למההההההההההההההה...?

מתוקית.

New member
../images/Emo7.gif למההההההההההההההה...?

כשעצוב אני כואבת כששמח אני צוחקת כשרגוע אני שלווה כשחם אני צמאה כשקר אני מתכסה אז למה לא צוחקת ולמה לא בוכה ולמה לא שלווה ולמה לא צמאה ולא מתכסה ולמה לא יודעת מה אני בכל זאת רוצה ולמה בכל זאת קצת עצוב לי ומה אני בכלל כותבת ולמה השמיים כחולים ולמה היום יש לי עננים ומה חושך לי עכשיו רוצה אור וציוץ של ציפורים אוףףף שיבוא כבר הבוקר.. ג´ולי שלא ממש יודעת מה קורה לה היום אוףףףףףףףףףףףף

מתוקית.

New member
../images/Emo46.gif יופי מתחזים אליי ואותי

מעיפים מהצ´אט רבאקקקקקקקקקקקקקקקקק אוףףףףףףףףףףף לא מספיק שאני אינני אני היוםםםםםם אוףףףףףףףףףףף

למתוקית המתוקה ../images/Emo74.gif

ג´ולי צריך לשנות כיוון לחפש את המחר מוזר רק אתמול קראנו להיום מחר
חומר למחשבה המתוקית הייתי רוצה להיות איתך בקשר וירטואלי כאן אז בייי את נשמעת נחמדה אבל עצובה מבפנים יעקב

מתוקית.

New member
יעקוב שלומלום..

אינני עצובה מבפנים.. כשאני עצובה אני פשוט עצובה.. וכשמחה פשוט שמחה.. בדרך כלל אני שמחה וחייכנית לרוב לפעמיםפשוט לא יודעים ממש מה רוצים.. זה קורה גם כן באחד מהימים האלו..משו עם ההורמונים כנראה..
בכל זאת תודה.. כלל לא עצובה דווקא מאוד שמחה שלום שבת

למתוקית המתוקה ../images/Emo74.gif

היי אני מאחל לך תמיד שמחת חיים אושר ועושר בקשר להורמונים אני מציע קצת חשקומצין וזה יעבור ביי אוהב אותך יעקב

מתוקית המתוקה.... ../images/Emo6.gif

לאור שיחתנו הקצרצרה אתמול, חושבת שמבינה למה כוונתך. אז....מבטיחה שהכל יסתדר סומכת עלייך.... הצלחת להעביר את הרגשתך בצורה מופלאה לדעתי..... אז בבקשה לעדכן אותי שהכל בסדר.....ובינתיים כדי לעשות לך טוב שולחת לך פרחים
י.א.

מתוקית.

New member
ידידתתתתת מתוקה שלי../images/Emo13.gif

תודה על הפרחים.. שיגעתי גם את אהובי אתמול.. זה אחד מהימים האלו של מצבי הרוח האינפנטיליים של חילוף הורמונלי כנראה בכל זאת היום אני שמחה וטוב טוב טוב לי על הלבבבבבב..
ולך חיבוק צבעוני ענקקקקקקקקק.. ומווווווואה תודה יקירתי ג´ול

מתוקית............

הינך בעלת רגשות חזקים ומצפון כפי הנראה ..נסחפת...ונכנסת לדברים שאינם תואמים את אופייך מבינה לליבך....... היי מה שאת נטו........לך זה רק יעשה טוב שבת שלום

מתוקית.

New member
האמת ש..

לא נסחפתי ירדוש.. לפעמים קורה שבן אדם נשאר עם הרוח אבל בלי המצב.. וזה מה שאולי קרה לי.. לך מתוקה שלי..
ענק וצבעוני.. זה רק בגלל שאת תמיד את וכך אני אוהבת אותך יקירתי. מוווואה ממני ושבוע קסם ג´ולי נ.ב. באשר לרגשות את צודקת בהחלט וברמה שהספקתי להכירך גם לך יש והמון אוהבת אותך

מתוקית.

New member
פטריה ...../images/Emo13.gif

תמיד אופטימי אחלה שבוע שיהיה לך.. יש דברים שחולפים אחרי שינה טובה ויש דברים שלא אבל מה שחשוב זה שתמשיך להיות אופטימי ערב קסם ושבוע נפלא ותודה ג´ולי

למעלה