יש לי רק עובר אחד

babywishing

New member
../images/Emo7.gif יש לי רק עובר אחד../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אתמול עברנו את השאיבה, במעקב האחרון ביום חמישי נצפו 11 זקיקים, שהיו די קטנים. אבל החליטו לעשות את השאיבה ביום שני ולא היה מעקב נוסף. בשאיבה שאבו 8 ביציות. היום הבעלול התקשר במתח לראות כמה עוברים, ומה אומרים לו 1 - עובר אחד מה? מי? היו לנו 8 ביציות, איך זה יכול להיות
במעבדה אמרו לו שהם לא יודעים למה, הביציות טובות, הזרע מצוין (כך היא אמרה לבעלי). הם בעצמם לא יודעים למה
אח"כ התקשרו מהמעבדה, הרופאה שם, נראה לי המנהלת של המעבדה והיא אמרה שהם רוצים לעקוב אחרי העובר לראות מה קורה, ושנגיע להחזרה ביום חמישי במקום ביום רביעי שאמרו לנו. ומאז אני בוכה בהפסקות, מה זה אומר
אחרי כל מה שעברנו, זה אומר שיש עוד בעיה אוף אין לי כוחות, כבר לא רוצה להגיע להחזרה, לא רוצה לקחת את התמיכה, רוצה רק לשכב במיטה להעלם ולא לצאת לעולם. אבל מקשיבה לחגית6 ולוקחת את התמיכה כמו ילדה טובה

bapi

New member
אוי מתוקה שלי ../images/Emo24.gif

לא לזה קיווינו
אוף אני לא יודעת מה לומר לך אבל אל תתיאשי קודם כל יש אחד ונחזיק לו אצבעות שיתפתח כמו שצריך ואז יוחזר לרחם שלך ויעשה אותך אמא מאושרת. בכל מקרה זהו תהליך למידה
ואם יצטרכו אז בפעם הבאה כבר ידעו מה לעשות
. בינתיים קבלי ממני
ענק וכתף להוציא את הכל

Galit29

New member
זה אחד יחיד ומיוחד ../images/Emo24.gif

אל תתיאשי כל כך מהר.

אלה 2

New member
../images/Emo24.gif יעזור?

מקווה שכן. אפילו אם הוא ווירטואלי... מאחלת שזה האחד הקטן- גדול יהיה

s h i r a 3 0

New member
יש סיפורים על עובר אחד שנקלט

והכפיל וגם הראה דופק והמשיך להריון בריא ותקין. ומה שצריך בשביל שיהיה הריון זה עובר אחד. תראי את הסיפור בספר "מאלף את טף". אז אני מחזיקה את כל האצבעות לאחד העקשן הזה וממש עוד לא הגיע הזמן להספיד את הטיפול. ואל תוותרי על התמיכה - תני לו את כל הצ'אנס שבעולם.

h i l a l

New member
בייבי מתוקה../images/Emo10.gifגם לי עצוב איתך

שולחת לך
חזק עד השמים,מקווה שאת בסדר ושהאחד והמיוחד יהיה לעוד תשעה חודשים.....הלוואי
נשיקות

שרון321

New member
יקירתי

אני מאד מבינה את האכזבה שלך. לפני כמה שבועות היה בפורום סיפור די דומה. אני מתפללת איתך שהעובר היחיד והמיוחד יהיה בעוד 9 חודשים ילד מקסים. תהיי חזקה

אמאשלהם

New member
חמודה

האם ההפריות היו טבעיות או באיקסי ? אם טבעי אז לי ב-IVF האחרון היו 5 ביציות 3 הופרו טבעי ו-2 באיקסי, למחרת השאיבה הודיעו לי שיש רק הפריה אחת..ואני התחפרתי מיד...להחזרה הגעתי בלי חשק ואז...הסתבר שמהאיקסי אכן היה אחד אבל מה-3 הטבעי היו 2 הפריות אפילו מצוינות 8 ו-6 תאים והחזירו את כל ה-3 - אמנם יצא מזה רק הריון כימי אבל זו לא הנקודה - אז אולי יש עוד סיכוי ??? מחזיקה אצבעות.

אמאשלהם

New member
חמודה

האם ההפריות היו טבעיות או באיקסי ? אם טבעי אז לי ב-IVF האחרון היו 5 ביציות 3 הופרו טבעי ו-2 באיקסי, למחרת השאיבה הודיעו לי שיש רק הפריה אחת..ואני התחפרתי מיד...להחזרה הגעתי בלי חשק ואז...הסתבר שמהאיקסי אכן היה אחד אבל מה-3 הטבעי היו 2 הפריות אפילו מצוינות 8 ו-6 תאים והחזירו את כל ה-3 - אמנם יצא מזה רק הריון כימי אבל זו לא הנקודה - אז אולי יש עוד סיכוי ??? מחזיקה אצבעות.

neta2

New member
עובר אחד ויחיד שיהיה הילד

המקסים שלך
אני מכירה כמה שהחזירו להם רק עובר אחד והוא ניצח. והם כאלו ילדים יפים ומתוקים

בייבי אל תהיי עצובה ../images/Emo24.gif

אני יודעת שזה שוק לשמוע דבר כזה. יש לי כמה דברים לשתף איתך: 1. יכול להיות שמחר תגלו שיש עוד כמה הפריות. לפעמים כעבור 48 שעות פתאום רואים שהיו עוד כמה הפריות. 2. העובר הזה הוא 10, הוא הצליח!! ביום חמישי הוא יחזור לבטן של אמא ויתפנק לו 9 חדשים. 3. זה דווקא מעודד, כי זה מסביר מה היה עד עכשיו: את יודעת שגם אצלינו היה מצב דומה (נשאבו 16 והופרו 2). עד היום אין לנו מושג למה לא היו הפריות "טבעיות" כי הביציות נראו טובות וגם הזרע, וזו גם הסיבה שלא עשו בכלל איקסי. אבל בעקבות התוצאה הזו, גילינו שהסיכוי שלנו להפריה טבעית הוא לא משהו, וזה ניחם אותי! למה? כי זה הסביר לי למה בכל הזמן עד שהגענו ל-IVF אף פעם לא הצלחתי להיכנס להריון. הרי את ההזרעות עשיתי עם 2-3 גג 4 זקיקים, אז בעצם ממילא לא היה כ"כ סיכוי, ובכלל לא היו הפריות. ובעצם רק עכשיו (כשעושים IVF) אנחנו באמת מתחילים לנסות, עד עכשיו זה היה סתם לטחון מים על ריק. אז בייבי חמודה, תחשבי שהפעם את יודעת בוודאות ששמים לך ברחם עובר!!! כל מה שהיה עד עכשיו - עזבי, כי אולי בכלל לא היתה הפריה. הפעם בטוח יש הפריה, והעובר הזה ייכנס לך לרחם!! נכון שזה מרגש? ממש עובר אמיתי שלכם!! ואם חלילה הוא לא יתפתח יפה עד יום חמישי, או לא ישתרש, אז תחשבי כמה למדתם מכל זה! בפעם הבאה תעשו איקסי על כל הביציות, ואז כבר יהיו יותר הפריות ואפילו יישארו לכם כמה מוקפאים בשביל הילד השני! אבל באמת בייבי חמודה, זה לא משנה שיש רק הפריה אחת, כי זה בסה"כ אומר שעבור הילד הבא כבר תעשו איקסי. העיקר שיש עובר!!! מקווה שהסברתי את עצמי טוב, ואת מחייכת ואופטימית עכשיו. הרבה נשיקות ואל תשכחי שאת כבר בסוף שבוע 2!!!

עובר אחד זה כל מה שאת צריכה ../images/Emo45.gif

בשביל ילד/ה אחד/ת מקסים/ה! אז חיוך גדול, נשימה עמוקה, ויאללה, בשורות טובות עוד שבועיים

נוטשי

New member
קבלי ../images/Emo24.gifענקי לתמיכה ולעידוד../images/Emo140.gif

מתפללת בשבילך שהעובר האחד יצליח להקלט מאחלת לך מכל הלב הרבה הצלחה !!!

בולה101

New member
לא נורא../images/Emo24.gif

אני בטוחה שאם הוא שרד והתעבר אז כנראה הוא היחיד והמיוד. בשביל הריון מספיק עובר אחד. אל תהיי עצובה. ביום חמישי ההחזרה שלך (שלי מחר) ואני מקווה ששתינו נסחב עגלות בעוד 8 חודשים מהיום. אני בטוחה שהרופאים יצליחו ללמוד מהפעם הזו לפעם הבאה. בעצם על מה אני מדברת הרי לא תהיה פעם הבאה. תהיי רגועה לקראת ההחזרה ותהיי אופטימית . אל תתני לזה להשפיע עליך. לי אומנם שאבו 16 בייציות אבל רק 8 הופרו. את בטח אומרת הלוואי עלי אבל תאמיני לי שביום שהודיעו לי שרק 8 בכיתי כל היום ושאלתי איפה כל השאר ומה קרה להן וישר חשבתי על דברים שליליים שיקרו אפילו עם העוברים שהצליחו. אז גם לי האחות אמרה מספיק אחד כדי שיהיה הריון עגון ותקין. תלמדי- זו לא הכמות אלא האיכות. מחכה בע"ה לבטא שלך ושלי. תתעודדי ותחייכי

פּוֹנְג

New member
אוי בייבי.

קודם כל בטח להקשיב לחגית6 ולהמשיך את התמיכה כי כרגע את צריכה להשקיע את כל האנרגיות שלך בעובר האחד הזה שיעשה אותך אמא בקרוב. אחר כך תבדקי למה שאר הילדים בפוטנציה שלך לא הצליחו להתמודד עם המציאות היומיומת שלנו.

נועם@בת

New member
אויש בייבי ../images/Emo24.gif

כמה מתח את צריכה לעבור עד הבטא החיובית בעוד שבועיים
. קודם כל מחכים עד יום חמישי כדי לתת צ'אנס לעוד עוברים להתפתח (לי זה קרה בעבר). חוצמזה אני מכירה ילד מדהים אחד שהיה עובר אחד שהתפתח, לא מזמן מלאו לו שלוש, וגילגיל, אמא שלו, אוהבת אותו כאילו הוא היה אחד מחמישה עוברים לפחות
. הפורום ידע כבר כמה הריונות של עובר אחד בלבד, ואת תהיי זאת שתוסיפי לסטטיסטיקה עוד אחד.
נועם

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif כל מילה אמת ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הילד הזה זה האושר הכי מתוק בעולם. (וגם אח שלו הבכור).

chompi1

New member
../images/Emo24.gif

בייבי חמודה, לא יודעת לענות לך על למה ואיך ויכולה להבין כמה זה מאכזב ומייאש אבל, גם העובר הזה יוחזר לך לרחם ויגדל וישתרש ויהיה הילד שלך. שולחת לך
חזק, כי אני מבינה את התסכול אבל מחזיקה אצבעות חזק חזק שזה העובר יהיה העובר המנצח
. תחזיקי מעמד ותמשיכי עם התמיכה...

d2b2

New member
הי בייבי מבינה מאוד לליבך אבל אולי

מחר כבר יהיהו יותר עוברים , מבטיחה שאחזיק לך אצבעות . בכל מקרה לא להתייאש וכמו שאמרו גם לי IVF ראשון הוא רק ניסוי כלים ולומדים ממנו המון וחוץ מזה אני בטוחה שתמצאי בפורום השכן כמה וכמה אמהות מאושרות לעוברים שהיו היחידים בטיפול כך שתהיי חזקה ותנסי לשמור על אופטימיות למרות שאני יודעת מה את עוברת . שולחת חיבוק וחיזוק ומקווה שתתעודדי נשיקות

למעלה