|
מה אנחנו עושים?...

hot chilly

New member
|../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo32.gif מה אנחנו עושים?...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3262503,00.html מה נסגר עם הקיום הנוראי שיש לנו פה...זה אחד הדברים הבזויים שראיתי. למה 2 טילים למרכז אוכלוסין, למה?

hot chilly

New member
לא ע"י אותם אזרחים שנפגעו

מה"סיכול הממוקד" הזה של צה"ל, שגם לא הסתפק בטיל אחד, אלא יירט 2, אף על פי שיידע בוודאות כי אזרחים יפגעו. צה"ל אינו לוחמיי גרילה, הוא הצבא הרשמי של המדינה. אנחנו לא יכולים לצאת כך כנגד גורמים עויינים שמהווים חלק קטן מהאוכלובסייה הפלשתינית. האזרח הפשוט ברחוב שחייו אינם חיים סופג עוולות מ-2 הצדדים... כואב הלב

IsraeliDude1

New member
תגידי את בסדר?

ראית את הטילים האלה פוגעים במטרה? אני אישית ראיתי מספר פעמים. הם כ"כ ממוקדים שהם אפילו מורידים במדויק רק את החלק העליון של הג'יפ כאשר כל החלק התחתון נשאר שלם לחלוטין ומעליו מדורה. צה"ל יוצא מגדרו בצורות שאי אפשר בכלל לתאר כדי לנסות שלא לפגוע באוכלוסיה. אם אני הייתי שר ביטחון, ואני מדבר בתור מישהו שהצביע מפלגת העבודה, אני הייתי מוריד כמה טילים כבדים אחושרמוטה על כל ההפגנות תמיכה האלה בטרור. אלפי אנשים צועקים מוות ליהודים ולישראל ומניפים רובים - מבחינתי הם האויב. ואם מישהו מספיק טיפש כדי להימצא בסביבה באותה הפגנה... חבל.

dotan m

New member
אנחנו גם לא הכלבות של החמאס

לפי דעתי האיפוק שמראה צה"ל של ירי של רק שתי טילים הוא מוגזם בסבלנותו,ועם כל הכבוד לשכנינו המשלחים,יש גבול כמה קסאמים אפשר לספוג,עברו 13 יום מתחילת החודש ונורו מעל 80 קסאמים,שזה בהחלט שיא חדש. ישנם איזורים שמוכרים לסוג זה של טרור כבר מספר שנים,והייתי רוצה לראות מתחסדת כמוך גרה במקום כזה ואז יוצאת בכזאת גישה רחמנית אל אותם טרוריסטים שביד אחת לוחצים איתך שלום וביד השניה לוחצים על הכפתור האדום. באמת כואב על העם הפלשתיני,אותו עם שבחר בארגון טרור לא חוקי לראשות הממשלה,אותו עם אשר הפרלמנט שלו מורכב ברובו מפעילי טרור,אותו עם אשר מול המצלמות יודע איך לסובב את התקשורת ולהראות כמה שאנחנו רעים,שירינו את השתי טילים המסכנים האלה.כמה אנחנו רעים.כואב הלב.

IsraeliDude1

New member
ועם היד על הלב

הגרמנים בחרו בהיטלר לשלטון תחת נסיבות דומות של חצי אנרכיה, מצב כלכלי דפוק ובלגן במדינתם. למעשה, היה אצלם עוד פחות חרא. "רק" 25% אבטלה לעומת 40% אצל הפלסטינאים, והם גם לא היו עם שכבר עשרות שנים בדיכוי... לגרמנים אתה הולך לסלוח על הבחירה שלהם? אתה חושב שזה לא היה ראוי להתנגד לגרמנים ולהילחם בהם בגלל בחירתם? גם הפלסטינאים עוסקים בהרג שיטתי של אזרחים תמימים מדי יום ביומו על רקעים פוליטיים בעיקר, כאלה של "כבוד במשפחה" ועוד כהנה וכהנה סיבות מופרכות. התקשורת לא מדברת על זה הרבה כי בתכלס לנו לא ממש אכפת. זה פשוט עוד לא מספיק אנרכיסטי כדי להגיע למימדי טבח גדולים מספיק כדי לתפוס את הסקופ היומי... עוד לא. בקרוב, תאמין לי. עד אוקטובר מנבאים שיהיה שם 70% אבטלה. עוד מעט משאל העם. המפגרים הולכים להרוג בעצמם כמו זבובים.

dotan m

New member
איפה ראית אותי סולח?

כי אם הבנת כך מהכתוב שלי,תקרא שוב,ותזכור שקיים דבר בשם ציניות.

atypique

New member
הוא לא יירט, הוא ירה

ליירט זה למנוע מעצם X לפגוע במטרה Y.

IsraeliDude1

New member
כי ערבים גרים עם ערבים אחרים

זה לא אשמת אף אחד שהוא חיי עם הטרוריסטים האלה דלת לדלת ובאותה שכונה, אבל אנחנו האחרונים להאשים בקטע הדבילי הזה. ערבים, מה לעשות. כעם הם גוש אחד מטומטם, בדיוק כמונו. שיאשימו את בני העם שלהם שהולכים ורוצחים אזרחים של עם אחר וחושבים שהם יצאו עם זה בשקט. למה אנחנו צריכים לקחת אחריות מוסרית על זה שהטרוריסטים מצויים בלב אוכלוסיות אזרחיות? או לסכן חיילים שלנו בגלל זה?

hot chilly

New member
בדיוק. כי אנחנו יותר טובים מהם.

אנחנו צריכים לקחת אחריות כדי שנוכל להסתכל על עצמנו במראה, ולא לראות גופות של ילדים, או אנשים חפים מפשע, שגם אין להם איך לצאת מאזורי ההסגר, והם כלואים עם חיות מבני עמם, וגם אין להם איך להתמודד עם אותו אוייב מבית במקרה ויביעו הזדהות עם ה"כובש".

IsraeliDude1

New member
נראה אותך אומרת את זה

אחרי שישלחו את חבר שלך, אחיך או אדם יקר לך ללב מחנה פליטים מלא בשונאי אדם פרימיטיביים שרק מחכים להרוג אותו בדם קר ולעשות לינץ' בגופתו. נראה אותך אומרת את זה אחרי שאת חווית על בשרך אנשים קרובים אליך ששלחו אותם ללב הגיהנום כדי שנהיה יותר הומניים ולא נסתכן בפגיעה באידיוטים שמתקהלים סביב מחבלים. אף חייל אמיץ וגיבור שלנו חייו שווים את הסיכון המדובר. זה לא שחיי אדם אחד שווים יותר מאחר. זה שמבחינתו, האנשים אלה, החיילים, הם נשמות טובות וטהורות שבאות להגן עלינו מלהתפוצץ ולמות בחיי היום-יום, בעוד אלה שעלולים להיפגע, גם "התמימים", הם אויבים ש99% מהם מייחלים שכולנו נמות בייסורים.

hot chilly

New member
אתה צודק. 100 אחוז. א-ב-ל,

אני גם חוויתי סיפורים על חברים ומכרים שנשלחו ללב התופת, גם חבר'ה ששירתו במוסד, והם העידו בפני על סיפורי התעללות קשים של חיילים ישראלים בפלשתינאים. שוב, אני לא באה להצדיק שום צד, אבל אף אחד מאיתנו לא הלך קילומטר בנעליים הבלויות והקרועות של השני. ..אה רגע, לנו יש נעליים שלמות. וגם אוכל.

גיאספס

New member
מי שאשם במצב הזה זה הם ותו לא

ברגע שאנשים יתחילו להפנים ששום משא ומתן לא יעזור במקרה הזה. הם פשוט לא רוצים אותנו פה. התשובה? כנראה לשים גדר באמצע - הם שם ואנחנו כאן (וכן, 'הם' זה כולל את ערביי ישראל והבדואים) הנעליים הבלויות והקרועות שלהם לא קשורות למצב הזה. הם לא רצו אותנו פה ב67, ב48 וגם לפני..

IsraeliDude1

New member
לא להיות כ"כ קיצוניים

זה בטח לא יפתור את הבעיה. אנחנו צריכים לגרום להם, בכוח אם יש צורך כתגובה למה שהם עושים, להבין שהסיכוי היחיד שלהם פה זה להיכנע לתנאים שלנו כאן ועכשיו. א-ח-ר-י זה והסכם קבע רציני אפשר לשים את הגדר.

גיאספס

New member
קיצוני?

אם הייתי קיצוני הייתי מציע טרנספר שלהם לירדן. אני פשוט ריאלי. תחשוב, אם אתה נשאר במצב כזה, תוך עשור ערבי ישראל הם פי 2 ממך, מה ימנע מהם להפוך דמוקרטית את ישראל לפלסטין? ואתה חושב שהבדואים כל כך נאמנים? חכה, ברגע שיגעו להם בכל המיליון שטחים שהם משתלטים עליהם בדרום גם הם יפתחו באינתיפדה לצערי זה המצב, וכדי שנוכל לחיות פה בשקט כמו בנאדם הפתרון היחיד זה אנחנו כאן והם שם (ואנחנו כאן בגבולות ברי הגנה, לא להתקפל ולהשאיר אותם ק"מ מכפ'ס) עזוב, הפגזות על עזה לא יעזרו יותר מדי (אפילו שהן הכרחיות. חיסולים ממוקדים זה בכלל ברכה). רוצה באמת להשפיע עליהם? הורדת השאלטר לעזה לשעה על כל קאסם, יעשה תעבודה יופי.

Gspin

New member
יש המון צדק בדבריך

ולאור כמות הקסאמים המשוגרת אל מרכזי אוכלוסיה בשדרות, היה מתבקש לומר כי "יש לשמר את מאזן האימה" מולם - אך נוכחנו לדעת כי השימוש הציני שלהם באוכלוסיה האזרחית מזוויע וכי אין להם את אותם ערכים לגבי חיי אדם שלנו יש (מבלי לקבוע אם זה "טוב" או "רע"). רצועת עזה באנדרלמוסיה טוטאלית בימים אלו, כאשר הכנופיות חוגגות ברחוב ואין אף אחד שיכול להשליט סדר. ת'אמת, כמו כולם הייתי רוצה שהירי יפסיק - אך אין לי פתרון/רעיון לגבי דרך הביצוע.

קטריס

New member
בדיוק! ו-100 קסאמים זה לא מספיק

צריך עוד. אז הפצצנו מרכז אוכלוסין. באמת פיתרון אלגנטי.

קטריס

New member
בדיוק! ו-100 קסאמים זה לא מספיק

צריך עוד. אז הפצצנו מרכז אוכלוסין. באמת פיתרון אלגנטי.

konda

New member
הקסאם יותר פסיכולוגי מאפקטיבי

המון אנשים פה מתייחסים לקסאמים כאל איום קיומי ומדברים על קסאמים למרכז האוכלוסין, כמו שיודי כתב. הקסאם הוא בדיחה גרועה, נשק ארטילרי גרוע שבמלחמת העולם הראשונה היו מתביישים להשתמש בו, אין לו שום דיוק, יש לו פגיעה מינמלית ואפסית כמעט ביחס לאמצעי לחימה אחרים כיום ואולי 1% אחוז מן הקסאמים שנחתו עד היום בשטח ישראל נחתו ב"מרכז האוכלוסין" שלא לדבר על פגיעה בנפש.

למעלה