ב 2006 נראה לצ'כים מה זה כדורגל

דבר ראשון אני בת...

דבר שני אני לעומת אנשים אחרים לא מערבת ספורט והיסטוריה. מיותר לחלוטין לערב בין שני הדברים.

ABHMK

New member
שנייה, מאיפה את יודעת אם סבא של....

אחד השחקנים לא היה איזה נאצי בתקופת המלחמה???

ofir91

New member
מצטרף לדעה שלו... גרמניה נאצים!!!

מצטרף גם לדעה של רוד ואן ניסטלרוי!!! לא נשכח ולא נסלח על מה שהיה לפני 60 שנה!!!

צהובה18

New member
ואני אוהדת של צרפת so???

אז תגיד "הם אנטישמים!". לא אכפת לי! אני אוהבת איך שהם משחקים. מה, נבחרת אנגליה יותר טובים???

ABHMK

New member
זה בכלל לא משנה.....

הם אומרים את הדברים שלהם בדרך של אלימות ושרפת בתי כנסת וזה מגעיל..... אבל הגרמנים(ימח שמם)שהכניסו 6,000,0(הייתי ממשיך אבל אין לי מקום) לגטו ואז לתאי גזים ולמשרפות ולקבירה את זה לא צריך לשכוח אפילו אחרי 50 דורות....

סתם כדרך אגב כולם יודעים שההולנדים

היו יותר אנטישמים מהצרפטים. לך תשאל אפילו ביד ושם. הם יגידו לך את זה. בכל מקרה היסטוריה זה היסטוריה וספורט זה ספורט. אי אפשר לערב בין שניהם. רגע רגע ואולי תשנא את צרפת כי הם שרפו בית כנסת בצרפת??? הא?

Dynamo1929

New member
יאללה, די עם השטויות....

ספורט זה ספורט והסטוריה זה הסטוריה, די לערב בין השניים!! גרמנים לא שווה נאצים! די עם הסטיגמות! גרמניה כיום היא מדינה ידידותית מאד ליהודים, הרבה יותר מכמה מדינות אירופאיות אחרות שאתם כל כך אוהבים! ולגבי ההתבטאות הילדודית של ואן ניסטרלוי, אין יותר מדי מה להוסיף חוץ מזה ששחקן ברמה ובמעמד שלו צריך לחשוב פעמיים לפני כל שטות שהוא אומר לכלי תקשורת.

duduamar

New member
מסכים !!

היפה בספורט זה שזה מופרד לגמרי מהפוליטיקה... ככה זה וככה זה צריך להשאר תמיד. שכל אחד יאהב את הנבחרת שהוא נהנה לראות בלי שום שיקולים פוליטיים. ובקשר לזה שגרמניה ידידותית - סתם שתדעו, אני לא אוהד גרמניה אמנם, אבל זאת המדינה שהכי עוזרת לנו בעולם אחרי ארה"ב. היא תרמה לנו 2 צוללות במחיר של איזה חצי מיליארד דולר אז נאצים הם כבר לא!!! *** יאללה צ'כיה ***

ABHMK

New member
יש הסבר...

באמת ספורט זה ספורט והיסטוריה זה היסטוריה,אבל תסבירי לי איך את אוהדת קבוצה ש לפחות 30% מהדורות הקודמים היו בצבא הגרמני בתקופת המלחמה אההה?

שוב זה עירוב של ספורט והיסטוריה.

והשחקנים שנימצאים שם הם בני פלוס מינוס 30. אין להם קשר למלחמה. ואין לי שום עניין במה שסבא שלהם או ההורים שלהם עשו. זה כבר היסטוריה. ספורט זה ספורט.

duduamar

New member
שדופאקס צודקת מאוד.

די כבר עם נאצים וכל הבולשיט הזה. איך אמרה דפנה דקל? זה רק ספורט. וככה זה גם הכי טוב.

R a n17

New member
צודק במאה אחוז

גרמנים היו נאצים ונשארו נאצים מילא הייתם אוהדים אותם בגלל הכדורגל היפה שלהם אבל איזה כדורגל יפה??? הם משחקים פשוט מגעיל איך איך איך אפשר לאהוד נבחרת כזו של גלגולי דורות של נ-א-צ-י-ם??? ומה זה אין קשר בין היסטוריה וספורט?? בטח שיש!

למעלה