פלוגת חובבי מזה"א ועוד גדוד

גל שון

New member
../images/Emo7.gif פלוגת חובבי מזה"א ועוד גדוד

חובבים במיל' מחפשים פיסת קרקע להתארח בה ולשמור עליה, החל ממחר בצהריים.
 

יובל 42

New member
גל שון ידידי, יש 2 אפשרויות

אחת - רק אני ואתה פה כרגע. שתיים - לאף אחד לא איכפת בכל מקרה ראיתי חמשירים עלובים של המיילעך שעוררו יותר תגובות מההודעה על סגירת הפורום.
 

איל פורת

New member
מנהל
גם אני כאן, אבל אני מגיב במסרים

למי שצריך. לא ייתכן לסגור את הפורום שנמצא כבר איני יודע כמה שבועות בראש רשימת הפורומים הפופולריים בתפוז
.
 

איל פורת

New member
מנהל
אני מצהיר בזאת את נכונותי לקחת חלק

בניהול המחלקה הסגורה הזו הנקראת "פורום אקלים ואטמוספירה". מכיוון שאין לי נסיון בזה אלא רק רצון ויכולת, אני קורא למי שמוכן (בעיקר ליניב) להצטרף אלי. איל
 
טל

בבקשה אל תנדבי מנהלים לפורום. גם אני מייחל לכך שאחד מאיתנו, שעיתותיו בידיו, יקח את האחריות על עצמו. אישית אני בעד מנהל אחד.
 

מינגוס

New member
חבל שלפני שאתם רצים ל"בחירות"

אין התייחסות למה שיניב כתב רוצים בחירות? בואו נעשה זאת באופן מסודר
 

0צחי0

New member
חבל באמת שאתם לא יורדים לגוף

ההודעה. חלקחם אולי חושבים שהפורום הוא בן המובילים בתפוז. כמה שאתם טועים. ההנהלה כבר מזמן מחפשת אותנו בזכוכית מגדלת והרבה בזכות יניב אנחנו עוד כאן. הנהלת תפוז לא תאפשר מנהל אחר במקום יניב. משמע, יניב פורש..הפורום יחדל מלהתקיים. אז תפסיקו כבר עם השטות של בחירות וכאלה למנהל במקום יניב.
 

0צחי0

New member
יש דברים שאתם לא יודעים...

האימיילים שרצים בין הנהלת תפוז אלי וליניב לא ממש מחמיאים לפורום, והם אלו שגרמו למה שקרה כאן בסוף השבוע. לא אני החלטתי על דעת עצמי לקום יום אחד ולחסום חבר ותיק (זהר) או למחוק הודעה זו או אחרת וגם לא קמתי בבוקר בהיר והחלטתי לחפות על עצמי לעזור ליניב בניהול הפורום. אתם כל הזמן מזניחים את העובדה שיש לתפוז תקנון שמקפידים עליו מאוד. מעבר לכך, אני חייב לפרוק כאן משהו: אני מודע לעובדה שיש כאן קומץ אנשים ששומרים לי טינה. שמעו אנשים..אני אוהב את כולם שווה בשווה! ויתרה מכך, אוהב את הבית הזה. אני מודע לעובדה שחלקכם חושב שידי קלה על ההדק וזה לא בדיוק כך. אבל זו זכותכם. ידעתי למה רציתי לעזור ליניב. אולי אתם גם תבינו עכשיו. גם אני קיבלתי מסרים וטלפונים מחלקכם בעקבות סוף השבוע וגם לי זה לא היה קל. חלק תמכו וחלק לא. לגיטימי. אבל תבינו שלא היתה ברירה. וחבל לשמור לי טינה ארוכה ומיותרת שלא תמיד אני הייתי אשם בה.
 

barakbl

New member
המסקנה היחידה ההגיונית שלי

כצופה די פאסיבי היא שההחלטה של יניב ובשילוב ההודעות שלך באו ללחוץ לקבל אותך בתור מנהל משנה. נו באמת.. תן לאנשים קצת קרדיט שיש להם בראש מהדבר הזה שקוראים לו שכל. וזה בלי שנכנסתי לדיון מי צריך להחליף, האם צריך להחליף, מדוע ולמה. אני כמעט לא כותב כאן, וקטונטי מלהציע הצעות.
 

0צחי0

New member
אולי תפסיק אתה ועוד כמה עם

הפראנויה הזאת של לכפות עליכם. מה דעתך? זה נשמע פאטתי.
 

מינגוס

New member
התגובות שלך ושל אחרים ממש עצובות

חבל שזה מה שנהיה. שפתאום התגלה שכ"כ הרבה חיכו ליניב בסיבוב ושהכל יוצא עכשיו, כשההודעה שלו עוד לא התקררה.
 

barakbl

New member
אני לא מתנגד ליניב....

אין לי דבר וחצי דבר נגדו, להיפך,עושה רושם שהוא בחור אינטלגנט. כשהוה היה כאן יותר עם האצבע על ההדק (כשהיה לו זמן פנוי) הוא לדעתי ניווט את הפורום בצורה טובה מאוד. אני רואה שהוא גם מקובל על רוב הגולשים כאן, וזה יאמר לזכותו. אבל עושה רושם שההודעה כאן לא באה מתוך כוונות כנות, אלא מתוך רצון לשכנע את כולם שרק צחי יכול להציל את הפורום. הנסיון שלי עם צחי לא טוב (ניסה לסתום לי את הפה כשהיה מנהל פעם קודמת), אבל עדיין אני לא מביע דיעה נגדו או בעדו, מבחינתי שהוא יהיה מנהל משנה. אלא מה, למה לשחק במשחקים, או כמו שאומרים הילדים "בקקה"? שיניב יגיד שהוא החליט שצחי מנהל משנה וזהו. כל המשחקים הללו, לא מתאימים לאנשים בוגרים, ויש כאן זלזול באינטלגנציה של הגולשים...
 
למעלה