אנשייים!!! היום הגדול הגיע!!!

סלמאק

New member
../images/Emo70.gifאנשייים!!! היום הגדול הגיע!!!

זה קורה בעוד כמה שעות... -פרק ההמשך. עם תחושת עצב
מעורבת אבל עזבו... למישהו יש רעיונות איך העניין הולך להיגמר? (כל אלה שכבר ראו את סיום העונה- השאלה הזאת לא נוגעת לכם!!!)
לא בסביבתנו

DNile

New member
אני משער לעצמי,

שהריית' יחסלו את אטלנטיס ואת הצוות, ושהחבר'ה מSG1 לא יצליחו לחזור אחורה בזמן כדי לתקן הכל. בינתיים יבואו הגואולוד, וישעבדו אותנו מחדש. מה שיגרום כמובן גם לעלילה של אטלנטיס להשתנות לחלוטין, הרי אין סטארגייט, אז בכלל לא גילינו את אטלנטיס מלכתחילה

DNile

New member
או שאולי,

יש להם שער, יש להם ג'אמפר, הם יחזרו אחורה בזמן, ויתקנו את מה שהם קלקלו. יכול להיות שיצא לנו ZPM מזה, יכול להיות שלא. מצד אחד, זה טוויסט טוב ששוב פעם נראה מצב שבו אין לנו ZPM, אבל אחרי הפרקים האחרונים של SG1, נראה שרק דברים טובים קורים, אז מי יודע?

nzkiwi

New member
אני מעדיף את הגרסה השנייה שהצעת...

אבל שימצאו כבר ZPM! קשר בין SG1 לאלנטיס יהיה ממש טוב, אפילו שהוא יהיה קשה להפקה (שיתאמצו יותר, מגיע לנו).

DNile

New member
יהיה ממש מגניב

אם נראה שינוי באטלנטיס בגלל השינוי בקו הזמן שעשו החבר'ה בSG1.

סלמאק

New member
והנה,סוף סוף ישנה חפיפה בין2העלילות

הגנרל שהגיע לאטלנטיס אמר שנמצא ZPM בחפירות בגיזה, ומסתבר שהוא היה מתחת לאף שלנו כל הזמן... סןף סוף חפיפה בין עלילת S.G-1 לעלילת S.G.A. מאחר ובסוף עלילת SG1 שינוי קו הזמן לא היה סופי וקו הזמן המקורי שוחזר ותוקן, תוך שימור המטרה להשיג ZPM והגשמת המטרה, עלילת אטלנטיס לא השתנתה עקב כך, פרט לעניין ה-ZPM שעכשיו בהישג יד.

ilovenewyork

New member
לכל המתעניינים

תחפשו את כל המאמרים וההודעות שלי פה בפורום ותראו שחזיתי את הקרוסאובר לפני עוד שקראתי על זה באתרים ולפני שקראתי את הספויילרים כי זה פשוט הגיוני שיהיה קרוס אובר

ilovenewyork

New member
ולא ....

לא נסעתי במכונת זמן אל העתיד וחזרתי אחרוה 1) חסר לי מדלג 2) אני לא בטוח שיש לי תגנים המתאימים כדי להפעיל אותו

למעלה