מכתב שלא ישלח לעולם..

../images/Emo7.gifמכתב שלא ישלח לעולם..

אני אוהבת אותך!!! אני רוצה אותך!!! אני לא יכולה לפסיק לחשוב עליך..הדבר שאני עוסקת בו כל היום זה מחכה שתתחבר לאיסיקיו..מתי תבין שאני עדיין אוהבת אותך..ואפילו שעברו כבר 4 חודשים הכי נוראיים בחיים שלי אני עדיין אוהבת אותך. אני כל כך אוהבת לדבר איתך באיסיקיו..לשמוע אותך קורא לי "מאמי,מותק" או מילה כלשהי עם סיומת "שלי" זה גורם לי הרגשה נהדרת.. ואני כל כך אוהבת לדעת שאתה רוצה אותי..אפילו אם זה רק מבחינה מינית..אפילו שאתה רוצה לשכב איתי..אבל זה גם גורם לי להרגיש טוב. הייתי עושה הכל כדי שנחזור להיות ביחד..הכל.. ותמיד הייתי רוצה שיהיה לי חבר..שיאהב אותי ואני אותו ונתחבק ונתנשק.. ואז הופעת אתה והחלום התגשם..אבל מאז אתה לא יוצא לי מהראש.. ואם אני חושבת על זה..אם הייתה לך חברה חדשה אחרי הפרידה שלנו..הייתי מתאבדת..ואם עכשיו תהיה לך חברה חדשה אני אתאבד..כי החיים שלי כבר לא יהיו שווים כלום..יש בי עוד תקווה כלשהי שיהיה בינינו משהו..אני כל כך אוהבת אותך.. נהפכתי לסמרטוט...נהייתי הדבר הכי אומלל ופטתי שיכול להיות..כל המצב רוח שלי תלוי במה שתגיד לי..כל צעד שלך יכול לשנות לי את כל היום או המצב רוח.. אני לא אוהבת את עצמי ככה..חסרת אישיות..חסרת אופי..תלויה במשהו אחר.. ומה יקרה כשתהיה לך חברה חדשה ואני כבר לא אהיה הידידה הכי טובה שלך ואתה תשכח אותי לגמרי..תוציא אותי מחייך..? מה יקרה??..אני לא מסוגלת לתאר את החיים שלי בלעדייך.. אוהבת אותך..שלך לתמיד..ועדיין חיה באשליה שיקרה בינינו משהו-אני.שלך לנצח.

b a r b i

New member
../images/Emo7.gif

אוהבת אותך מתוקה שלי. ומבינה לכאב שלך. איתך תמיד...

gabriela r

New member
../images/Emo70.gif

זה כזה עצוב... אני לא מכירה אותך אבל נקראת חמודה וחבל לי שאת עצובה........

א ב ד ו ן

New member
מתוקה שלי ../images/Emo141.gif../images/Emo26.gif

מתוקה שלי, זה מקסים כל כל מה שרשמת... והלוואי שיהיו עוד אהבות כאלה לאנשים עוד בעולם.. אבל נורא מציק לי שרשמת שאם תהיה לו חברה חדשה , את תתאבדי. הוא לא שווה את זה! שום דבר לא שווה את זה! לא משנה כמה את אוהבת מישהו- שום דבר לא שווה שתתאבדי בגללו ושתעשי משהו דרסטי כזה בשבילו.. זה אבסורד! את לא סמרטוט.. את בן אדם!!! את לא חסרת אופי, חסרות אישיות - תראי מה הוא עשה לך? הוא הוציא לך לגמרי את החשק לחיות - כזה בן אדם את רוצה בחיים שלך? אסור לך להיות כזאת תלותית במישהו.. בחיים אל תהיי ככה תלותית באהבה - כי היא אמנם יפה ומדהימה מצד אחד אבל מצד שני היא הורסת וכואבת.. אני איתך מתוקה שלי.. בכל מצב.. ובנוסף - את יכולה לכתוב את המכתב הזה בפורום מכתב שלא נשלח. אני בטוחה שיוכלו לעזור לך שם גם.. לתמוך.. שי

זה נכון..

אבל הוא לא אשם במה שאני מרגישה.. זאת אשמתי..שכל כך נקשרתי אליו.. ושאני כבר לא מסוגלת לחיות בלעדיו.. ותודה על מה שרשמת..שי..

luli 7

New member
../images/Emo42.gifלך...

חמודה אני בטוחה שהמצב יהיה יותר טוב..את תראי, לאט לאט זה ישתנה ואת לא תרגישי את מה שאת מרגישה יותר...עכשיו זה ממש לא נראה לך אני יודעת מאמי אבל תסמכי עלי שהמצב הזה ישתנה ואת תוכלי להסתכל על הפנים שלו ולחייך וללכת....לא להיות לידו!.....את תראי...אני יודעת שעכשיו כואב לך , אני יודעת ואני איתך תמיד תמיד, תזכרי את זה!!

luli 7

New member
../images/Emo42.gifלך...

חמודה אני בטוחה שהמצב יהיה יותר טוב..את תראי, לאט לאט זה ישתנה ואת לא תרגישי את מה שאת מרגישה יותר...עכשיו זה ממש לא נראה לך אני יודעת מאמי אבל תסמכי עלי שהמצב הזה ישתנה ואת תוכלי להסתכל על הפנים שלו ולחייך וללכת....לא להיות לידו!.....את תראי...אני יודעת שעכשיו כואב לך , אני יודעת ואני איתך תמיד תמיד, תזכרי את זה!!

=//

כן אבל זה כבר ככה 4 חודשים..וזה לא נכון שעם הזמן הכל עובר..כי זה ההיפך..עם הזמן זה נהיה יותר גרוע..

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פרידה..

הלב מתרגש כל פעם שמי שאת כל כך אוהבת, מתקשר, מתעניין בך, מדבר איתך.. הלב נשבר, כואב כשהוא עוזב, כשאת חושבת עליו, על זה שלא תהיו יותר ביחד... לא מבינה איך תוכלי להתמודד, איך תוכלי להמשיך ולחיות בידיעה שהוא כבר לא איתך, שיש לו חברה אחרת... ממשיכה לנסות לחיות "כרגיל", ומרגישה שאי אפשר, כי הלב והמחשבות מתמקדות בו... יקרה, נראה שאת מרגישה אשמה, שהיית רוצה שזה יהיה אחרת, אבל לא יודעת איך יכול להיות אחרת... ואולי, אולי צריך את הזמן להיות בגעגוע, בכאב... במחשבות... לחוות את מה שהיה... לחשוב איך אפשר שיהיה אחרת...

למעלה