בזמן שכולם בסדר מצאתי 3 גורים

../images/Emo7.gif בזמן שכולם בסדר מצאתי 3 גורים

בני חודש, מדהימים ביופיים.הם ברכב עם קרטון שמיכות וחלון ממש קצת פתוח (כל כמה זמן אני יוצאת לרכב לבדוק שהכל בסדר), בכו בגינה של דודה שלי.. מהבוקר והאמא לא הגיע. אז רק רציתי להגיד לכם חג שמח ולמרות שלא מצאתי את האפיקומן, קיבלתי מתנה...חחחחחחחחח תמונות בהמשך..

jenny110

New member
../images/Emo140.gifכל הכבוד לך שהצלת אותם

אני חושבת שזו המתנה הכי טובה שיכולת לקבל לחג ושאת המתנה הטובה ביותר שהם יכלו לקבל
שיהיה לך חג פסח שמח תבורכי

בהמשך הבוקר אני אעלה תמונות

הן לא בנות חודש, אלא בנות שבועיים-שלושה... אוכלות אוכל מורטב.. אין לי מושג המין שלהם כי הם שעירים בטירוווווווווף..יש להם פרווה של פרסי... לאחד מהם זה ממש בולט..

כולם זכרים... מתוקים..יפיפיים ובכיינים..חחחחח

סוף סוף הם שתו, שמתי להם כלי מים וכלי אוכל, היה להם קשה בהתחלה ועזרתי, האוכל היה פחות בעייתי אבל המים.. יצא לי המיץ עד שהצלחתי.. בערך כל הלילה לא ישנתי מהיללות שלהם אבל לא נורא. עכשיו הם בארגז גדול במיטה שלי עם בקבוק חם ושמיכות... מקום בטוח וטוב..

רוסה21

New member
../images/Emo7.gif

העלת לי דמעות... ככה בדיוק נראתה צ'ונצ'ונה שלי (ז"ל) שמצאנו אותה..... הוא יגדל להיות כזה יפיוףףףףףףף

תודה..זה מה שחשבתי..

גם אחיו שעירים.. אבל לא ממש הם יותר נעימים פחות שעירים... זה ממש משי

והנה תמונה יותר טובה...

האם תישאר לו הפרווה המדהימה הזו??... אני נוגעת בו וזה ממש משי ... איזה כיייייייייף..לכווצ'ץ'

CryForTheMoon

New member
איזה בובייייייייייי

את צריכה עזרה עם אומנה עם הגן גורים שיש לך שם????

כשאני אתמוטט אתם תדעו...

למזלי זה חג כרגע ויש לי זמן והרבה חופש.. אני מקווה למסור השבת ביום אימוץ את החתולה הראשונה שמצאתי (השלישייה תימסר רק שיאכלו אוכל קשה). היו לה קונים אבל לאחת יש בעיה להיפגש איתי והשניה לא יוצרת קשר.. אני מקווה למסור אותה, היא יפייפיה אמיתית, עם עיניים כחולות טריקולורית.. מדהימה.. הנה תמונה ששמתי לפני יומיים

ואווו כבר 4 גורים יש אצלי בדירה..

בנוסף יש לי אמא כלבה ו-9 גורים.. מ-ז-ל שהוטרינר שלי אמר שאפשר למסור אותם.. המצב קשה כרגע.. ולמי שיודע או לא חבר שלי בריתוק בצבא כי הוא הציל גור בן חודשיים (כלב)..

למעלה