יאוש טוטאלי

מצב
הנושא נעול.

yellow tree

New member
../images/Emo7.gif יאוש טוטאלי ../images/Emo7.gif

יאוש טוטאלי

קיבלתי רישיון, וקניתי מכונית, אבל לגמרי אין מלווה! לא חברים ולא משפחה שיכולים לשמש כ"מלווה" אם יגמר הזמן של המלווה זה יהיה עוד יותר לא בטיחותי להיכנס לכביש! אחרי כמה חודשים ללא נהיגה! רב האנשים שדיברתי איתם, התרגלו לכביש אחרי כמה חודשים של נסיעה עם בן משפחה, מה אתם מציעים לאלפי הנהגים הצעירים שאין להם "מלווה" ??

oren*

New member
להורים שלך אין רישיון?

יאוש טוטאלי

קיבלתי רישיון, וקניתי מכונית, אבל לגמרי אין מלווה! לא חברים ולא משפחה שיכולים לשמש כ"מלווה" אם יגמר הזמן של המלווה זה יהיה עוד יותר לא בטיחותי להיכנס לכביש! אחרי כמה חודשים ללא נהיגה! רב האנשים שדיברתי איתם, התרגלו לכביש אחרי כמה חודשים של נסיעה עם בן משפחה, מה אתם מציעים לאלפי הנהגים הצעירים שאין להם "מלווה" ??
להורים שלך אין רישיון?
דודים? חברים מהעבודה? מקסימום תחסכי עוד כסף ותקבעי שניים-שלושה שיעורי נהיגה בשבוע עד שתרגישי מספיק בטוחה על הכביש.

Dani Bukhman

New member
חפיף....

יאוש טוטאלי

חפיף....
גם לי היה מקרה דומה, קנינו מכונית לאחר 8 חודשים אחרי שעברתי טסט! כך ש 8 חודשים לא נהגתי. ופשוט לקחתי שיעור "רענון"אחד אצל המורה הנהיגה שלמדתי אצלו, ממש לפני הקניה. זה לא כל כך קריטי לדלג על התקופה של המלווה. תאמיני לי שאחרי כמה חודשים את עדיין תזכרי איך לנהוג, ותסדרי עם הכביש בעצמך, גם אם לא נסעת עם מלווה אף פעם.

yellow tree

New member
אני היחידה במשפחה עם רישיון,

חפיף....
גם לי היה מקרה דומה, קנינו מכונית לאחר 8 חודשים אחרי שעברתי טסט! כך ש 8 חודשים לא נהגתי. ופשוט לקחתי שיעור "רענון"אחד אצל המורה הנהיגה שלמדתי אצלו, ממש לפני הקניה. זה לא כל כך קריטי לדלג על התקופה של המלווה. תאמיני לי שאחרי כמה חודשים את עדיין תזכרי איך לנהוג, ותסדרי עם הכביש בעצמך, גם אם לא נסעת עם מלווה אף פעם.
משפחה מורחבת וחברים לא ממש יכולים לעזור, אתם יודעים איך זה, אי אפשר לבקש טובות מאנשים שהם לא יותר מדי קרובים אליך, וגם אם הם מסכימים הם שוכחים מה הם הבטיחו אחרי 3 שניות, גם במקרה שלי קניתי אוטו 8 חודשים אחרי שקיבלתי רישיון, ואני שולטת באוטו באופן מוחלט מבחינה טכנית, אבל זה שטויות יש הרבה דברים שלוקח זמן להתרגל אליהם שהם לא טכנים, וסיטואציות שלא נתקלתי בהם בשיעור נהיגה, וזה ממש גרוע שאין אף אחד שאפשר להעזר בו,
ככה זה בחיים u have 2 eat it or stay out

david80

Member
לא לשכוח, שבעבר לא היה צורך במלווה!

משפחה מורחבת וחברים לא ממש יכולים לעזור, אתם יודעים איך זה, אי אפשר לבקש טובות מאנשים שהם לא יותר מדי קרובים אליך, וגם אם הם מסכימים הם שוכחים מה הם הבטיחו אחרי 3 שניות, גם במקרה שלי קניתי אוטו 8 חודשים אחרי שקיבלתי רישיון, ואני שולטת באוטו באופן מוחלט מבחינה טכנית, אבל זה שטויות יש הרבה דברים שלוקח זמן להתרגל אליהם שהם לא טכנים, וסיטואציות שלא נתקלתי בהם בשיעור נהיגה, וזה ממש גרוע שאין אף אחד שאפשר להעזר בו,
ככה זה בחיים u have 2 eat it or stay out
לא לשכוח, שבעבר לא היה צורך במלווה!

אמא שלי חידשה כמה שנים טובות רישיון

יאוש טוטאלי

אמא שלי חידשה כמה שנים טובות רישיון
ולא נגעה בו, כי לא היה אוטו (היא מבוגרת) עד היום מנסים להבין את ההגיון שמאחורי זה, אבל היא פורצת דרך

זה החסרון של החוק בענין ליווי

יאוש טוטאלי

זה החסרון של החוק בענין ליווי
נהגים חדשים. מי שרוצה להתנהג באחראיות, כמוך, נמצא בבעיה. לכל אחד אני ממליץ להתרגל מגיל צעיר לרכב על אופניים - ככה לפחות יפתחו את "תחושת הכביש". זאת בתנאי שיקיימו את חוקי התעבורה החלים גם על רוכבי אופניים (שימוש בכלי מותאם למידות הרוכב, כיוון ונתיב נסיעה, רכיבה בטור עורפי ולא זה-לצד-זה, איסור "הרכבה", נשיאת מטענים בצורה תקנית בלבד, נסיעה על כביש או שביל אופניים בלבד, ציות לרמזורים ותמרורים, תאורה בלילה, חבישת קסדה... to name but a few). אני גם ממליץ לכל נהג באשר הוא (וגם לשלטונות - ע"י שילוב הנושא בלימוד נהיגה) לראות את השימוש במפות כחלק בלתי-נפרד מנהיגה: מה שווה לדעת לנהוג אם אתה לא יודע לתכנן נסיעה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה