אמא של דיקלה עברה אתמול אירוע

hilalev

New member
../images/Emo7.gif אמא של דיקלה עברה אתמול אירוע

מוחי קשה מאוד! היא נימצאת בטיפול נימרץ בהשגחה צמודה, חצי גוף שלה משותק, היא מדברת מוזר ולא תמיד מבינים מה היא אומרת.. קשה לדיקלה מאוד, היא בהלם, כל המשפחה שבורה, הם לא יודעים מה יהיו ההשלכות של זה וכמה ארוך יהיה השיקום שהיא תצטרך לעבור. כל תמיכה, ברכה, החזקת אצבעות תתקבל בברכה (מדובר בדיקלה של שון ולין)

jif

New member
אוי ואבוי, מסכנה../images/Emo10.gif

החלמה מהירה ומחזיקה אצבעות כמובן!

מיכל שב

New member
אוי ואבוי../images/Emo7.gif

כל הגוף רועד לי!
כל כך קיוויתי שזה לא יחזור על עצמו לעולם. היא כל כך התקדמה והיה נראה כאילו הכל מאחוריה! דיקלה מתוקה, אני מאחלת לך רק בריאות! בטוחה שתתאוששי גם מהאירוע הזה מחבקת אותך חזק חזק!

מיכל שב

New member
תודה על המסר שלך

כל כך נבהלתי מההודעה שלך שחשבתי שקרה משהו שדיקלה. אני מאחלת החלמה מהירה ומלאה לאמא של דיקלה.

hilalev

New member
לדיקלה גם היה לא מזמן אירוע מוחי

אבל קטן הרבה יותר
הכל מלחץ ודאגות, תחשבו על הבריאות שלכם לפני שאתם נילחצים ומכניסים לעצמכם דאגות לראש

את כל כך צודקת. לפעמים מלחץ

אני גם מרגישה שאוטוטו אני עומדת לקבל איזה אירוע, בחיי. אין כמו הבריאות.

שי ז.

New member
קודם כל החלמה מהירה ומלאה

מחכה לה הרבה עבודה קשה ושיקום לא קצר אבל ברוב המקרים באירוע ראשון חוזרים לתפקוד מלא כמעט ללא הגבלה.

אמברון

New member
../images/Emo45.gif מאחלת לה רפואה שלמה

זוכרת ששי כתב לי את אותן המילים לאחר האירוע המוחי שאבא שלי עבר. האירוע לא היה קל ואבא שלי חזר לתפקוד מלא (כמעט). מחזיקה אצבעות לאמא של דקלה

mbar30

New member
ארוע מוחי - מצטערת, אמא שלי עברה

לפני 6 שנים והיא נפגעה יחסית קל.. עם הזמן מתברר יותר מה נפגע. ולעיתים ניתן לשקם בעזרת פיזיוטרפיה והמון סבלנות מקווה שהיא תשוב לעצמה מהר האישפוז מאוד מעציב אותם וחשוב להיות איתה מכה שיותר הבראה שלמה

Shampile

New member
המון בריאות../images/Emo57.gif

מחזיקה
חזק להתאושש מהירה ורפואה שלמה. שלא נדע מצרות

../images/Emo7.gifלא יודעת מה להגיד, מחבקת הרבה

מחזיקה אצבעות חזק חזק חזק
דיקלה, חושבת עליך הרבה, כל דבר שתצטרכו רק תגידי, אפשר לקבל מחברי הפורום הרבה (כמו שאת כבר יודעת). אנחנו איתך

למעלה