../images/Emo7.gif

זהו עצוב לי וחוץ מלבכות. עכשיו לא מתחשק לי כלום,,,, איך עשיתי את זה לעצמי איך,,,,

יש לי רק משפט אחד להגיד לך...

אין אדם בעולם שראוי לדמעותייך שכן אם היה ראוי להן לא היה גורם לך לבכות

noati

New member
כשאת בוכה..

את לא יפה.... ואף אחד לא שווה את דמעותייך... את בעצמך אומרת זאת בחתימתך... לא יכול להיות שעשית לעצמך כלכך רע....

sahr12

New member
זה יום כזה מוזר..את,ג'וד...

תתעודדנה...לא משנה מה קורה זה לא סוף העולם... הנה האביב בחוץ..תיכף הפרחים יוציאו עלה ..צבעים של אביב... החיים יותר חזקים מכל דבר אחר... אם רק מבטים על הצד האופטימי..ולא על הצד השובר.. כך אני חושב...יש שיר אם קלמנטינה תמצא שתביא...:) לפעמים הים שקט ואין גלים גם אתה לפעמיםם.. ומחר תזרח השמש מבעד לעננים.. ותרגיש יותר טוב,תרגיש חמים... תתעודדנה..

sahr12

New member
שירים זה לאנשים רגילים...חחחח

אתה צריך לראות סרט אנימיציה...חחחחחחחחחח

"סרט אנימציה"..חחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יש לי דמעות בעיניים מרוב צחוק...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אלוהים כמה שאתה מצחיקקקקקקקקקק פחד להכיר אותך...חחחחחחח אמאלה....חחחחחחחחחח זהו קראתי....צחקתי.....התעצבתי....הולכת Who can say where the road goes Where the day flows Only time

מרי-לו

New member
ואם אני אמצא... זה בסדר? ../images/Emo13.gif

לפעמים/רון שובל גל רודף גל ונשבר גם אתה לפעמים יום רודף יום ונגמר גם אתה לפעמים לפעמים הים שקט ואין גלים גם אתה לפעמים ומחר תזרח השמש מבעד לעננים ותרגיש יותר טוב, תרגיש חמים שובי אלי, בואי אהובה גם אם לא קל לפעמים סלחי לי על כל שגיאותיי גם אם לא קל לפעמים לפעמים הים שקט ואין גלים גם אתה לפעמים ומחר תזרח השמש מבעד לעננים ותרגיש יותר טוב, תרגיש חמים... זה חילופי העונות כנראה...

חחחחחחח התערבתי עם עצמי....

כמה שניות זה יקח עד שתצוצי.... (אני ניצחתי...
)

sahr12

New member
שאלוהים יעזור לי ולך...שיר,שיר..

לא מילים....שנוכל ללחוץ ולשמוע... יא...מקסימה אחת...

מרי-לו

New member
אם...

הוא יצליח לעזור לך אני קטנה בשבילו
לא יודעת מאיפה מביאים לינקים לשירים
(שתוק זאת לא לך זאת ל
כובית)

noati

New member
ואתה.....

אני רואה גם כבר מחייך..... וכמה שאתה צודק.... אתם כולכם מוזמנים לגינה שלי.... ארוסים סגולים וצהובים כלניות אדמות ציפור גן עדן נפתחה במלוא הדרה... ריח ההדרים שמשכר אותנו בכניסה לבית... בואו, תתמסטלו מהריח... תחייכו בגלל הצבעים... ומבטיחה לימונדה טרייה. מילקשייק או קפה.... רק....לנגב את הדמעות... להרים את זויות הפה ולהיות אופטימים...

noati

New member
הסדנא...

כבר פתוחה... קופסאות עץ בחוץ....מחכות לשיוף אחרון לפני הצביעה והציור... וכמה כייף לעשות זאת בגינה..... אתה בא לעזור לי.....
<ודרך אגב.....על לא דבר......>

sahr12

New member
תסלחי לי שאני צועק....מה קשהההההה??

את יודעת כמה היו מתחלפים איתך??????????????????? הידעת לכמה אנשים אין 20%???????????? הידעת כמה היו מוכנים שיורידו להם 10% ואין להם מאיפה?????????? את בריאה??????עובדת?????????יש לך פת לאכול ובגד ללבוש??????? פינה חמה לשים את הראש????? תגידי תודה לאלוהים. תהיי שמחה בחלקך.. כסף הולך ,וכסף בא... סליחה המפקדת שצעקתי עלייך...אבל לפעמים זוית צפייה של טירון גורמת למפקד-ת..לחשוב קצת בהיגיון... יש לי פס??

J u d

New member
סער, עבור לנוח

ובכלל, מה כל כך נוח פה???? אז ככה: אין לי ספק שהרבה היו מתחלפים איתי. עד לא מזמן ישבתי בבית מובטלת במשך תקופה של כמעט חצי שנה. אז תאמין לי שאני יודעת! מה זה קשור לעזאזל???????????????? בנאדם עובד כמו חמור, ובמקרה שלי אני מדברת על עבודה של 240 שעות בחודש (במקום 180!). לא רק זה אלא שמתוך ראית המצב הורדתי לעצמי את השכר בהתנדבות(!!!) ב2000 ש"ח לפני חודשיים! ועכשיו חטפתי עוד ירידה, שבסה"כ מביאה אותי לירידה של 30%. עכשיו זה נראה לך קצת אחרת?????? ותודה על הסימפטיה.

sahr12

New member
תלמדי לא להתנדב.....חחחחח

אם רעייתי הייתה מתנדבת להוריד 2000 ש"ח...הייתי שולח אותה לחי-כייף.. לכלוב של הזברות...שתישאר קשורה ותאכל עשב....חחחחחחחחחחחח 2000 בהתנדבות..אלקקקקקקקקקקק....... אף פעם לא התנדבו לתת לי 200 ש"ח סתם כך על הפרצוף היפה שלי.. אז 2000 אני אתנדב??????????? את יודעת מה??? מגיע לך!חחחחחחחחחח......

aphanisis

New member
גו'ד מאמי לפעמים ה 70% שלך יכולים

להיות הפנטזיה הרטובה של אחרים שאין להם כלום מלבד 0% !!!!!!!!! סליחה על הקואליציה עם סער מאחלת לך: "שהכל יעבור ממול"

למעלה