BellA עלמה

New member
../images/Emo7.gif

אוף לתמונת אמא מילים: לאה גולדברג לחן: דני ליטני תמונתך כה שלוה. את אחרת: קצת גאה ונבוכה על שאת - אמי. מלוה בדמעה ובחיוך מותרת ומעולם אינך שואלת: "מי"? לא תמהת, לא רגזת, עת באתי אלייך מדי יום ביומו ואמרתי: "תני!" את הכל הבאת לי במו ידייך רק מפני שאני - אני. ויותר ממני את היום זוכרת את יגון ילדותי, ונפשך כבר פתרה: עת תבוא אליך הבת הבוגרת, היא תביא את יאוש תוגתה שבגרה. כן, אבוא רצוצה ולא אשאל לשלומך. לא אבכה בחיקך, לא אלחש: "אמי!" את תדעי: זה שעזבני היה לי יקר ממך ולא תשאליני: "מי"?

BellA עלמה

New member
אין בי כוחות יותר

אני סחוטה ריקה ללא רגש רק עייפה חלל ריק כבד לי כלכך כבד

BellA עלמה

New member
אוף

יום הולדת עוגה עוד פרוסת עוגה ועוד עוד הולכת לחדר סוגרת ת'דלת לישון גועל

ה מוזה

New member
יש לו שם ?

לרע הזה,איך קוראים לו ?
קראתי על אמא ועל עוגת יום הולדת ועל הרבה מועקה ,התרצי לשתף מעט ?

BellA עלמה

New member
לרע הזה

קוראים החיים של בלה עלמה (אגב אין לי מושג למה בחרתי בשם בלה שזה יפה בספרדית) אולי פשוט עלמה וזהו לא יפה ולא כלום

ה מוזה

New member
החיים

החיים של בלה עלמה הם יצירה שאת בוראת לך הם לא חייבים להיות רעים אפשר להצמיח בהם טוב ואור ותקווה ולשזור בהם רגעים ואנשים מלאי טוב מקווה שהחיים שלך יהיו טובים אליך

BellA עלמה

New member
לפעמים פשוט מתחשק לי

לוותר וזהו בגישה שככה זזה בחיים ואין מה לעשות

נשמת

New member
ולפעמים,

לא מתחשק לך לזרוק לאלף עזאזל את המסיכות, הגלימה והשרביט שמעניק שליטה מדומה? לא מתחשק לקבל את עצמך אלייך, לחבק ולאהוב? כי... יש כ"כ הרבה מה לעשות. יש. מבטיחה לך שיש.

BellA עלמה

New member
אוף

מרגישה זקנה מידי אשכרה קשישה כבר אין לי כוחות כמו פעם התמודדויות מלחמות כבר לא בשבילי לא צעירה כמו פעם

נשמת

New member
הצצתי בכרטיסך האישי

ולנוכח גילך, התחשק לי להביא לך כאפה
עלמה, את לא זקנה אל תתני למחלה הזו לכבול אותך להרוג אותך מהר יותר להחליש אותך אל תתני לה !!!!!

BellA עלמה

New member
והדרתה פני זקן

רחמנות מאמי אני לא צעירה כמו פעם כאפות בגילי זה מסוכן אוף אם רק הייתי יותר צעירה הייתי לוקחת את עצמי בידיים ומעיפה את עצמי לכיוון טיפול רציני ומאסיבי אבל עכשיו זה מאוחר מידי

seaגל

New member
אף

פעם לא מאוחר מידי אם רק תחליטי שאת רוצה להעיף אותך לכיוון טיפול רציני זו יכולה להיות התחלה נפלאה למסע מחדש....

BellA עלמה

New member
ככל שמבוגרים יותר

הרבה יותר קשה לשנות הרגלים וכאלה. יש הרבה פחות כוחות והרבה יותר יאוש

seaגל

New member
אבל

יש הרבה יותר ניסיון וחכמת חיים בשילוב עם רצון בהחלט דרך לניצחון הכל עניין של בחירה לא של גיל :) מקווה שתבחרי בך.... ומי אמר שצריך לשנות הרגלים אולי צריך רק לשנות מחשבה... בכל מקרה תקשיבי לזקני השבט שווה לנסות לפני ששוללים מראש...

למעלה