צריכה חיבוק
ואין לי אף אחד

joshh

New member
היי

לדעתי, יש שני סיבות למה הוא הגיע למצב שהוא כן מוכן לוותר עלייך. 1. הוא לא באמת אהב אותך. - פחות הגיוני. 2. נימאס לו מהריבים - יותר הגיוני. אני בוחר ב-2 ואני אסביר למה .. לדעתי, בתקופה של 3 חודשים לריב המון, זה סימן רע בקשר. אני לא יודע למה אתם רבים, אבל בשביל ריב צריך שניים, וצריך שניים כדי לפתור - תקשורת זה מילת המפתח את בחרת (ממה שהבנתי) לפתור את זה לבד עם עצמך, כלומר, לא לשתף אותו. את התרחקת ממנו עד לרגע שאת מסוגלת לסלוח לו או להבין מה לא היה בסדר והמשכתם כרגיל. מה שזה יצר, זה אי מצאית פיתרון וכניראה חזרתם לרוב, על אותם הריבים. והוא פירש את זה כמשחק שלך. ובסוף הוא הגיע למצב שנימאס לו להגיע כל הזמן לנקודת ההתחלה. והוא הגיע למסכנה שעדיף לסיים את הקשר. אין משהו אפסולוטי החיים: קבלי את זה בכל המובנים. 1. מה עשית לפניו שהכרת אותו ? זה אומר שעדיין את יכולה להמשיך ולהתקיים גם בלעדיו. 2. אם תשני גישה עכשיו, אולי תוכלי לפתור איתו את הבעיות או לא לעשות את אותם טעויות עם בן זוג הבא. 3. לכל דבר אפשר לסלוח, רק את צריכה לבחור למה כן את רוצה לסלוח. מה אני מציעה ? א. שאת נתקלת בבעיה עם בן זוג להבא, תפני אליו, ותגיעו לאמצע של שניכם. אל תחפשו אשמים, תחפשו איך לפתור את זה (תנסי גם לפאמים לראות את הדברים מהצד שלו). ב. אם את מסכימה עם מה שאמרתי בסעיף א', את יכולה לפנות לחבר שלך. ולהגיד לו שניגמר המשחקים, ומעכשיו אתם פותרים בעיות ביחד. ג. תשני את הגישה האבסולוטית שלך, את יכולה לחיות גם בלי אף אחד. ד. כנות, התחשבות ותקשורת טובה זה בסיס לקשר בראי. בהצלחה, joshua

shakedmish

New member
../images/Emo24.gifאני יתן לך חיבוק

אבל תעני לי רגע...למה את משחקת איתו משחקים? למה זה עוזר? לפעמים זה רק הורס את הקשר עכשיו...זה שהוא ויתר עליך הוא טיפש, הוא כנראה לא הבין מה יש לו בידיים, וזה שהוא עשה את זה באיסיקיו מראה שהוא לא רציני והוא לא אוהב אותך כמו שהוא אומר... ולמה לקחת פוסטינור??!! את לא מגינה על עצמך?? ולדבר הכי חשוב! בטח שאת יכולה לקום בבוקר בלעדיו! אל תהפכי להיות תלותית בו, הוא היה חלק מהחיים שלך לזמן קצר אבל הוא לא החיים שלך! את תצליחי בלעדיו וזה יעבור לך כמו לכולם! אל תדאגי יהיה בסדר הכאב יעבור רק תהיי אופטימית ותבלי עם חברות שיוציאו אותך מהבאסה בהצלחה

למעלה