שטעות בידיך

The Crow1

New member
ברור בהשתתפות אריאל..

אוניברסיטה של מתנחלים.. טוב נו.. ישיבה ברמה..

Z A M i

New member
מה הקשר? יואו. ילד מוגבל.

מכללת אריאל זו אחת המכללות הנחשבות(מכללת יהודה ושומרון) ויש פה המון סטודנטים שהם מת"א, נתניה, ירושלים וכו'. וסתם כדי להבהיר..אריאל זו עיר. כמו כל עיר. בקושי יש פה דתיים(כמו בכל עיר אחרת) זה שאתה תקוע על סטיגמות זה ממש חבל. קיצור. שש..

omerikooo

New member
יום הסטודנט בר אילן באותו יום..

ורוב האמנים מופיעים גם שם, הייתכן?..

למעלה