blue4u2

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif

כן, כן השעה 3:30 בלילה ואני על המחשב לאחר שהקאתי את נשמתי כבר פעמיים
היה ברור שאם הבעל והילדה היו חולים השבוע, הוירוס לא יוותר לבקר גם בגופי. שונאת את התחושה, מתקשה לשכב ולהירדם למרות שסחוטההההההההה מעייפות. שונאת את העולם ואת מי שהדביק את בעלי מלכתחילה בוירוס (כן...ידוע מאיפה זה בא...ומקללת ללא הרף). מרגישה חרא חרא חרא חרא חרא שבעולם

boringvered

New member
אוייי.. תרגישי טוב

לפחות בד"כ הוירוס הזה עובר מאוד מהר. ורד

גם לי היה את הוירוס הזה

והוא עבר אחרי 24 שעות של הקאות ושלשולים ופיכס. ממליצה לך לקחת טבליות אסידופילוס של סולגאר - לי מאוד עזר לקדם את ההחלמה. וכמובן - תרגישו טוב!

בלושית

New member
היי ../images/Emo24.gif מקווה שהצלחת לישון קצת

ותרגישו טוב כולכם. אני חושבת שכאשר אנחנו עוברים תהליכים עם עצמנו שגורמים לנו לעצב, כעס וכל מיני תחושות לא נעימות הגוף שלנו חשוף יותר וחלש יותר ולכן כל מיני וירוסים מגעילים תוקפים אותנו. בכל אופן, זה מה שקרה לי השבוע, אחרי מריבה סוערת בבית, קמנו שנינו עם אף נוזל וגרון כואב
(או שמא זה מהצעקות
).

blue4u2

New member
../images/Emo51.gif המצב לא משהו.....

רק עכשיו מרשה לעצמי לקום מהמיטה קצת למחשב ותיכף אלך להתקלח ולנסות להתרענן. לצערי החום עלה ועודנו קיים, הייתי אצל הרופאה שאמרה בפירוש שזה אותו וירוס שממנו סבל הבעלול והילדה השבוע. לא יכולתי להתחמק מזה.... מבאס, מרגיז. מקווה שאחרי הסופ"ש דברים ייראו אחרת.

למעלה