אני גמורה....

../images/Emo7.gif אני גמורה....../images/Emo16.gif

היום יצאתי מהבית בלי פלאפון (טוב או רע - עדיין לא החלטתי) שמעתי על הפיגוע בדרך הביתה, וכולי רעדתי... ידעתי שאחותי יצאה עם ארבעה מהילדים לבקש ממתפקדי הליכוד שלא יגרשו אותם מבתיהם- ולא היתה לי אפשרות לדעת מה קורה..- זו היתה הנסיעה הארוכה ביותר הביתה. כשהגעתי הביתה- בעלי בישר לי את החדשות הנוראיות טלי (ובעלה שיבדל לחיים ארוכים...) וארבעת בנותיה שנהרגו היום, היו חברים קרובים של אחותי ומשפחתה, טלי היתה אחת מהעובדות הסוציאליות המוכשרות ביותר בגוש קטיף, בנותיה היו כל כך יפות, מדהימות נפלאות.... כל כך עצוב... עצוב... עצוב...

מאיטאי

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

הילהל

New member
רק כעת שמעתי את השם../images/Emo7.gif

וגיליתי שכאבך הוא אכן כאבי. כמה מילים לזכרה: טלי היקרה מה כאב לי לראות את חיוכך היום חיוך שהאיר את שגרת הבוקר בקורס בו למדנו חיוך של התנצלות על האיחור שנבע מהמחסומים שבדרך חיוך נעים ומשרה שלווה אני זוכרת את פניך את היופי השקט שהתבטא בהילוכך, בבגדיך, בחיוך החיוך הזה את החיוך הזה ראיתי פה ושם במסדרונות האוניברסיטה תוך החלפת ברכת שלום אגבית אני זוכרת עדיין את המחקר שערכת על השפעת מתח החיים ב"שטחים" על בריאותן של חברותייך ליישוב את הליווי שלך לברתך, שבמהלך לימודינו נרצח בעלה בפיגוע ירי את ההריון שלך שהציץ במלוא יופיו לקראת סוף השנה את השיחה שלנו על ההבדל בין הריוני הראשון להריונך הרביעי שיחת-נשים חוצת גבולות של פוליטיקה ודת כמה כואב לי לפגוש את חיוך שוב היום והוא מביט בי מעל דפי החדשות בטוחה אני כי בנותיך נהנו ממנו בשנות חייהן הקצרות מידי ארור האיש שמחה אותו היום מעל פניך היפות יהי זכרן ברוך

למעלה