../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אני שונאת את הגוף הזה שנקרא צ-ב-א הם כאלה מעצבנים מטומטמים אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני לא יכולה יותר נמאס לי מהם , נמאס אני לא מסוגלת יותר איתם אני מתמוטטת , רע לי כואב לי הראש העיניים הכול דייייייייייייייייייייי לא יכולה להיות שם יותר כוס אמא שלהם דפוקים חרא!

מהניסיון שלי בצבא

צריך לקחת בכל בערבון מוגבל נכון לא תמיד זה נעים ולפעמים זה אפילו ממש מעצבן אבל זו תקופה וזה עובר יותר מהר ממה שאת מתארת לעצמך

.....

אי אפשר לקחת את הבסיס הזה ואת החיל הדפוק הזה בערבון מוגבל זו לא תקופה זה סיוט , כמה אפשר לנסות שהכול יהיה טוב ולקחת את זה בסבבבה אי אפשר יותר הגוף לא מצליח להחזיק את עצמו יותר .. מה הם מחכים שנתמוטט לגמרי ? שנחטוף איזה שבץ אני ממש לא מבינה אותם.. אני משתדלת באמת ואולי אני עושה מאמצים פי כמה וכמה מכול חיילת ... אבל גם לי יש רף של כוחות - אני בן אדם סך הכול ... הצבא הזה חושב שיש לו רובוטים בלי רגשות , עצבים, לב כלום מה שהם רוצים זה מה שיהיה אפילו שזה בלתי אפשרי , הם כאלה לא הגיונים שזה מפחיד .. אני לא חושבת שאני צריכה להגיע למצב הזה שהגעתי היום , שלא יכולתי להרים את הראש מהמיטה כי הוא מסוחרר וכואב ... והעיניים אדומות לא מבכי אלא מכעס וחולשה ... עד מתי כל זה יהיה עד מתי?!! אני חושבת שאני כבר לא מסוגלת להתמודד עם הקושי הזה לילה טוב וסליחה על הדיכאון

ממה שאני למדתי

מהכמאט שנתיים שהייתי בצבא שאין טעם לחפש שם היגיון כי אין צריך פשוט עם כול הקושי (ותאמיני לי , לא היה לי קל בצבא) לעבור את התקופה וזהו כי אין ברירה

...

זה מה שאני רוצה אבל אני פוחדת אני יודעת אני אתאכזב מעצמי אחרכך וזה לא כל כך קל לצאת על קב"ן , תאמיני לי... ................ בכיתי עכשיו ואמא נכנסה לחדר והיא לא הבינה מה קרה צעקתי עליה , אמרתי לה שתצא , שתעזוב אותי והיא בשלה: "מצבא את בוכה? בגלל טפסים?" "ליטל את יודעת שבסוף הכול יסתדר , תראי בלי שבתות כל יום בבית כולה קורס... " אבל הראש שלי לא קולט מרוב שרע לי בצבא אני נאטמת - לא רוצה להקשיב אוף אוף

ילדה שלי../images/Emo23.gif

תודה על הכול היה לי כזה כיף לדבר איתך לפחות אני הולכת לישון מחוייכת את מקסימה והתגעגעתי המונים !!! משתוקקת כבר לבוא אלייך אוהבת המונים
מאמא

:)LEE

New member
ליטלון שייילי יפה../images/Emo99.gif

אוח, כמה כייף היה לשמוע אותך צוחקת ככה מהלב, ובכלל, היה כל כך כייף לשמוע אותך
יאללה בואי ותראי את עצמך כבר
געגעתי ואוהבת המוווון
לכי לישון עם החיוך היפה הזה ששמעתי הרגע. יפה לך ככה איתו

למעלה