בצער רב אני נאלץ לבשר לכם .....

redroze

New member
../images/Emo7.gif בצער רב אני נאלץ לבשר לכם .....

שהחלטתי לא ללכת על הסוסיתא . . . . . . התירוצים הם: - בעיות כלכליות - האישה לא אוהבת את הרעיון - אין זמן להשקיע כרגע לא אמרתי שוויתרתי לגמרי אלא אני מקפיא עד להודעה חדשה ויכול להיות שאני אחזור לטירוף הזה בקרוב . . . . אבל (זוכרים, תמיד יש אבל) מצאתי קורטינה שנת 64 במצב נסיעה !!!!!!!!!! זו הרגילה (לא הסופר), מהממת !!!! הכל בה פועל ומקורי כולל מושבים, יש קצת חלודה אבל נמצאת במצב מדהים ונדיר . . . . . הבעלים רוצה עליה 10K ש"ח שזה מחיר הגיוני אבל אין לי את הסכום הזה אז אמרתי לו שיש קרע קטן במושבים מאחורה (תוך 2 דקות תופרים אותו) ושהיא מתחילה להעלות חלודה (קצת חלודה בפינות של הגג ועל התא מטען) ושאני מוכן לתת לו 7K ש"ח אז הוא אמר שיש על מה לדבר אבל אני צריך להעלות קצת את המחיר . . . . . מה אתם אומרים ????

pomelit

New member
../images/Emo12.gif יש לך אישה ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

redroze

New member
17 זה לא כ"כ צעיר . . . . . .

יש לי חברה כבר יותר משנתיים, אני מרמת גן והיא מקריית אתא וכפי שאת רואה קצת קשה לנו להיפגש, במשך השנה אנחנו נפגשים פעם בחודש במקרה הטוב ולדוגמא עכשיו כבר לא ראיתי אותה חודשיים בגלל הבגרויות אבל היא באה אליי לסופשבוע ויכול להיות שאפילו היא תגיע למפגש איתי (אני עדיין לא סגור כי היא ומכוניות זה לא הולך ביחד) . . . . . אז בחופש אנחנו מתראים הרבה ובגלל שיש לי 2 עבודות ואני עובד מתשע בבוקר עד 7 בערב אנחנו יכולים להיפגש רק בסופי שבוע ואם אני אקנה את הסוסיתא לא יהיה לי זמן לעבוד עליה ואין לי בית פרטי עם חניה פרטית בשבילה ואם היא תעמוד הרבה זמן השכנים הקנאים והמז^%%$#^ שלי ועשו לי את אותו תרגיל עם העירייה כמו שעשו למישהו פה עם אלפא 33 מתפרקת שמנסה כבר שנה למכור אותה . . . . . . עכשיו אני אפסיק כי אני משעמם אתכם וזה גם לא הפורום הנכון . . . . .

למעלה