שלום לכולם

judy21

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo201.gifשלום לכולם../images/Emo151.gif

פעם הראשונה שלי בפורום. לא ידעתי שיש בכלל פורום ליפים והאמיצים. נהגתי לצפות בסידרה באדיקות שנים רבות, עד לפני כשנה, כאשר כולם שכבו עם כולם וכולם ילדו לכולם. האם מישהוא עשה חשבון בני כמה שבט הפורסטרים והנלווים שלהם? איך ייתכן שברוק בהריון שוב ושוב. הרי היא צריכה להיות כבר בת 100. וגם נכדים יש לה (כמעט) ורידג' השרמנטי, בחיים האמיתיים שלו הוא כבן 60. אז מה עובדים עלינו. ופתאום לסטפני מצאו אמא. הרי היא עצמה מהפרהיסטוריה. אתם לא מרגישים שמעליבים את האינטליגנציה שלכם? כולם הולכים עם כולם והכל נשאר במשפחה. מה אין באמריקה הגדולה עוד שחקנים שאתם אפשר קצת לרענן את הסדרה, וצריכים לעשות סבבים בתוך הסדרה? פשוט לא יאומן לאיזו תת רמה הם הגיעו?! וטיילור? הרי פעמיים נעלמה. פעם ראשונה לפני שנים, כאשר עשתה סידרהה אחרת (משהוא הודי) והנס השני שמתה ופתאום קמה לתחיה? נו באמת?? הכי תת רמה ופגיעה נוראית באינטליגנציה של כולנו. אבל מי שרוצה להמשיך להתאמץ, שיהנה!!!

sashkashurik

New member
אני מרגישה שמאוד

מעליבים לי את האינטליגנציה! אני אגיד לך עוד יותר: המפיקים יודעים ובכוונה מעליבים לנו את האינטליגנציה, כי הרי יש 20 דקות ביום שאפשר לברוח (מעבודה, לימודים, התחייבויות) ולצפות במשהו כל-כך דבילי וכל-כך מעליב אינטליגנציה, שהשיער מתחיל לעמוד על הראש, אבל עדיין, זה כולה 20 דקות ביום (לא כולל סופ"שים) ולפעמים זה אפילו 19.01 דקות. לא חבל לפספס?

Yaki J

New member
יש פה שאלה פילוסופית חשובה

האם אנשים שאין להם אינטלגנציה (בראד בל ושות') יכולים להעליב לאחרים את האינטלגנציה? ואני תוהה האם הם באמת עושים את זה בכוונה? מתוך היכרות שלי עם מפיקים של סדרה אההםם.. די דומה בארץ, שהמפיקים והכותבים שלה מושכנעים שהיא אמינה (!) ומעניינת ולא מבינים על מה מדברים כל אלו שטוענים שהיא מסטיקית ומטופשת, יש לי תחושה שייתכן שבראד באמת חושב שהכתיבה שלו מקורית ואינטיליגנטית (ועל זה גל אוחובסקי היה אומר לו "אין לך מודעות בשיט").

sashkashurik

New member
לי זה נראה שהוא

סתם מסתלבט עלינו ומקבל בוחטה כסף בתמורה. שיהיה לו בכיף!

למעלה