הופעה

../images/Emo70.gif הופעה ../images/Emo70.gif

יום הסטודנט באריאל. מופעים: אביב גפן עברי לידר בית הבובות מוש בן-ארי שלום חנוך וברי סחרוף. בתאריך ה-29.5. לגביי העלות אני עדיין לא יודעת, ואני חושבת שיש הגבלת גיל, לא סגורה לגביי זה. [אוטובוסים שמגיעים לפה: 186 או 286 מעזריאלי/תחנה מרכזית/ארלוזורוב/קניון אלרם.] תהנו.

למה שיחרים? הוא עשה שם ריאליטי לא?

אז מה הבעיה להופיע שם? תעשו לי טובה. אביב כבר שם זין על חצי מהערכים שהוא דוגל בהם. לא יקרה כלום אם הוא ישים זין על עוד ערך בשביל עוד קצת כסף...

מי החליט?

אולי הוא נותן לגיטימציה לעוד אמנים שמאלנים ללכת להתנחלויות ולדבר עם מתנחלים? אולי עכשיו אחרי שהוא הופיע שם והראו את המתנחלים מתחברים אליו יראו שהשד לא נורא כל כך? לא שזה איכפת לי כי אני חושב שכל הכבוד לאביב שעשה את זה. אבל להגיד שהוא לא פגם בעקרונות שלו? לא חושב...

תודה גם לך...

מאוד חכם לצטט משפטים של אביב ולקרוא לי טיפש. אני בניגוד אלייך לפחות יודע להציג דעה ולעמוד מאחוריה. ואני לתומי חשבתי שדווקא השמאלנים הם אלה שיודעים לדבר כמו שצריך ולהציג את דעותיהם בגאווה...

אמרתי שאתה טיפש?

אמרתי שכולנו טיפשים, כל עוד אנחנו נותנים לזה להימשך. צריך להחרים את כל מה שהוא בגדר התנחלות, מכל הבחינות. וחוץ מזה, אני לא יודע עד כמה אתה בקיא בתחומי המדע, אבל כאשר מביאים תיאוריה, נהוג להביא תימוכין מסוימים, ואני מביא ציטוטים שכבוד הגפן כתב, דברים שפעם היו לו ביצים לעמוד מאחוריהם, שמשמשים את הראייה הכי טובה לצדקתי. היו ימים.

אני לרגע אמרתי שהוא תומך?

רק אמרתי שללכת להתנחלות לסידרת ריאליטי שם המתנחלים מוצגים דווקא באור חיובי זה לא משרת את האמצעים שלו ואת הדעות שלו. אם הוא טוען שהמתנחלים הם חיות וכו וכו וכו אז למה ללכת לדבר איתם ולהציג אותם באור חיובי יחסית?

נץhawk

New member
מה הבעיה בלדבר עם מתנחלים??

מה אם מישהו לא באותה דעה כמו שלך אתה לא יכול לנהל איתו דו שיח?? ברור שיש מתנחלים שמתחברים אליו כי אביב לא כותב רק על פוליטיקה אלא גם ובעיקר על דברים שכמעט כל בנאדם יכול להתחבר אליהם.

אני אמרתי שזאת בעיה?

אני בעצמי סוג של מתנחל חביבי. אין לי בעיה שידבר איתם מצידי שיגור בהתנחלות. אני רק דיברתי על זה שאביב תמיד נהג להציג את המתנחלים כחיות וכטפילים. ופתאום הוא הולך להתנחלות לעשות תוכנית טלוויזיה שבסופו של דבר הציגה את המתנחלים באור חיובי וגרמה להרבה שמאלנים חובבי אביב להבין שהמתנחלים הם לא חיות כמו שאביב ניסה לצייר. מה שאני מנסה להגיד הוא שזה לא שירת את האמצעים שלו וקצת חילש את אמירותיו לגבי המתנחלים...

נץhawk

New member
חיות וטפילים...?

זה מה שהוא אמר עליהם..? בטוח? אני לא רואה את זה כבגידה בעקרונות כשמישהו בא ומנסה להבין את הצד השני. ואני חושב שדווקא בהרבה מובנים התוכנית לא הוציאה את המתנחלים טוב וברור ששמאלנים צריכים לדעת שמתנחלים הם גם בני אדם.

חחחחחח לא קראתי לך פות.

פה=פות שם=שד למה לקחת קשה?
וזהו, שאריאל חוקית. שיהיה בידידות.

למעלה