הודעות בודדות שמחפשות יחס חם

מצב
הנושא נעול.

krause

New member
כרטיסי אגד משנות ה 30-40 .

כרטיסי אגד משנות ה 30-40 .
שימו לב לגודל הפורמט ולריבוי הפרטים הכתובים. הכרטיס הקטן יותר הוצא כאשר אגד היתה בת 3 חודשים בלבד! אגד הוקמה ב 1-1-33 והכרטיס הוא מ 10-04-33 אגד כמעט בת 4 חודשים. יש הטוענים שיתכן וכרטיס זה נמכר מספר פעמים לשימוש, מפני שבדיוק בתאריך הזה היתה מעילה באגד, וגילו שמספר נהגים מכרו את אותם כרטיסים למספר נסיעות.

Brendan

New member
כיסא מושתן שווה 15,700 ₪

כיסא מושתן שווה 15,700 ₪
התובעת, טוענת בכתב התביעה כי בתאריך 9.10.02 עלתה על מטוס של הנתבעת בטיסה מניו יורק לתל אביב לאחר ששילמה עבור כרטיס טיסה במחלקת עסקים סכום השווה ל-3,175 דולר. הטיסה נמשכת 9 שעות. מספר דקות לאחר שהתיישבה התובעת על המושב שהוקצה לה במחלקת עסקים חשה ברטיבות וצחנה של ריח שתן. התובעת מיששה את הכיסא וראתה כי הוא רטוב לגמרה וספוג בשתן כנראה של נוסע אחר שישב קודם במושב. כתוצאה מכך, המושב כולו, הריפודים וכן מכנסיה של התובעת היו ספוגים בשתן והעלו צחנה עזה. התובעת פנתה מיד לדיילים שהיו במטוס, אך לא ניתן היה להעבירה למושב אחר מאחר והמטוס היה מלא עד אפס מקום. (...) לאור כל זאת, אני מחייב את הנתבעת לשלם לתובעת סך של 15,700 ₪, בתוספת שכר טרחת עו"ד, בסך של 2,500 ₪, בצירוף מע"מ, בצירוף הוצאות המשפט. כל הסכומים יישאו הפרשי הצמדה וריבית כדין מהיום ועד התשלום המלא בפועל. כב' השופט כרמי מוסק בית משפט השלום ירושלים פסק-דין

צחקן

New member
תמונות.....

תמונות.....
ב"ה תודה לכל מי שהביא תמונות הם היו יפות !!!! אני מבקש תמונה של אוטובוס סקניה בארץ (אני מתכון את האוטובוס בניביוני של דן).

צחקן

New member
תיקון המעוות בתוך ההודעה.עמכםהסלחה

תמונות.....
ב"ה תודה לכל מי שהביא תמונות הם היו יפות !!!! אני מבקש תמונה של אוטובוס סקניה בארץ (אני מתכון את האוטובוס בניביוני של דן).
ב"ה ...(אני מתכוון את האוטובוס הניסיוני של סקניה הנממצא בנסוי אצל דן)... בברכה, הצוחק.

dror1234567

New member
לצחקן יש לי כמה דברים להגיד לך

ב"ה ...(אני מתכוון את האוטובוס הניסיוני של סקניה הנממצא בנסוי אצל דן)... בברכה, הצוחק.
בקשר לאתמול שאלת אותי על אטובוס מעץ אם הכנתי? לידעתך כללית אני לא הכנתי כלום ולא צלמתי כלום . אלא השקעתי שעה שלמה במנוע חיפוש גוגל כדי למצוא תמונות הכי אקשן שיש .... (את התמונות מה שהבאתי אתמול זה הבאתי באתרים אחרים שמצאתי במנוע גוגל) אני יודע שיש עוד הרבה ..אבל זה מספיק בנתיים בקשר לסקנייה אני חיפשתי בשדבילך כעת כאן בקבצים את התמונה ואני מביא לך אבל היו הרבה תגובות שליליות (אני כולל ) ואגיד לך דעתי על זה זהפשוט לט אוטובס אלא אני מריגש כמו חתיכת צינור .ומרגיש לא נוח עם זה .ואני מאוד מקווה שלא יבואו את זה לארץ אני חייב להודות למסוף כרמלית שנתן לנו כאן בפורום אינפרואמצייה על קו שבו נוסע (זה היה בקו 24 ממסוף כרמלית )

צחקן

New member
תודה רבה לך ולגוגל ....../images/Emo6.gif

בקשר לאתמול שאלת אותי על אטובוס מעץ אם הכנתי? לידעתך כללית אני לא הכנתי כלום ולא צלמתי כלום . אלא השקעתי שעה שלמה במנוע חיפוש גוגל כדי למצוא תמונות הכי אקשן שיש .... (את התמונות מה שהבאתי אתמול זה הבאתי באתרים אחרים שמצאתי במנוע גוגל) אני יודע שיש עוד הרבה ..אבל זה מספיק בנתיים בקשר לסקנייה אני חיפשתי בשדבילך כעת כאן בקבצים את התמונה ואני מביא לך אבל היו הרבה תגובות שליליות (אני כולל ) ואגיד לך דעתי על זה זהפשוט לט אוטובס אלא אני מריגש כמו חתיכת צינור .ומרגיש לא נוח עם זה .ואני מאוד מקווה שלא יבואו את זה לארץ אני חייב להודות למסוף כרמלית שנתן לנו כאן בפורום אינפרואמצייה על קו שבו נוסע (זה היה בקו 24 ממסוף כרמלית )
תודה רבה לך ולגוגל ....

צחקן

New member
והתוצאות: (עשיתי אותו להרכבה !!!)

והתוצאות: (עשיתי אותו להרכבה !!!)
ב"ה

שחף 1

New member
חגורות בטיחות

הידעת היום כול אוטובוס חדש
שנכנס לארץ \או מיוצר בארץ יש חגורות בטיחות לכול כסא. ככה שמעתי מנהג אגד
חגורות בטיחות
החל מ- 1.1.03 יש חובת חגירת בטיחות באוטובוס משנת ייצור 2003 כולל הנהג שוטר יכול לעלות לאוטובוס ולרשום דו"ח לנוסע לא חגור

dror1234567

New member
חגורת ביטחות??

חגורות בטיחות
החל מ- 1.1.03 יש חובת חגירת בטיחות באוטובוס משנת ייצור 2003 כולל הנהג שוטר יכול לעלות לאוטובוס ולרשום דו"ח לנוסע לא חגור
חגורת ביטחות??
שאני לוקח אטובוס שביל שני תחנות צריך חגורת ביטחות?? זה יוריד ערך בנוסעים ?? אולי שיעשו גם ברכבות ?.... אם זה בין עירוני .אז בסדר ..אבל בתוך העיר זה נשמע מוזר אני הייתי מעדיף לחכות אטובוס הכי ישן שיש כדי לא לחגור

מצב
הנושא נעול.
למעלה