חזרנו עכשיו מלוויה נוראית

• פותח הנושא hilae
  • פורסם בתאריך

hilae

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif חזרנו עכשיו מלוויה נוראית

החייל שנהרג הלילה בשכם, רני קוממי מעמינדב, אחותו נשואה לבן- דוד של איתי. לצערי חווינו בשנים האחרונות מספר אבדות אישיות. אך, האבדה הזאת כל- כל קשה. רני (רענן) היה בן 23, לוחם בשייטת, גבר שבגברים. האח הקטן של 4 בנות משגעות ומדהימות, שהעריצו את אחיהן הקטן. והבן של זוג הורים שאהבו את בנם היחיד אהבת נפש. הערצה של ממש. כואב לי לחשוב כאימא על הכל התהליך מלהוליד ולגדל את הילד שלך, עד שלא נדע, להביא אותו למנוחת עולמים, בארון קבורה וירי מטח כבוד. כשהודיעו לנו שאח של שירית נהרג הלילה , לא נותר לי אלא לחשוב, על השיר "ים של דמעות בשתי עיני, ליבי זועק שובה אליי" יהי זכרו ברוך

שוגי13

New member
שלא תדעו עוד צער../images/Emo7.gif

תחבקי את האוצר הקטן שלך ותשמרי עליו מכל משמר, כולנו מקווים שכשהקטנים שלנו יגיעו לגיל 18 כבר יהיה שלום.

איזה אסון ../images/Emo70.gif כ"כ עצוב ../images/Emo10.gif

בדיוק קראתי את הכתבה על רענן ז"ל ב-Y-NET וזה עשה לי כ"כ עצוב על ה
והנה אני נכנסת לפורום וקוראת את ההודעה העצובה שלך. תנחומיי למשפחה
ארוכים הלילות מיום שעזבת האביב כמו הסתיו כל כך אפור ובלב זכרונות מן הסתם כבר שכחת ותפילה, תפילה כנה שתחזור ים של דמעות בשתי עיני לבי זועק שובה אלי קולי שובר את הדממה התשמע התשמע מה שומם הוא חדרי מיום שעזבת השעון שעל הקיר לבו נדם ובודד בפינה הכסא שאהבת בלעדייך העולם כה מיותם ים של דמעות בשתי עיני לבי זועק שובה אלי קולי שובר את הדממה התשמע התשמע עוד אשוב ילדתי אתה כה הבטחת רק חכי ושלי הישארי עם הזמן רק מכצב יחידי לי שלחת הדפים דהו מזמן גם שערי ים של דמעות בשתי עיני לבי זועק שובה אלי קולי שובר את הדממה התשמע התשמע
- יהיה זכרו ברוך

dafgol

New member
הילה יקרה ../images/Emo24.gif

משתתפת בצערכם ובצער המשפחה . שלא תדעו לעולם עוד צער ויגון. מחבקים אתכם חזק חזק בר דפנה וגולן
יהי זכרו ברוך

ayelet i

New member
כל כך עצוב...

הכל מקבל משמעות אחרת כשאת אמא. פתאם עצוב לי יותר, מפחיד אותי יותר... ליבי עם ההורים, האחיות. עצוב. איזה עולם אכזר.

זואי11

New member
אוי, כמה עצוב

בדיוק הראו את תמונתו בחדשות, ולא יכולתי שלא לחשוב על משפחתו. שלא תדעו עוד צער

טאש

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

מתוך שעת השין, מאת אישה פשוטה: צורב כואב ה-אין הזה הריקנות שחודרת אל תוך ההכרה הלבד הזה הצחוק שחסר הזיק בעיניים שכבר לא בוער הלבד ורק הדמעות ים סוער ומתגבר שקט ונרגע ולילה ... גם בו אין נחמה ... צורב כואב ה-אין הזה הריקנות שחודרת אל תוך ההכרה ... הלבד הזה ...

../images/Emo16.gif עצוב...מדליקה נר לזכרו

יהי זכרו ברוך, תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. אמן.

למעלה