אני כל כך צריכה חיבוק

../images/Emo7.gif אני כל כך צריכה חיבוק ../images/Emo7.gif

אתם יודעים.. לא יעזור בדין - אנחנו אף-פעם לא נעריך דברים, עד שכמעט נאבד אותם, גם אם אנחנו מודעים לכל העניין. אני עם מישהו.. אנחנו כבר שלושה חודשים ביחד.. רבים המון.. באחד הריבים ממש נפגעתי. אמרתי לו שאני אדבר איתו כשיעבור לי, שאני צריכה זמן. הוא התעצבן, אמר שנמאס לו מהמשחקים שלי ושהוא לא ילד קטן, שאני לא אדבר מתי שבא לי, ו... ש... ש... שעדיף לגמור עם זה (!). הוא אמר לי את כל זה באייסיקיו. החרא הזה! אחרי זה התקשרתי אליו, כי פשוט לא האמנתי שהוא אמר את זה, שבכזאת קלות הוא מסוגל לוותר עליי, שאלתי אותו אם זה היה הוא באייסיקיו, הוא אמר שכן. כולו בקול רגוע, בסבבה שלו, ואני - אני כולי רועדת, בקושי מצליחה לדבר. אמר לי - אז את מפסיקה לשחק איתי משחקים או שנפרדים?! אמרתי לו - לא יודעת. אמר לי- לא, אבל אני רוצה שתעני לי, תעני לי, תעני לי. אמרתי לו שיש לי שיעור נהיגה וניתקתי. מאז אני לא יכולה לנשום. אני אפילו לא יודעת איך להעביר את השעה הקרובה, כל דקה אני מרגישה יותר גרוע מזאת שלפניה. אני יודעת שמאיפה שאנחנו עכשיו כבר אין דרך חזרה. אני יודעת שבחיים לא אוכל לשכוח איך שהוא היה מוכן לוותר עליי בצורה כזאת. אני יודעת שבחיים לא אסלח. אני כל-כך מפחדת... הייתי כל-כך מאוהבת בזמן האחרון... אני לא רוצה לאבד אותו. לא ידעתי שיש לי כל-כך הרבה דמעות... אלוהים, רק אתמול לקחתי פוסטינור 2, הוא אפילו לא שאל איך אני מרגישה.. ישר התנפל עליי. אני פשוט לא יכולה להתמודד עם זה. אני לא יכולה! אני כל-כך צריכה חיבוק. אלוהים אני רוצה להיעלם... איך קמים בבוקר עכשיו? איך ממשיכים בלעדיו? איך ממשיכים לתפקד? לדבר עם אנשים? לחייך? איך??? ע ז ר ה בבקשה...

Vdrums

New member
את צריכה להרגיש טוב שהחרא הזה

לא איתך וטוב שנפטרת מחלאה כמותו. מגיע לך הרבה יותר טוב ממנו.

duduamar

New member
../images/Emo7.gif

אין מה להגיד... חבל מאוד שזה קרה. כשחברה שלי לקחה פוסטינור שיגעתי אותה כל הזמן שתגיד לי מה היא מרגישה והאם הכל בסדר. לדעתי רק עצם העובדה הזו שהוא לא התיחס אליך בקטע הזה מעידה עליו המון. בזמן הקרוב מאוד יכאב לך, אבל זה יעבור ואת תשכחי ממנו. כמו תומר גם אני חושב שמגיע לך הרבה הרבה יותר מזה. אנחנו תמיד תמיד כאן

Danielm101

New member
חיבוק...

ניקול היקרה, אין לי כל כך מה לומר, אבל התחושה שלך עברה היטב... הצלחת לרגש אותי וליבי יוצא אלייך, וכל מה שנשאר לי לתת זה רק... חיבוק, גדול מכל הלב. דניאל.

magenta73

New member
קבלי חיבוק גדול גדול...

למה את כ"כ עצובה? שלושה חודשים ורבים המון, נפרד איתך דרך האיי סי קיו, לא רגיש אליך בשיט... לדעתי ההפסד לא כזה גדול. ממש לא.

אבל...

איך את יודעת שהוא לא רגיש אליי? אולי הכל באשמתי? אולי אני מוציאה דברים מפרופורציות? לוקחת יותר מידי ללב? אולי נמאס לו שאני כל הזמן בוכה לו על כל שטות? אז איך את יכולה להיות בטוחה, שזה לא הפסד גדול, אולי בשבילו זה לא

Vdrums

New member
עצם העובדה שהוא מדבר איתך

במחשב ולא פנים מול פנים זה מראה שלא כל כך איכפת לו. גם אם לא מתאים לו להיות איתך, הוא בתור בן אדם היה יכול לדבר איתך ולא לכתוב לך בICQ.

Vdrums

New member
לדעתי עצם העובדה שהוא לא

מסוגל לדבר איתך מעידה על חוסר אכפתיות שכן אם היית חשובה לו הוא היה מראה איזה מאמץ כדי להבין מה קורה או לנסות לפתור את הבעיה. ממה שסיפרת הוא בחר להתעלם. גם אם למישהו קשה להגיד משהו, בד"כ רואים את זה עליו. במקרה שלך הבחור לא נראה רגיש במיוחד ולכן עשה מה שעשה.

magenta73

New member
יכול להיות

בהחלט... שאת קצת מוציאה דברים מפרופורציה, שאת רגישה מידי. זה לא אומר לרגע קט שזה הכל באשמתך. זה שני דברים שונים. תבדקי למה את לוקחת הכל כ"כ ללב, למה את בוכה על כל שטות (מילים שלך לא שלי). זה מעבר למה שהיה איתו, זה בכלל, להמשך. לפעמים, הרבה יותר קל לנו לקחת את תפקיד הקורבן, המסכן, הפגוע, זאת צורה מסויימת של לא לקחת אחרויות על המצב בו אנחנו נמצאים. וכן, האמת, זה יכול לשגע פילים. אבל השינוי צריך לבוא ממך, בכל מקרה. תקחי את עצמך בידיים. וזאת לא אשמתך, מכיוון, שצריך שניים לטנגו. אין כאן אשמים, יש כאן חוסר תקשורת, מה הביא למה, לכי תדעי... וזה לא הפסג גדול כי זה לא נשמעה לי, לפחות, מערכת יחסים טובה ומפרגנת ובריאה. זה למה. שוב, כלום לא סגור, הוא ביקש ממך להפסיק לשחק משחקים, להגיע להחלטה. אם את חושבת שהוא הבחור בשבילך ושאת רוצה אותו, אין מה לעשות חוץ מלעשות. להתבגר, לא להפגע מכל דבר, אבל עדיין לעמוד על שלך. הוא פתח לך פתח, לא סיים...

קבלי חיבוק ......

גם ממני, ואני אגיד לך מה שאמרתי כאן למישהי לפני כמה ימים, את צעירה ויפה ,ואת לא צריכה את השמוק הזה, כי רק שמוק יסיים יחסים דרך מחשב, תאמיני לי את לא מפסידה כלום ,הוא זה שהפסיד. איך זה מעצבן אותי כל פעם מחדש שהבחורינה לוקחת על עצמה את האחריות לחוסר הרגישות של הבנזוג, תאמיני לי כמעט כתבתי בנזו..... פשוט תשכחי ממנו ותמשיכי הלאה....חיי את חייך , ואל תתלי את אושרך באדם אחר לעולם, קחי אחריות על אושרך את! יהיה בסדר מתוקה, תאמיני לי.

למעלה