סבא שלי

DREAM111

New member
../images/Emo7.gif סבא שלי

שנה שלמה חלפה לה ואתה איננו כאן. שנה שלמה של געגוע שנה של חוסר, שנה שלמה שהרצון לעוד רגע קיים בכל מקום ובעיקר ב
. סבא יקר לפני שנה הלכת מאיתנו שנה שעברה לנו בלעדיך. שנה שלא ידעת כי יש לך כבר עוד שני נינים, שנה שלא הכרת בה את אהבתי החדשה, שנה שלא ראית את נינתך עולה לכיתה א' ומסיימת בהצלחה מרובה, שנה שלמה שחסרת לנו לכולנו בנשמה. סבא יקר כל כך מתגעגעת
כל כך רוצה עוד רגע אחד קט, עוד ליטוף עוד מבט, עוד פעם אחת לומר לך בעיניים דומעות אותך, כן אותך, אני אוהבת סבא יקר. רק עוד שניה אחת של חיבוק של אהבה שלך אלי ושלי אליך. אבל שנה שנה שכבר אין את כל זה וזה חסר. מחר אנחנו כולנו, ממש כולנו באים אליך שוב סבתא חסרת הכוח, אמא שעדיין לא מסוגלת להיפרד, אפילו הנינה שלך ביקשה לבוא הפעם היא רוצה לשאול לשלומך אתה מבין
סבא יקר אתה חסר כאן לכולנו.
אוהבת אותך ויודעת שעוד יבוא יום סבא יקר ואנחנו ניפגש ואז אני אומר לך שוב ושוב ושוב סבא אני אוהבת אותך

ויק1

New member
../images/Emo16.gif אנחנו איתך ../images/Emo24.gif

ותרשי לי לומר לך שאני מקנאה בך. מקנאה בך על האהבה הזו, על כל הזכרונות, על כל מה שהשאיר מאחריו. לא זכיתי להכיר את הסבתות שלי כמעט וגם סבא אחד לא. והסבא השני שלי נפטר לפני כ-4 שנים וגם איתו הקשר היה רופף. ואני ממש ממש מקנאה לפעמים כשאני רואה יחסים בין נכדים לסבים וסבתות שלהם.

../images/Emo16.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

כ"כ יפה הבעת את רגשותייך. לפחות יש לך זכרונות כ"כ יפים, כ"כ טובים, יש לך במה להיאחז. מחבקת אותך מכאן בחום

למעלה