יש לי רק עובר אחד

Big Mama 1

New member
היי בייבי ../images/Emo24.gif

האכזבה שלך מובנת, אבל זה לא הזמן. עכשיו זה הזמן להתרכז בעובר הקטנצ'יק הזה, שיגדל ויתפתח, שישתרש ושישאר איתך לעולמים!!! אחד מתוך 8 זה אולי מעט, אבל אחד מתוך אחד זה 100% ועל זה את צריכה לחשוב עכשיו. מחזיקה לך אצבעות, מדליקה נרות ומתפללת.

hyb

New member
בייבי יקרה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אני כ"כ מבינה אותך ויודעת שזה ממש מתסכל, אבל את חייבת לתת לעובר הזה את כל הצאנס שבעולם.. כבר היו מקרים שהוא הצליח בגדול מחזיקה לך אצבעות

אפרסקה

New member
בספר "פוריות מאלף ועד טף" יש סיפור

זה סיפורה של ענת, אחת מהמחברים. שאבו לה משהו כמו 20 ביציות היו שתי הפריות עובר אחד לא היה טוב ואת השני החזירו אבל אמרו שהוא כנראה "בדרך להתקע" ומעובר זה נולדה ביתה היפיפיה נעמה!! אני מקווה בשבילך מכל ה-
שהסיפור הזה יתגשם גם אצלך!!! חיבוקים לעידוד בינתיים, אפרסקה.

אנונה11

New member
../images/Emo24.gifמחזיקה לך ../images/Emo45.gif שהוא האחד

היחיד והמיוחד שלך. כמו שהבנות כבר אמרו מספיק עובר קטן אחד להפוך לתינוק מקסים. אז בבקשה להתחיל להתרכז במה שיש ולא לבזבז אנרגיות על מה שאין. מחזיקה לך אצבעות שההחזרה תצליח מחר.

העובדה שרק עובר אחד התפתח

לא אומרת שבהכרח יש עוד בעיה. זה קורה. לא תמיד כל הביציות מופרות מכל מיני סיבות, שעם יד על הלב אני לא ממש בטוחה שגם הרופאים יודעים אותן. צריך לתת לעובר האחד הזה את מלוא ההזדמנות להוכיח את עצמו. כל מה שצריך זה עובר אחד שיחליט להשתרש ולהפוך אותך לאמא.

babywishing

New member
תודה מתוקות../images/Emo24.gif ועדכון טרי../images/Emo13.gif

איזה כיף להיכנס על הבוקר לפורום ולראות את כל התגובות והחיבוקים האלו. התקשרתי הבוקר למעבדה והיא אמרה לי שיש לי 2 עוברים ועוד אחד בדרך. היום הם 2 תאים. אז החיוך חזר לפנים , האמת שהוא חזר כבר מאתמול, והיום הוא רק התרחב.
ענקי מבייבי שהבעלול קרא לביציות שלה סנוביות
.

אפרסקה

New member
בייבי איך אני שמחה לשמוע!!../images/Emo6.gif

נכון שפתאום הכל נראה יפה וטוב וה
זורחת? שיהיה בהצלחה!! נשיקות, אפרסקה.

קליאו

New member
באיזה יום

נהוג להחזיר עוברים? קראתי פעם על כל מיני שיטות,מה ידוע לכן? לעיניין מס העוברים זו כנראה הסלקציה של הטבע. כמו שלא בכל מגע מיני בעת הביוץ נכנסים להריון..

תמר27

New member
יש ! יש ! יש !

איזה יופי ! עכשיו נחכה להודעת הבטא ונעשה
על סנוביות... בייבי -
אוהבים אותך.

איזה חדשות נהדרות../images/Emo13.gif

שמחה לשמוע שהחיוך חזר ואפילו התרחב. ובעוד שבועיים תכאב לך הלסת מרוב שהוא שהחיוך יהיה מרוח על כל הפנים.....

sab sab

New member
איזה כיףףףףףף!!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שימשיכו להתפתח...מחזיקה לך אצבעות ח-ז-ק!!!

נועם@בת

New member
הלכה לי הסטטיסטיקה ../images/Emo3.gif

ההריון שלך יהיה "סתם" אחד מתוך שלושה שהוחזרו
. אני כבר יכולה לדמיין את החיוך שלך בליל הסדר, כשתהססי אם לשתות יין או לא
.
נועם

בולה101

New member
איזה יופי ביבי../images/Emo140.gif

כמה טוב . אני ממש שמחה. מחר ההחזרה ושיהיה רק טוב. גם לי הודיעו היום בהחזרה שנולד לי עוד עובר. זה עשה לי כל כך טוב ושוב לא בגלל הכמות אלא הידיעה שהוא הצליח למרות הכל. מחזיקה לך אצבעות ויאלה לשלב האחרון במרוץ הזה. הבטא החיובית

אחלה עדכון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וסליחה על הסלנג, פשוט השתמשו כבר בכל מילות ההתלהבות שבארסנל...
שרון

אויש חמודה קבלי ../images/Emo24.gif לעידוד

גם לי זה קרה 13 ביציות ועובר אחד כמה כוריגון קיבלת? אני אז קיבלתי 5000 במקום 10000 ויכול להיות שזה מה שהשפיע אבל את צריכה אחד ומיוחד שיתחמם אצלך ברחם, נכון??? מחזיקה אצבעות חזק חזק שהמיוחד הזה גם ישאר אצלך 9 חודשים בבטן בהצלחה

למעלה