תיסכול...

גרשקה

New member
../images/Emo7.gifתיסכול...../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

כמו שסיפרתי לכן-נתקעתי בלי פימו...אז אחרי שהאצתי באחי,ושיגעתי את המוכרת במכולת שלנו(כזכור-מוכרים אצלנו פימו), הלכתי בערב למכולת לתומי, כדי לקנות מיצרכים בסיסיים... תוך כדי ברכת שלום למוכרת, העפתי מבט לכיוון המדף ההוא, כשלפתע ראיתי משהוא תכלכל מבצבץ...זינקתי ו-כן! זה היה פימו!! חבילה בודדה שהתחבאה שם רק למעני!!! מובן שקניתי, ועכשיו אני יושבת ובוהה בה: מה עושים עם חבילה אחת של פימו?! יש לי פימו ואני לא יכולה להכין שום גליל! אוי אוי כמה שזה מתסכל..... סליחה על האורך, רציתי לשתף אתכן...

נשמע כמו סיפור בלהות

אולי תכיני פסלון? אולי תחפשי שכנה שתסכים להתחלק איתך חצי חצי בחבילה האחרונה שיש לה בבוידעם? לא יודעת מה איתך- אני הייתי יושבת (על החבילה) ושומרת עליה שאף אחד לא יתקרב...
דרך אגב - איפה את גרה? אולי נוכל לעזור לך...

ואני עדיין המומה מהרעיון של לקנות

חלב, לחם, מלפופנים, הא כן.... מאמי תוסיף לרשימה גם פימו בצבע גוף, ושניים שחור. קרעת אותי פה

גרשקה

New member
כן, כן, וגם כלי כתיבה,קצת כלי עבודה

קצת מוצרי שנטי וכד'.... כדאי לכן לבוא...

גרשקה

New member
את מקסימה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gifאני גרה בשומרון.

האיש שלי הודיע לי שהפימו כבר אצלו (אחי נחלץ לעזרתי.) יש תקווה!

גרשקה

New member
נעמה, כתבתי שאת מקסימה וזה יצא

כמה הודעות למטה. למה? לא חשוב. עוד מעט האיש שלי מגיע! תודה על התמיכה!

zviagil

New member
מצבע תכלת ניתן לעשות חרוזי אבן

תורכיז ולשלב ביניהם חרוזי כסף מוכנים

גרשקה

New member
הפימו הגיע../images/Emo70.gif|../images/Emo65.gifיה-בה-דה-בה-דו|

8 חבילות טריות של פימו! יש! למה אין איקון של ריקוד סוער? תודה לכולן על האכפתיות! טוב, הגיע זמן לחגוג!!!

"סוף טוב הכל טוב" ולא לאבד כוחות בר

ריקוד סוער.... להשקיע את כל המרץ בפימו,פימו,פימו,,,,

גרשקה את יכולה לעשות הרבה

עם צבע אחד. אפשר לעשות הטבעות stamping. תקחי חצי חבילה ותגרדי אותה על פומפיה (לא לגרד אחרי זה תפ"א על אותה פומפיה....), לשים בערימה, להזליף צבע אקרילי לבן, ללוש קצת כדי להוציא בועות אויר, להכין מזה חרוזים, זה אמור לתת אפקט של אבן טורקיז, או משהו כזה. תמציאי טכניקה חדשה. תכיני אריחי פימו, תניחי עליהם עלים שונים, בעדינות תפזרי מעל אבק נוצץ (אני מתשתמשת באיפור לעיניים), תורידי את העלה והנה לך תמונה יפה, ישר לתנור ואחר כך לכה. אפשר גם להכין חרוזי ריבוע לצמיד. יש מלא מלא דברים שאפשר לעשות עם בלוק אחד של פימו. אולי זה רעיון ל"אתגר" קבוצתי? שכל אחת תחשוב על משהו שניתן לעשות עם בלוק אחד של פימו....

ayeletba

New member
../images/Emo6.gif לזה אני קוראת "סיפור התמכרות"

העיקר שהסוף טוב!

למעלה