ביום האהבה,נפרדתי מהחבר.....

שירז29

New member
../images/Emo7.gif ביום האהבה,נפרדתי מהחבר.....

ובגלל מה,בגלל שהוא בגד בי. בשבילי זה היה כמו סכין בלב. אז בשבילי יום האהבה, השנה זה יום עצוב. שלכם שירז.....

דור 103

New member
שירזי ../images/Emo24.gif

עזבי אותו הוא כנראה לא שווה את זה יש עוד המון דגים בים ואני מאחל לך שביום האהבה הבא תהיי מאוהבת באמת בגבר חייך ביי חמודה

מארלי

New member
../images/Emo24.gif

אין יותר עצוב לחיות עים משהיא 4שנים ולעזוב בין לילה בכול מקרה אוהבים אותך

shoteret

New member
שירז המתוקה........

מאחלת לך שתמצאי את האחד המיוחד שיאהב אותך, יפנק אותך ויעשה ממך מלכתו
כי את שווה את זה....... אוהבת שוטרת

שירזי ממי ... ../images/Emo24.gif

נשמה מתוקה... אני כואבת את כאבך... יודעת מה זה מקרוב ממי.. גם לי היה נבלה כזה !!! יוו איך שאני מבינה אותך... החזרת אותי אחורה.. אני יודעת כמה כואב לך.. ואני גם יודעת שיבוא יום ותסתכלי אחורה ותביני שהוא לא שווה אותך !! ויבוא היום שהוא יסתכל אחורה ויתפוס את הראש וישאל את עצמו : "מה עשיתי????? " !!! אבל את... ממי.... את כבר תהיי רחוקה ומאושרת.. נשמה לא לשקוע תצאי תבלי תחיי את חייך הוא לא שווה אותך ותודי לאלוהים שזה קרה עכשיו ולא מאוחר מידי... אוהבים אותך למעלה ממי ניצלת !!! את שווה המון אל תוותרי לעצמך תתגברי נשמה ... ואני פה בשבילך !!!

pachanga

New member
כמו שהיא תתגבר אז גם את חומד....

ושירז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בגללו זה יום עצוב?????????? את צריכה ביום הזה להגיד לו "תקפוץ לי" מה זה אבל.?????? היום האמהות של היום בוכות למה הם לא רואים את הילדים שלהם לעולמים בגלל שהם נהרגו תגידי תודה לאל שהוא בריא ושלם ושיהיה בפינה שלו וגם את עושה חיים כמוהו אני לא רוצה לשמוע שלא יצאת בגללו!!!!! את חושבת שהוא ישב בבית בשבילך????? אני אומרת לך מעכשיו שלא!! פאצ´נגה מודאגת
מהמצב של הרגישים פתאום נעשו לי כאן בפורום סקס שוטרת!!!!!!!!!!!!!!!!! את מחסירה לנו כאן.... כולם מאבדים שליטה
פאצ´נגה *חיי לילה*

פצ´נגההההההההה!!!!!

מתוקה שלי את מקסימה !!! אני בנענע... לבדי.. איפה את ?????????

pachanga

New member
נענע אלק../images/Emo8.gif

אני לא נמצאת שם בחיים! אני רק בתפוז
עם שוטרת באש ובמים
וגם את הצטרפת למועדון שלי
בתפוז בחיפה התאהבתי בחדר הזה

האמת פצ´נגית שלי....

גם אני לא סובלת את נענע... אני תמיד בתפוז בחדר 20 פלוס... עכשיו אני אבקר גם בחיפה... (רחוק לי...) חוצמזה שגם את הצטרפת למועדון המתוקות שלי.... וגם שוטרת המקסימה.. אני פשוט מאושרת שהכרתי אתכן ואת האנשים פה בפורום הזה ...

pachanga

New member
חיפה זה לא רחוק בכלל....

כי זה רק צ´ט וזה וירטואלי אנחנו כולנו קרובות אחת לשניה
פאצ´נגה
חיי לילה

פאצ´נגית שלי.. ../images/Emo24.gif

ממי... רחוקות על המפה מבחינה גיאוגרפית.. קרובות ב -
מלא מלא -
ממי שלי !!!

שירז יקירתי ../images/Emo13.gif

אל תהיי עצובה... אומרים:..יותר טוב מוקדם מאשר מאוחר.. תארי לך שהיית תופסת אותו בוגד בך לאחר הנישואים למשל?.. תודי שזה הרבה יותר כואב... אך זה יעבור תני לזמן לעשות את שלו ותחשבי על דברים אחרים כנראה שהוא לא ידע להעריך מה יש לו בידיים...אבל הוא התעורר בסוף ואז יהיה מאוחר מידי. ויום אהבה..אמממ לא צריך יום מיוחד בשביל אהבה..זאת סתם סיבה נוספת לישראלים לחגוג... אהבה אפשר לחגוג אותה כל השנה (בעצם כמו שצריך). אז תהיי חזקה מקסימוששששששששש

Foofa

New member
שירז היקרה

אני מצטערת לשמוע אבל אל תרימי ידיים יש כמה גברים שבאמת שווים את הציפיה.... וכול עכבה לטובה!!

שירז29

New member
../images/Emo51.gif לכולם,על העידוד החם... ../images/Emo45.gif

תודה לכם אנשים מקסימים,על המילים המעודדות והחמות. טוב לדעת שיש אנשים מקסימים כמוכם בפורום. שמוכנים לתמוך,לעודד,ולחזק...... אוהבת את כולכם. שירז....

שירז29

New member
אה,שכחתי לציין,ושבת מקסימה לכולם ../images/Emo20.gif

באהבה שירז....

pachanga

New member
שבת שלום לכולם../images/Emo13.gif ../images/Emo20.gif

וגם לך שירזי
שבת עם מלא אהבה
פאצ´נגה
חיי לילה

למעלה