יש לי דימום

נטע 123

New member
../images/Emo7.gif יש לי דימום

הבוקר קמתי וראיתי שיש לי דימום (לא זרם חזק, אבל בהחלט דימום שמכתים קצת את התחתונית באדום/חום). אני מאוד מאוד מודאגת ועצובה
האם עוד יש תקוה שההריון לא יפול?
 

נטע 123

New member
שבוע 7 אם מחשבים מהוסת האחרונה

שבוע 4 אם מחשבים מתאריך ההיקלטות
 

לין25

New member
טוב את בשבוע שיכול להיווצר מצב

שיהיו כתמים, למה שלא תתקשרי לרופא ותלכי להיבדק? באיזה קופה את?
 

nubi

New member
יכול להיות שקבלת

"מחזור". זה קורה הרבה פעמים שהגוף עוד לא מתרגל להריון. חוץ מזה שזה הזמן בערך לדימום כתוצאה מההשתרשות של העובר ברחם. אם עדיין את לא רגועה וזה דימום רציני שלא נפסק-כמובן לרופא!
 

virlomi

New member
שולחת לך ../images/Emo24.gif

יש פה בנות שהיה להם דימום בשבועות הראשונים ועדיין ההריון נגמר בטוב תתקשרי לרופא שלך - ותשאלי מה לעשות.בנתיים תנוחי ושתי הרבה.
 

נטע 123

New member
תודה, אני מודה לכן שאתן מרגיעות

אותי. אני בקופת חולים כללית. אני אתקשר לרופא ונראה מה הוא יגיד. איך זה יכול להיות דימום של השתרשות? ההשתרשות לא אמורה להיות הרבה לפני כן? אתן חושבות שאני צריכה לנסוע למיון? סליחה על ההסטריה שלי אבל זה הריון ראשון ואני ממש מודאגת.
 

nubi

New member
ההשתרשות מתרחשת משבוע 8

ועד שבוע 12. השיליה נוצרת משבוע 12 בערך. תתקשרי לרופא שלך או למוקד של כללית. לא הייתי ממהרת לרוץ למיון בשעה כזו כי את תשלמי כסף וחבל. עדיף לנסוע למוקד בריאות האשה או משהו כזה (וגם פחות תחכי).
 

לין25

New member
חכי עם מיון, קודם כל נסי להתקשר

לרופא אולי הוא יכול לקבל אותך אם לא תראי מה הם מציעים. יש לכללית מוקדים לנשים?
 

shlomiky

New member
קודם כל להרגע, ואז ללכת לרופא

זה יכול להיות מחזור, ויכול להיות סתם דימום.
 

נטע 123

New member
התקשרתי למרפאת הנשים

אבל אין שם תשובה. הם מתחילים לקבל היום רק משעה 13:00 לפי התקליט. אז באחת אני אתקשר ואבקש קודם כל את האחות ואם היא תגיד לי אז אני אבוא לראות את הרופא.
 

YOYO האחת

New member
לי זה קרה בשבוע 8

ורצתי למיון כי זה היה די חזק אך נפסק אחרי שעתיים בערך וקוראים לזה הפלה מאיימת, את צריכה למהר לבית החולים כדי שיבדקו דופק ויגידו לך לנוח בכל מקרה לא נראה לי שזה פוגע בתינוק אבל את צריכה ללכת לרופא כמה שיותר מהר.
 
דימומים זה דבר שכיח בהריון, אבל../images/Emo70.gif

יש לבדוק. צבע חום של הפרשה זה דם ישן, וצבע אדום - טרי. לכי לרופא להבדק. בקשי US, וקחי לך מס' ימי מנוחה. בימים הללו כדאי להמנע ממאמץ ומקיום יחסי מין. אני ממליצה - אבל אני לא רופאה
 
למעלה