עזרו לנו לעזור לרותם

../images/Emo7.gif../images/Emo32.gif עזרו לנו לעזור לרותם

אני בד"כ לא מוצאת את עצמי פונה בבקשות והתרמות בפורומים, אבל הפעם מדובר במשפחה שמקורבת אל אבא שלי והסיפור פשוט שבר את לבי. רותם היא ילדה בת עשר, החולה בסרטן מזה שבע (שבע!!!!) שנים. יש לה גידול נדיר בעמוד השדרה. היא עברה כבר שלל ניתוחים וטיפולים ובינתיים אף אחד לא הביא להחלמתה. משפחתה של רותם לא יכולה עוד לעמוד בהוצאות של הטיפולים (מעל 100 אלף דולר בשנה) ולאחר שכל משאביהם הכלכליים מוצו הם כיום נמצאים בחוסר כל. אני מעתיקה לכאן פרטים מכתבה שאבי שלח לי, מתוך עלון פרטי: המאבק על חייה של רותם שפירא אחייניתו של אילן שפירא ז"ל רותם בת ה- 10 חלתה לראשונה בגיל 3 בגידול נדיר – סרטן בעמוד השדרה. מאז גילוי הגידול נותחה רותם מספר פעמים, תחילה בגיל 3 בשל שיתוק ברגליים וביד ימין, בגיל 4 נותחה שוב וקיבלה טיפולים כימותרפיים. ניתוח נוסף עברה רותם לאחר שהחלה לקבל טיפול חדשני וניסיוני בחלבונים טיפול יקר שניתן לקבל בארה"ב ובצרפת בלבד ועלותו 75,000 ₪ לשלושה חדשים. מאז ועד היום חיים רותם ומשפחתה מניתוח לניתוח. האב דיויד ( שאחיו אילן שרת ביחידה עד נפילתו במסגרת שרות מילואים) עובד סוציאלי במקצועו והאם שושי שהיתה עו"ד עצמאית נאלצו להפסיק לעבוד כדי לטפל ברותם וב-2 אחיותיה הקטנות. היום חזרו שניהם לעבוד במשרות חלקיות אך הכנסותיהם קטנות בעוד החובות הכבדים שהצטברו במהלך 5 השנים האחרונות גדולים ובכל יום מאיימים עליהם הבנקים, חברת החשמל, בזק ואף את חשבונות המכולת הם מתקשים לשלם. רותם נמצאת כיום בשלב קריטי העשוי להגדיל את אחוזי ההצלחה עד כדי החלמה מהמחלה. לטובת הטיפולים זקוקה המשפחה להכנסות של 9,000 ₪ לחודש לטובת הטיפולים (הטיפול במהלך השנה הקרובה אמור לעלות כ- 110,000 ₪). המשפחה אינה יכולה לעמוד יותר במימון הוצאות אלה וזקוקה דחוף לסיוע כספי. חבריו של דיויד מסיירת הצנחנים וחבריו של אילן מהיחידה נחלצו לעזרת המשפחה והקימו קרן שסייעה במימון התרופות והטיסות לחו"ל. היחידה הסדירה נרתמה אף היא לטובת גיוס הכספים עבור רותם. תרומות ניתן להעביר לעמותת "עושים חיים" בבנק הפועלים (מספר 12) סניף השלום שמספרו 662, לחשבון מספר 37723. נא לציין בהעברת התרומה – "עבור רותם שפירא". תודה לכל מי שיכול לעזור לרותם, שמגיל שלוש נגררת בכל העולם לניתוחים וטיפולים. אני מקווה שהטיפול הנוכחי יוכיח את עצמו ורותם תחלים ותוכל לחיות חיים נורמליים של ילדה בת 10.

שָׂרָה

New member
אני מכירה מישהי אישית שנרפאה

מסרטן בשיטה טבעית, הסרטן עבר תוך 30 יום. אני יודעת פרטים מלאים. אולי תספרי להם למקרה שהם ירצו?

Nogi23

New member
גם אני מכירה מישהו שתוך 60 יום

נפטר מסרטן בשיטה לגמרי טבעית. אבא שלי. בדיוק לפני 4 שנים. מעציב אותי לראות אנשים שמנסים "למכור" ליחשושים ומיני צמחים כמרפאי-סרטן. סרטן זה לא עצירות או פריחה בעור שאפשר להעביר בכוח ה"מחשבה החיובית"! החלמה מהירה ומלאה לרותם המסכנה.

למעלה